POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [09.02.2020, 12:22:25] • Świnoujście

Porażka i Wygrana z 4-ligowcami

Prawobrzeże miało bardzo intensywny tydzień w środę zmierzyli się z 4-ligową Vinetą Wolin gdzie minimalnie przegrali 2:3 bramki dla naszej drużyny strzelił Kamil Mądry.

W sobotę drużyna pojechała na mecz kontrolny do Szczecina gdzie zmierzyła się z Iskierką. Drużyna w tym spotkaniu zaprezentowała się bardzo pozytywnie ostatecznie wygrywając 1:3. Bramki strzelali Siwiec, Kożyb, Maćkowski .Mimo że przeciwnik gra na co dzień w wyższej lidze to nasi zawodnicy zagrali z wielkim zaangażowaniem i wielką ambicją. Przypomnijmy że Prawobrzeże jeszcze w czerwcu grało w b klasie. Należy to podkreślać ponieważ drużyna co raz lepiej zaczyna funkcjonować. Następna gra zostanie rozegrana również z 4-ligowcem w Goleniowie z tamtejszą Iną .

Uczniowski Klub Sportowy "PRAWOBRZEŻE" Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o awarii sieci wodociągowej w ul. Granicznej przy nr. 8. Przerwa w dostawie wody do nieruchomości przy tej ulicy nastąpi na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Miarki. Przewidywany termin usunięcia awarii – dziś piątek 3 lipca do godz. 15.00. ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■