POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [27.09.2019, 17:29:38] • Świnoujście

Weź udział w Mistrzostwach Gier Podwórkowych. Wstęp bezpłatny

Weź udział  w Mistrzostwach Gier Podwórkowych. Wstęp bezpłatny

fot. Sławomir Ryfczyński

Serdecznie zapraszamy przede wszystkim dzieci uczęszczające do szkół podstawowych lewobrzeża i prawobrzeża Miasta Świnoujście wraz z rodzinami na MISTRZOSTWA GIER PODWÓRKOWYCH w ramach projektu "Z DOMU NA PODWÓRKO".

WSTĘP WOLNY DLA KAŻDEGO

W najbliższą sobotę 28.09.2019 r. w godzinach 12:00 - 18:00 na boisku Szkoły Podstawowej Numer 6 im. Mieszka I przy ul. Stanisława Staszica 17, 72-600 w Świnoujściu.

Aby wziąć udział w eliminacjach do Mistrzostw Gier Podwórkowych należy zapisać się w Biurze Zawodów (28.09.2019 r. w godzinach 12:00 - 14:00).

WAŻNE!
W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie odbędzie się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Numer 6 im. Mieszka I przy ul. Stanisława Staszica 17, 72-600 w Świnoujściu.

Prosimy, aby uczestnicy byli odpowiednio przygotowani do zawodów:
- Obowiązuje strój sportowy (w zależności od pogody);
- Obowiązuje zmienne obuwie sportowe (zarówno w przypadku realizacji zajęć na boisku jak i na sali gimnastycznej);
- Wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego na udział dziecka w Mistrzostwach Gier Podwórkowych.

W programie:
12:00 - 14:00 ROZGRZEWKA I ZAPISY
14:00 - 16:00 ELIMINACJE
16:00 - 18:00 MISTRZOSTWA I ROZDANIE NAGRÓD

W ramach projektu "Z DOMU NA PODWÓRKO" zrealizowaliśmy do tej pory:
- po 4 zajęcia w każdej z 5 publicznych szkół podstawowych na lewobrzeżu i prawobrzeżu Miasta Świnoujście.
- 10 zajęć na lewobrzeżu i prawobrzeżu przestrzeni miejskiej Miasta Świnoujście.

Więcej informacji i fotorelacje ze zrealizowanych działań w ramach projektu “Z DOMU NA PODWÓRKO” znajdziecie na stronie internetowej:
https://kamienica1.pl/z-domu-na-podworko/


Projekt “Z DOMU NA PODWÓRKO” realizowany jest ze środków finansowych Gminy Miasto Świnoujście w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Organizatorzy


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [27.09.2019, 23:49:11] • [IP: 176.221.122.***]

a jakie to będą gry?

Gość • Piątek [27.09.2019, 22:00:16] • [IP: 178.238.253.***]

A to na Orliku!?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■