POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [12.09.2019, 13:19:16] • Świnoujście

Uwolnij książkę dołącz do akcji!

Uwolnij książkę dołącz do akcji!

fot. Organizator

Przyjdź i czytaj razem z nami! Spotykamy się w piątek 13.09.2019r. o godz. 12.30 na skwerze między ulicami Sosnowej i Barlickiego na Warszowie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego, plenerowego czytania.

Wystawiony będzie regał z książkami na którym będziesz mógł zostawić przeczytaną książkę. Dzięki Tobie ktoś inny może ją przeczytać i ponownie puścić w obieg. To jest cudowny czas na chwilę relaksu, spokoju oraz poznania się wśród piękna otaczającej nas przyrody. Cudowny czas dla siebie i innych! Przyjdź i czytaj sobie albo mamie, tacie, babci, dziadkowi, znajomemu czy też nieznajomej.

Uwolnij książkę dołącz do akcji!

fot. Organizator

Zapraszamy serdecznie dzieci! Dla najmłodszych uczestników akcji bajki będą czytać księżniczki Mija i Eliza.

Uwaga! Jeżeli posiadasz książki których zamierzasz się pozbyć, nie wyrzucaj ich! Przynieś i zostaw na symbolicznym regale.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Sobota [14.09.2019, 22:05:31] • [IP: 176.221.122.***]

Piękna akcja!Popieram.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■