POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [28.02.2020, 10:42:10] • Polska

Nowość! Czyste podłogi raz-dwa – mop ze spryskiwaczem i dwustronną nakładką 1-2 Spray MAX od Viledy

Nowość! Czyste podłogi raz-dwa – mop ze spryskiwaczem i dwustronną nakładką 1-2 Spray MAX od Viledy

fot. Organizator

Myślisz, że mycie podłóg zawsze jest pracochłonne i uporczywe? Nic z tych rzeczy, nie musisz już wykonywać szeregu kłopotliwych czynności, począwszy od nalewania wody do wiadra, dodawania płynu, po ręczne wyżymanie mopa. Nowość 1-2 Spray MAX ze spryskiwaczem od Viledy gwarantuje wygodę i umożliwia czyszczenie podłogi na mokro bez użycia wiadra. A dzięki dwustronnej nakładce sprawnie umyjesz nawet duże powierzchnie. Posprzątasz raz dwa!

Dwa razy więcej wyczyszczonej powierzchni
1-2 Spray MAX ma dwustronną nakładkę z mikrofibry i obrotową głowicę 180°, dzięki czemu z powodzeniem wyczyścisz nim dwa razy większą powierzchnię podłogi niż standardowym mopem ze spryskiwaczem. Obrotowa głowica mopa pozwala na błyskawiczne odwrócenie nakładki czyszczącej i dalsze sprzątanie, podczas gdy inne mopy, wyposażone w jednostronną nakładkę,  wymagają już jej wymiany lub czyszczenia. 1-2 Spray MAX bez problemu dotrze w trudno dostępne miejsca, np. pod meblami, a dobrze wyprofilowana stopa mopa pozwoli na usunięcie zabrudzeń z kątów i narożników. Funkcjonalny uchwyt sprawia, że wkład możesz w prosty sposób zdjąć (bez konieczności kontaktu z zanieczyszczeniami) i wyprać w pralce nawet w temperaturze 60°C.

Czysta podłoga w dwóch krokach bez użycia wiadra
Rozlana w porannym pośpiechu kawa czy błoto przyniesione po popołudniowym spacerze powodują, że podłoga wymaga mycia nawet kilka razy dziennie. W takim codziennym, doraźnym czyszczeniu podłóg i szybkim uporaniu się z zabrudzeniami pomoże ci Mop 1-2 Spray MAX – mycie potrwa zaledwie chwilę i to bez konieczności stosowania wiadra. Ergonomiczny dozownik uwalnia z pojemnika delikatną mgiełkę, umożliwiając rozprowadzenie jej bezpośrednio na plamę, a mechanizm sprayu zapewnia kontrolowane, równomierne rozprowadzenie płynu na czyszczonej powierzchni. I to na każdym rodzaju podłogi – bez wyjątku! Delikatna warstwa wilgoci pozwala na czyszczenie nawet podłóg drewnianych.

Łatwe uzupełnianie płynu
Tym, co wyróżnia i sprawia, że 1-2 Spray MAX ma szansę stać się twoim domowym niezbędnikiem jest wystarczająco duży pojemnik na płyn do spryskiwania – 750 ml. Dzięki temu sprzątanie jest jeszcze bardziej efektywne. Pojemnik możesz łatwo zdjąć, aby w razie potrzeby uzupełnić płyn.

Dodatkowe informacje:

Pojemność zbiornika: 750 ml
Cena: ok. 99,96 zł
Marka: Vileda
Więcej na: www.sklep.vileda.pl/produkt/mop-1-2-spray-max-ze-spryskiwaczem.php

Anna Rogoźnicka
Senior PR & Content Marketing Specialist


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Gastronomia w czasach epidemii koronawirusa. Ograniczenie dotyczy: działalności restauracji, kawiarni czy barów. Wszystkie restauracje, kawiarnie czy bary mogą świadczyć jedynie usługi na wynos i na dowóz. Nie ma możliwości wydawania posiłków czy napojów na miejscu. Obowiązuje do: 19 kwietnia 2020 r. ■
■ Matury i egzamin kończący podstawówkę zostają przełożone. Odbędą się najwcześniej w czerwcu. Jednak o konkretnych terminach zostaniemy poinformowani co najmniej 3 tygodnie przed datą egzaminów. To dalszy ciąg trwania obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa ■ Ograniczenie nadal dotyczy zamknięcia wszystkich zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów tatuażu i piercingu. Na czym polega? Zamknięte zostają bez wyjątków wszystkie zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, salony tatuażu i piercingu. Tych usług nie będzie można realizować również poza salonami – np. wizyty w domach nie wchodzą w grę ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 24.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 3 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 96 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 7 ■ Pierwsze zakażenia SARS-CoV-2! Kobieta i mężczyzna ze Świnoujścia w średnim wieku. Niestety, dwoje z mieszkańców naszego miasta są zakażonych i przebywa w szczecińskim szpitalu. Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz: 8:00 ■