POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [20.10.2019, 15:30:21] • Świnoujście

Czytelnik: Naraz przepaliło się aż tyle żarówek?

Czytelnik: Naraz przepaliło się aż tyle żarówek?

fot. iswinoujscie.pl

Uliczne lampy mają oświetlać chodnik i jezdnię. Dzięki temu poruszanie się jest bezpieczne i wygodne. Co jednak, kiedy lampy nie świecą, a ulica tonie w ciemnościach? O sprawie poinformował mieszkaniec oburzony niedbałością służb.

- Przy Urzędzie Miasta i dalej w kierunku 11 Listopada nie świeci kilkanaście lamp! Jak to się dzieje, że pojawia się taka ilość nagle przepalonych żarówek? Przecież mają ful z demobilu po remoncie ulicy Wojska Polskiego, gdzie zamontowano nowe ledowe całe latanie aż do granicy z Niemcami. Tu naprawdę nie widać ludzi przechodzących po pasach naprzeciwko Domu Kultury i wjazdu na teren UM. Brakuje też świecących żarówek, które oświetlają chodnik. Gdzie są służby?

Czytelnik: Naraz przepaliło się aż tyle żarówek?

fot. iswinoujscie.pl

Robi się już ciemno około 19.00, gdy niewidoczni i nieoświetleni ludzi jeszcze wracają do domów. To jakiś koszmar co roku upominać rządzących, że totalnie olewają swoje obowiązki, przecież mieszkańcy im płacą WYPŁATY za zarządzanie miastem!

Czytelnik: Naraz przepaliło się aż tyle żarówek?

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Środa [23.10.2019, 12:53:25] • [IP: 37.47.179.**]

To zapraszam do Międzyzdrojów wieczorem. Tam to dopiero ciemno wszędzie.

Gość • Niedziela [20.10.2019, 21:13:40] • [IP: 37.47.138.***]

JAKI PAN TAKI KRAM...

Gość FIKOŁ • Niedziela [20.10.2019, 20:09:21] • [IP: 46.169.94.**]

Brakuje na żarówki, a to dlatego że Pan Banaś uszczuplił skarb Państwa na grube tysiące nie płacąc podatku od kamiennicy przeznaczonej na wynajem pokoi na godziny...A dodatkowo posiadał działkę o gumowych arach, jak były dotacje rządowe to działka rozciągała się jak gumka w majtkach u starej baby, a jak miał płacić podatek od działki to ary kurczyły się jak gumka w majtkach u małolaty...No i stąd są braki w oświetleniu ulic, brak kasy na żarówki, a zresztą im ciemniej , tym przyjemniej...Aby do maja i wtedy będzie jaśniej, a po co nocami szwendać się po ulicach..😜😜😜

Gość • Niedziela [20.10.2019, 19:50:23] • [IP: 188.146.184.***]

Osiedle platan to samo ciemno jak w d...

Gość • Niedziela [20.10.2019, 18:40:27] • [IP: 185.13.106.***]

JAK SIĘ ŚCIEMNI TO SIĘ WYJAŚNI.

Gość • Niedziela [20.10.2019, 17:38:07] • [IP: 37.47.178.***]

To znaczy tyle że władze miasta mają totalnie gdzieś mieszkańców co od dawna wiadomo acz te lekceważenie jest coraz większe. Szkoda strzępić sobie nerwy na tę beznadziejną " władzę" - no cóż mieszkańcy takich wybrali. Można rzec: głupota na początku nie boli ale po jakimś czasie niestety tak.

Gość • Niedziela [20.10.2019, 17:13:27] • [IP: 77.252.46.***]

Światło jest dla frajerów... XD

Gość • Niedziela [20.10.2019, 16:48:26] • [IP: 83.8.109.***]

Te żarówki na Boh.Września też takie ciemne i na osiedlu Boh.Września Piastowska

Gość • Niedziela [20.10.2019, 16:27:50] • [IP: 31.0.69.**]

Czytelniku kochany, weź się w końcu do roboty a nie piszesz takie bzdury. Pewnie jak by SLD rządziło (a nigdy nie będą) to Świnoujście było by miastem mlekiem i miodem płynące

Gość • Niedziela [20.10.2019, 16:14:08] • [IP: 95.40.59.***]

Fakt miasto jest źle oświetlone.

Gość • Niedziela [20.10.2019, 16:12:27] • [IP: 83.11.86.**]

Po prostu - październik miesiącem oszczędności.

Gość • Niedziela [20.10.2019, 16:11:57] • [IP: 83.23.252.***]

jaki gospodarz takie miasto, co komuch moze cos dobrego zrobic dla miasta, przeciez to nieudacznik, jakiego wybieracie takie robi podziekowanie -czyli ma wszystko w du... ,

Oglądasz 1-12 z 12
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■