POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [23.02.2020, 09:35:31] • Świnoujście

Seminarium dla przedsiębiorców: Sukcesja w firmach rodzinnych

Seminarium dla przedsiębiorców: Sukcesja w firmach rodzinnych

fot. Organizator

Sukcesja to temat z którym w pewnym momencie przychodzi się mierzyć przedsiębiorcom prowadzącym biznesy rodzinne. Czym jest sukcesja? Czy naprawdę trzeba o niej myśleć z wyprzedzeniem, jak sprawnie przeprowadzić proces sukcesji . Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w czasie polsko- niemieckiego seminarium, które planujemy zorganizować na przełomie marca i kwietnia 2020.

Temat jest ważny i dotyczy praktycznie każdego przedsiębiorcy prowadzącego biznes rodzinny. Liczymy na to, że spotka się on z zainteresowaniem naszych lokalnych przedsiębiorców- Katarzyna Rówińska z Centrum Usługowo- Doradcze w Euroregionie Pomerania.

Do udziału w seminarium zamierzamy zaprosić również partnerów z Niemiec aby podzielili się swoim doświadczeniami w tym zakresie.

Seminarium zorganizowane zostanie w ramach projektu „Transgraniczna Sieć Centrów Usługowo-Doradczych w Euroregionie POMERANIA wraz z Powiatem Märkisch-Oderland w ramach Interregu VA”.

Udział w seminarium jest bezpłatny, zapewniamy tłumaczenie symultaniczne.

Warunkiem zorganizowania seminarium jest zgłoszenie się odpowiedniej liczby uczestników
( minimum 20 osób) .

Zapraszamy Państwa do przesyłania zgłoszeń na adres cud@um.swinoujscie.pl , w terminie do 28 lutego 2020.

K. Rówińska
Centrum Usługowo-Doradcze
w Euroregionie Pomerania


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Informujemy, że organizowana przy targowisku miejskim (ul. Kołłątaja) impreza plenerowa "Pchli Targ", zaplanowana na 4. i 25. kwietnia br się nie odbędzie ■
■ Dzienny raport o koronawirusie w woj. zachodniopomorskim stan na dzień: 30.03.2020 58 liczba osób z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2(COVID-19) ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 stan na dzień 24.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 0 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 57 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 19 ■ Od 27 marca 2020 r. 14-dniową obowiązkową kwarantanną objęte będą również osoby przekraczające granice, na co dzień pracujące w państwie sąsiednim ■ XXVIII sesja RM odwołana. Szanowni Państwo, uprzejmie zawiadamiam, że w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju i kolejnymi obostrzeniami w świetle Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz. U. z 2020 r. poz. 522), odwołuję XXVIII sesję Rady Miasta Świnoujście, która zaplanowana była na dzień 26 marca 2020 r. Z poważaniem Przewodnicząca Rady Miasta Elżbieta Jabłońska ■