POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [08.02.2020, 12:42:44] • Świnoujście

Powtórki z matematyki dla maturzystów naszego Miasta

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie oddział w Świnoujściu organizuje powtórki z matematyki dla tegorocznych maturzystów.

Matematyka Week to program wsparcia maturzystów w przygotowaniu do Matury 2020.

"Pigułka wiedzy z matematyki" dla maturzystów w formie powtórzenia przed maturą wersji podstawowej! Przyjdź i sprawdź Co już wiesz? Ile jeszcze nie wiesz? Co wymaga douczenia?

Zajęcia prowadzi doświadczony Wykładowca z Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, przygotowujący maturzystów do egzaminów maturalnych z matematyki!

Podczas tygodnia zajęć powtórzysz materiał z algebry, funkcji, ciągów, geometrii, stereometrii, elementów statystyki, teorii prawdopodobieństwa i kombinatoryki.

Czas trwania zajęć od 18.02-21.02.2020 w godzinach 9-13
Miejsce: LO im. Mieszka I
Koszt kursu : 200 zł

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 lutego 2020 r.
Karta zgłoszeniowa poniżej

www.zpsb.pl/swinoujscie-matematykaweek/

Organizator


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [11.02.2020, 01:14:33] • [IP: 62.69.229.**]

Tak to jest mieszkać na zadupiu. W ośrodkach akademickich takie kursy są za darmo a u nas się płaci!

Oglądasz 1-1 z 1
■ Gastronomia w czasach epidemii koronawirusa. Ograniczenie dotyczy: działalności restauracji, kawiarni czy barów. Wszystkie restauracje, kawiarnie czy bary mogą świadczyć jedynie usługi na wynos i na dowóz. Nie ma możliwości wydawania posiłków czy napojów na miejscu. Obowiązuje do: 19 kwietnia 2020 r. ■
■ Matury i egzamin kończący podstawówkę zostają przełożone. Odbędą się najwcześniej w czerwcu. Jednak o konkretnych terminach zostaniemy poinformowani co najmniej 3 tygodnie przed datą egzaminów. To dalszy ciąg trwania obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa ■ Ograniczenie nadal dotyczy zamknięcia wszystkich zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów tatuażu i piercingu. Na czym polega? Zamknięte zostają bez wyjątków wszystkie zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, salony tatuażu i piercingu. Tych usług nie będzie można realizować również poza salonami – np. wizyty w domach nie wchodzą w grę ■ Świnoujście: Zestawienie zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie zachodniopomorskim stan na dzień 24.03.2020, godz. 18:00 liczba potwierdzonych zakażeń wirusem SARS-CoV-2 w m. Świnoujście: 3 liczba osób objętych kwarantanną w m. Świnoujście: 96 liczba osób pod nadzorem epidemiologicznym w m. Świnoujście: 7 ■ Pierwsze zakażenia SARS-CoV-2! Kobieta i mężczyzna ze Świnoujścia w średnim wieku. Niestety, dwoje z mieszkańców naszego miasta są zakażonych i przebywa w szczecińskim szpitalu. Zakażenia wirusem SARS-CoV-2 stan na godz: 8:00 ■