POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [17.11.2019, 22:16:52] • Świnoujście

Na parkrunie oderwiesz się od szarości dnia codzienego

Na parkrunie oderwiesz się od szarości dnia codzienego

fot. Tomasz Szafrański

To miał być fajny dzień i pewnie taki był dla każdego z uczestników #176 parkrun Świnoujście. Dla sympatyków porannego biegania, mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, była to okazja do naładowania się pozytywnymi emocjami i oderwania się od szarości dnia codziennego a pięciokilometrowa trasa alejkami Parku Zdrojowego pięknie uściełana liśćmi kolorowej polskiej jesieni zdaje się być ku temu najlepszym miejscem.

Tuż przed startem o prawidłowe rozgrzanie mięśni, stawów i czegokolwiek tam jest niezbędne do biegania w ciele biegacza zadbała Karolina ROMAŃSKA, której korzystając z okazji serdecznie dziękujemy. Następnie wszyscy w liczbie 54 jednostek biegająco-truchtająco-chodzących udali się na linię startu, skąd wyruszyli do boju ze swoimi słabościami oraz czasem. Wśród płci piękniejszej – a były dzisiaj 23 panie - brylowały: Agnieszka JĘDRACHOWICZ (25:25 i debiut w naszej lokalizacji), Karolina ROMAŃSKA (25:27) i Joanna RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ (25:57). Wśród płci silniejszej (31 panów) najszybszymi dzisiaj byli: Sylwester SWĘDROWSKI (19:39), nieznany (ale jak źródła donoszą był nim Damian STANISZEWSKI) oraz Marek Błażej JASIUCHNA (21:46). Według współczynnika wieku podobnie jak tydzień temu najlepszą była Teresa DOMALEWSKA (71,88%). Gościliśmy dzisiaj jednego debiutanta w lokalizacji oraz poprawiono dzisiaj 3 rekordy życiowe. Oczywiście jak zwykle gratulujemy wszystkim nie tylko wyników, ale przede wszystkim pokonania kolejnych słabości i ukończenia kolejnego biegu. A dokładnych wyników należy szukać pod adresem: www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/

Podziękowania także kierujemy w stronę 19 wolontariuszy, którzy przy wsparciu parkrun Polska i Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz naszego lokalnego partnera – Hotelu „Trzy Wyspy" mimo niekorzystnych warunków zabezpieczali i współorganizowali #176 parkrun Świnoujście – jesteście jak zwykle wielcy.

A za tydzień ponownie będzie okazja do biegania, więc jeśli chcesz zostać najlepszym biegaczem jakim mógłbyś być – zacznij już teraz. Nie trać reszty życia na zastanawianie się czy dasz radę, dlatego widzimy się w sobotę w Parku Zdrojowym obok boiska. Zaczynamy o 8.45 rozgrzewką a kwadrans później startujemy w #177 parkrun Świnoujście. Zapraszamy gorąco.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■