POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.09.2019, 20:27:39] • Szczecin

START SPRZEDAŻY BILETÓW - Koncert Inauguracyjny w Operze na Zamku oraz nagrody „Pro Arte”

START SPRZEDAŻY BILETÓW - Koncert Inauguracyjny w Operze na Zamku oraz nagrody „Pro Arte”

fot. Organizator

Uprzejmie informuję, że Opera na Zamku w Szczecinie rozpoczęła sprzedaż biletów na Koncert Inauguracyjny, który odbędzie się 5 października 2019 roku o 19.00. Czas trwania: ok. 2 godz. 30 min (w tym jedna przerwa).

Ceny biletów: 45-85 zł

Można je kupić w kasie przez naszą stronę internetową www.opera.szczecin.pl lub zarezerwować – pod numerami telefonów tel.: 91 43 48 106, 91 43 48 104. Kasa czynna jest w godzinach: wtorek – piątek 12:00-18:00, sobota 14.00-18.00. Można także zarezerwować bilety pod adresem e-mail: rezerwacja@opera.szczecin.pl.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji swoim odbiorcom. Z góry dziękuję.

Opis:

Sezon artystyczny 2019/2020 rozpoczniemy koncertem inscenizowanym, z udziałem solistów, chóru i baletu, który będzie muzyczno-teatralną podróżą po tytułach, jakie wejdą do repertuaru Opery na Zamku w ciągu kolejnych pięciu sezonów. Baletowe piękno z „Don Kichota", operowe uczucia z „Romea i Julii" i „Króla Rogera", czy musicalowa energia z „My Fair Lady", to tylko kilka z wielkich tytułów, jakie dla Państwa przygotowujemy z premier pierwszych dwóch sezonów artystycznych. Wszystko to skumulowane w jednym i niepowtarzalnym koncercie wybuchnie z wielką siłą, a zgromadzona tego wieczoru publiczność przekona się jako pierwsza, co szykujemy na kolejne lata. Podczas koncertu wykonane bowiem będą także utwory z dzieł, które zaprezentujemy w Operze na Zamku w kolejnych sezonach. Będzie to więc swoisty quiz dla widzów.

Koncert poprzedzi Gala nagród „Pro Arte" Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Magdalena Jagiełło-Kmieciak
rzecznik prasowy Opery na Zamku


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■