POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [22.10.2019, 16:15:07] • Polska

Fundacja Mam Marzenie i Sarsa znowu razem

Fundacja Mam Marzenie i Sarsa znowu razem

fot. Organizator

Pomoc w spełnianiu dziecięcych marzeń – taki szczytny cel będzie przyświecał klubowej trasie Sarsy #ZAKRYJTOUR2, która już wkrótce ruszy w największych polskich miastach. Zebrane podczas organizowanych przed koncertami spotkań Meet&Greet pieniądze zostaną przekazane na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Pierwszy koncert odbędzie się już 3 listopada w gdańskim klubie Parlament.

Fundacja Mam Marzenie będzie mieć przyjemność współpracować z Sarsą w dążeniu do realizacji dziecięcych marzeń już po raz drugi. Powstała w Krakowie organizacja od ponad 16 lat spełnia marzenia dzieci, u których zdiagnozowano choroby zagrażające życiu. Tym samym dostarcza zarówno chorym dzieciom, jak i ich rodzicom i opiekunom wiele tak bardzo potrzebnej radości. Niczym nieskrępowana dziecięca wyobraźnia sprawia, że Fundacja musi mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami – od budowy prywatnego placu zabaw, przez wycieczkę do Disneylandu, po pływanie z delfinami czy spotkanie ze znanymi osobami. Charakter działalności przyciąga do Fundacji osoby z różnych środowisk, których zawsze łączy jedno – wielkie serce. Wśród osób zaangażowanych w pracę Fundacji są nie tylko wolontariusze, którzy zawsze dzielnie wspierają wszelkie, nawet najbardziej szalone, pomysły, ale także znane osoby, którym nie jest obojętny los innych. Jedną z takich osób jest Sarsa, która już nie pierwszy raz pomoże Fundacji – rok temu artystka wzięła udział w piątej edycji charytatywnej aukcji Kolacja Marzeń. Tym razem Sarsa wesprze spełnianie marzeń chorych dzieci w czasie swojej najbliższej klubowej trasy koncertowej.

– Bardzo się cieszę, że tak liczne jest grono fanów koncertów klubowych. Tym razem również nie zabraknie wzruszeń i mega energii do szaleństwa. Znam moich odbiorców i wiem, że są to ludzie o ogromnych sercach, co nie raz udowadniali, uczestnicząc w aukcjach charytatywnych, licytując wystawiane przeze mnie przedmioty. Tym razem będziemy wszyscy wspólnie pomagać chorym dzieciakom spełniać ich marzenia – mówi Sarsa.

Klubowa trasa koncertowa Sarsy obejmie łącznie dziewięć koncertów, podczas których artystka odwiedzi m.in. Gdańsk, Katowice, Kraków, Poznań i Warszawę. Tak, jak w przypadku pierwszej trasy przed każdym koncertem odbędą się spotkania Meet&Greet, podczas których fani będą mogli porozmawiać z piosenkarką oraz zdobyć podpis na najnowszym albumie. Warunkiem wejścia będą cegiełki o wartości minimum 5 złotych. Zebrane w trakcie wydarzenia pieniądze pomogą spełnić marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie.

– To dla nas ogromna radość móc po raz kolejny współpracować z jedną najlepszych polskich piosenkarek, autorek i kompozytorek, jaką jest Sarsa. Cieszy nas, że podczas koncertów spełnią się marzenia nie tylko fanów Sarsy, ale także naszych podopiecznych. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mieli okazję wspólnie podziałać w tak wyjątkowym celu – mówi Magdalena Przedniczek, Wiceprezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie.

Więcej o Fundacji Mam Marzenie, jej podopiecznych i czekających na spełnienie marzeniach można znaleźć na stronie organizacji: www.mammarzenie.org.

Ewa Zaborska
ACCOUNT EXECUTIVE


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Terminal LNG w Świnoujściu: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■