POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.09.2019, 20:27:39] • Szczecin

START SPRZEDAŻY BILETÓW - Koncert Inauguracyjny w Operze na Zamku oraz nagrody „Pro Arte”

START SPRZEDAŻY BILETÓW - Koncert Inauguracyjny w Operze na Zamku oraz nagrody „Pro Arte”

fot. Organizator

Uprzejmie informuję, że Opera na Zamku w Szczecinie rozpoczęła sprzedaż biletów na Koncert Inauguracyjny, który odbędzie się 5 października 2019 roku o 19.00. Czas trwania: ok. 2 godz. 30 min (w tym jedna przerwa).

Ceny biletów: 45-85 zł

Można je kupić w kasie przez naszą stronę internetową www.opera.szczecin.pl lub zarezerwować – pod numerami telefonów tel.: 91 43 48 106, 91 43 48 104. Kasa czynna jest w godzinach: wtorek – piątek 12:00-18:00, sobota 14.00-18.00. Można także zarezerwować bilety pod adresem e-mail: rezerwacja@opera.szczecin.pl.

Uprzejmie proszę o przekazanie tej informacji swoim odbiorcom. Z góry dziękuję.

Opis:

Sezon artystyczny 2019/2020 rozpoczniemy koncertem inscenizowanym, z udziałem solistów, chóru i baletu, który będzie muzyczno-teatralną podróżą po tytułach, jakie wejdą do repertuaru Opery na Zamku w ciągu kolejnych pięciu sezonów. Baletowe piękno z „Don Kichota", operowe uczucia z „Romea i Julii" i „Króla Rogera", czy musicalowa energia z „My Fair Lady", to tylko kilka z wielkich tytułów, jakie dla Państwa przygotowujemy z premier pierwszych dwóch sezonów artystycznych. Wszystko to skumulowane w jednym i niepowtarzalnym koncercie wybuchnie z wielką siłą, a zgromadzona tego wieczoru publiczność przekona się jako pierwsza, co szykujemy na kolejne lata. Podczas koncertu wykonane bowiem będą także utwory z dzieł, które zaprezentujemy w Operze na Zamku w kolejnych sezonach. Będzie to więc swoisty quiz dla widzów.

Koncert poprzedzi Gala nagród „Pro Arte" Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury.

Magdalena Jagiełło-Kmieciak
rzecznik prasowy Opery na Zamku


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■