POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [14.01.2020, 15:52:53] • Świnoujście

Kto szuka kluczy do swojego forda?

Kto szuka kluczy do swojego forda?

fot. Straż Pożarna

Właściciel forda zgubił klucze do swojego samochodu. Zostały znalezione i czekają na odbiór.

- Klucze zostały znalezione na chodniku przed siedzibą Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Piastowskiej 2. Tam też są do odebrania.


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Środa [15.01.2020, 12:15:13] • [IP: 31.0.82.**]

Dziękuję za życzliwość znalazcy i portalowi iswinojscie za pomoc w odzyskaniu zguby.

Gość • Wtorek [14.01.2020, 21:18:37] • [IP: 77.111.247.***]

ja nie

Gość • Wtorek [14.01.2020, 17:10:28] • [IP: 192.95.4.***]

"Nie każda morda pasuje do forda."

Gość • Wtorek [14.01.2020, 16:42:03] • [IP: 164.127.88.***]

Baaa... ja w życiu szukam samego Forda, a nie jedynie kluczy do Forda... Ułożyłem o tym piosenke ludową: Jeszcze więcej w pracy przyklęku kolan, jeszcze więcej przymilna ma mo r da, tym jest bliżej do zakupu, tym jest bliżej, hej, do Forda!

Oglądasz 1-4 z 4
■ Zmarł ksiądz Andrzej Kamiński. Posługiwał w parafii Chrystusa Króla ■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■