POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [17.11.2019, 22:16:52] • Świnoujście

Na parkrunie oderwiesz się od szarości dnia codzienego

Na parkrunie oderwiesz się od szarości dnia codzienego

fot. Tomasz Szafrański

To miał być fajny dzień i pewnie taki był dla każdego z uczestników #176 parkrun Świnoujście. Dla sympatyków porannego biegania, mimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, była to okazja do naładowania się pozytywnymi emocjami i oderwania się od szarości dnia codziennego a pięciokilometrowa trasa alejkami Parku Zdrojowego pięknie uściełana liśćmi kolorowej polskiej jesieni zdaje się być ku temu najlepszym miejscem.

Tuż przed startem o prawidłowe rozgrzanie mięśni, stawów i czegokolwiek tam jest niezbędne do biegania w ciele biegacza zadbała Karolina ROMAŃSKA, której korzystając z okazji serdecznie dziękujemy. Następnie wszyscy w liczbie 54 jednostek biegająco-truchtająco-chodzących udali się na linię startu, skąd wyruszyli do boju ze swoimi słabościami oraz czasem. Wśród płci piękniejszej – a były dzisiaj 23 panie - brylowały: Agnieszka JĘDRACHOWICZ (25:25 i debiut w naszej lokalizacji), Karolina ROMAŃSKA (25:27) i Joanna RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ (25:57). Wśród płci silniejszej (31 panów) najszybszymi dzisiaj byli: Sylwester SWĘDROWSKI (19:39), nieznany (ale jak źródła donoszą był nim Damian STANISZEWSKI) oraz Marek Błażej JASIUCHNA (21:46). Według współczynnika wieku podobnie jak tydzień temu najlepszą była Teresa DOMALEWSKA (71,88%). Gościliśmy dzisiaj jednego debiutanta w lokalizacji oraz poprawiono dzisiaj 3 rekordy życiowe. Oczywiście jak zwykle gratulujemy wszystkim nie tylko wyników, ale przede wszystkim pokonania kolejnych słabości i ukończenia kolejnego biegu. A dokładnych wyników należy szukać pod adresem: www.parkrun.pl/swinoujscie/rezultaty/ostatnierezultaty/

Podziękowania także kierujemy w stronę 19 wolontariuszy, którzy przy wsparciu parkrun Polska i Ziaja Ltd. Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. oraz naszego lokalnego partnera – Hotelu „Trzy Wyspy" mimo niekorzystnych warunków zabezpieczali i współorganizowali #176 parkrun Świnoujście – jesteście jak zwykle wielcy.

A za tydzień ponownie będzie okazja do biegania, więc jeśli chcesz zostać najlepszym biegaczem jakim mógłbyś być – zacznij już teraz. Nie trać reszty życia na zastanawianie się czy dasz radę, dlatego widzimy się w sobotę w Parku Zdrojowym obok boiska. Zaczynamy o 8.45 rozgrzewką a kwadrans później startujemy w #177 parkrun Świnoujście. Zapraszamy gorąco.

Zespół parkrun Świnoujście


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zalany serwer - w szpitalu miejskim. Serwer obsługujący komputery do badań w Szpitalu Miejskim im. Jana Garduły został zalany. Stanęła praca? Awaria wydarzyła się w środę: zalaniu uległ główny serwer odpowiedzialny za komunikację wydawania zleceń na badania, dostęp do bazy danych. Sytuacja jest patowa ■ W Świnoujściu nie wprowadzono żadnej kwarantanny w obiektach/hotelach/ośrodkach - informuje Małgorzata Kapłan rzecznik prasowy WSSE w Szczecinie. Ponadto wszystkie obiekty hotelowe poinformowane są o procedurach w przypadku podejrzenia wystąpienia koronawirusa ■ Najwyższa Izba Kontroli kontroluje działania Prezydenta ■ Wyniki głosowania z 27 komisji obwodowych w Świnoujściu: Rafał Trzaskowski – 9849, Andrzej Duda – 6316, Szymon Hołownia – 3091, Krzysztof Bosak – 1192, Robert Biedroń – 625, Władysław Kosiniak – Kamysz – 371, Stanisław Żółtek – 37, Paweł Tanajno – 34, Marek Jakubiak – 29, Waldemar Witkowski – 26, Mirosław Piotrowski – 22 ■