POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [16.09.2019, 09:53:47] • Świnoujście

Na zakręcie parkować najwygodniej?

Na zakręcie parkować najwygodniej?

fot. Czytelnik

Biały peugeot na świnoujskich numerach rejestracyjnych został zaparkowany na zakręcie w pobliżu Zielonego Rynku.

Kierowca z pewnością nie zadawał sobie trudu szukania innych "wolnych miejsc"- postawił auto na pierwszym pustym. Zdjęcie nadesłał nasz Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Wtorek [17.09.2019, 20:25:11] • [IP: 23.226.237.*]

14:13 - Całe województwo ciśnie z Ciebie łacha, że jesteś waginosceptykiem i wyznawcą kultu brązowej dziury. Ale spoko, widzę, że się śpieszysz i nie będę Ciebie zatrzymywał teraz, bo się spóźnisz na zlot mikropenisów. A przy okazji zaśpiewam Tobie piosenkę: Do szopy, hej do szopy... -Jak, to było dalej?

Pazdzioch • Wtorek [17.09.2019, 14:13:20] • [IP: 83.20.250.**]

237* kto mnie ciśnie? Taka ciota jak ty? Haha Nie bądź śmieszny pędzelku.ty robisz za Panią więc wystarczy A to że się ubierasz w damskie ciuszki nie musisz mi opowiadać, wiem wiem uwięziony w ciele homo, tak bywa musisz zaakceptować że jesteś byłeś i będziesz zmieniać biegi

Gość • Wtorek [17.09.2019, 11:27:45] • [IP: 23.226.237.*]

Paździoch, ale, to Ty robisz za pedał, że Cię wszyscy cisną do podłogi, i zdejmij te damskie ciuszki transwestyto. -A, trak w sumie, to mógłbym być kochankiem Pani z auta, bo fajna, a Ty dalej ślizgasz się na ręcznym.

Paździoch • Wtorek [17.09.2019, 10:41:45] • [IP: 83.20.250.**]

237* o widzę znalazł się kochanek Pana z auta haha Nie musisz mi opowiadać gdzie mu opiera...kolbe hehe Hula hop?? Hulajnoga?? To jakaś baletnica jesteś hehe

Gość • Wtorek [17.09.2019, 07:49:15] • [IP: 37.47.179.***]

Zaparkował jak ciota. A tym którym to nie przeszkadza to też cioty co prawko kupili.

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 19:58:36] • [IP: 23.226.237.*]

Biedny sfrustrowany Paździoch musi na piechotę popie⠃⠃⠃dalać i zazdrości, że ktoś ma samochód, rower, hulajnogę, hula-hop, itd., i ktoś nie chodzi z buta, a biedny Paździoch musi z laczka dymać przez miasto z mordą wygiętą w pałąk... 𝙃𝙖𝙖... 𝙃𝙖𝙖𝙖... 𝙃𝙖𝙖𝙖𝙖⼈
6;...​

Paździoch • Poniedziałek [16.09.2019, 16:28:15] • [IP: 83.20.250.**]

Impotent wyraźnie to wskazuje tak z zjeb...auto

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 15:12:06] • [IP: 88.156.206.***]

Przy wjezdzie do Radissona nagminnie parkują na zakręcie i nikomu to nie przeszkadza

Gość • Poniedziałek [16.09.2019, 11:00:25] • [IP: 62.102.148.**]

Dobrze zaparkowany. W czym problem? Po tej uliczce i tak nik ważny się nie porusza.

Oglądasz 1-9 z 9
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■