POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [06.02.2020, 20:00:06] • Świnoujście

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

W miniony weekend AP Baltica Świnoujście wzięła udział w międzynarodowym charytatywnym turnieju halowym Sparkassen Cup 2020 w Greifswaldzie.

Swój udział w zawodach dla chłopaków do 10 roku życia zapowiedziało 14 renomowanych zespołów z Niemiec, Polski, Szwecji i Łotwy.

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

Hertha BSC Berlin, 1. FC Union Berlin, 1.FC Magdeburg, FC Hansa Rostock, Fuchse Berlin, FC Hertha 03 Zehlendorf, Hallescher FC, SC Staaken, Blau-Weiss Greifswald, AP Baltica Świnoujście, FC Leevon (Łotwa), Marieholm IS (Szwecja) oraz dwa zespoły gospodarzy Greifswalder FC, zapewniły niezwykle wysoki poziom sportowy. Dla AP Baltica konfrontacja z tak silną konkurencją nie była łatwa. Zawodnicy ze Świnoujścia walczyli dzielnie I podnosili sobie poprzeczkę z meczu na mecz. Bezcenne jest zdobyte doświadczenie oraz mobilizacja zawodników, które zaprocentują na kolejnych turniejach tej rangi!

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

W trakcie trwania imprezy odbywała się loteria oraz licytacja podpisanej koszulki Toniego Krossa, wychowanka Greifswalder FC, aktualnego piłkarza Realu Madryt oraz reprezentacji Niemiec. Zebrane środki w wysokości ponad 9000 € zostały przekazane na wsparcie chorujących na raka dzieci.

Ap Baltica na charytatywnym dwudniowym turnieju w Greifswaldzie

fot. AP Baltica Świnoujście

Turniej pod każdym względem okazał się wielkim sukcesem!

AP Baltica


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Środa [12.02.2020, 17:22:22] • [IP: 185.210.38.**]

Chyba najlepsza selekcja w regionie

Gość • Poniedziałek [10.02.2020, 00:02:40] • [IP: 83.21.3.***]

Top Turniej, Brawo dla Baltici, dostać się na taki turniej to Mistrzostwo Świata Najlepsza Akademia i najlepsze szkolenie w całym regionie SZACUNEK

Gość • Piątek [07.02.2020, 07:40:55] • [IP: 37.8.230.***]

Brawo Baltica. ...

Oglądasz 1-3 z 3
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Świnoujściu informuje o awarii sieci wodociągowej w ul. Granicznej przy nr. 8. Przerwa w dostawie wody do nieruchomości przy tej ulicy nastąpi na odcinku od ulicy Roosevelta do ulicy Miarki. Przewidywany termin usunięcia awarii – dziś piątek 3 lipca do godz. 15.00. ■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■