POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [24.02.2020, 10:38:36] • Świnoujście

Falubaz trenuje na miejskich obiektach sportowych

Falubaz trenuje na miejskich obiektach sportowych

fot. Organizator

Przebywający na obozie sportowym w dniach 23-29.02.2020 r. w naszym Świnoujściu jeden z najpopularniejszych i utytułowanych klubów żużlowych w Polsce, występujący w PGE Ekstralidze na żużlu Stelmet Falubaz Zielona Góra będzie trenował na naszych obiektach sportowych!

Klub spod znaku Myszki Miki będzie korzystał z boiska sztucznego przy ul. Matejki 17A oraz z hali sportowej na Warszowie przy ul. Białoruskiej 4. Jesteśmy bardzo dumni, że tak duża marka zaufała nam i postanowiła szlifować formę na tegoroczny sezon u nas. Dołożymy wszelkich starań, by klub był w pełni zadowolony i zrealizował wszystkie założone przez siebie cele podczas tego obozu. Trzymamy mocno kciuki, by dzięki tym przygotowaniom klub, który ma w swoich szeregach Mistrzów Polski, zdobywców Drużynowego Pucharu Świata, i w tym roku odniósł szereg sukcesów!

Jest to również duża atrakcja dla świnoujskich kibiców, ponieważ od wielu lat kibice Floty Świnoujście i Falubazu Zielona Góra żyją w przyjaźni, a kluby się wspierają.

Anna Kryszan


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [24.02.2020, 16:41:12] • [IP: 176.221.122.**]

Falubaz to ostatnio cienka drużyna coś nie może się odnaleść ale macze z nimi to zawsze super widowiska w Gorzowie derby oraz w Lesznie i trzymamy kciuki za wyższą formę.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Dzienny raport o koronawirusie w woj. zachodniopomorskim stan na dzień: 30.03.2020 58 liczba osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2(COVID-19) ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 24.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 0 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 57 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 19 ■ Od 27 marca 2020 r. 14-dniową obowiązkową kwarantanną objęte będą również osoby przekraczające granice, na co dzień pracujące w państwie sąsiednim ■ XXVIII sesja RM odwołana. Szanowni Państwo, uprzejmie zawiadamiam, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i kolejnymi obostrzeniami w świetle Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 522), odwołuję XXVIII sesję Rady Miasta Świnoujście, która zaplanowana była na dzień 26 marca 2020 r. Z poważaniem Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska ■