POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [06.09.2019, 20:59:08] • Świnoujście

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu w dniu 7 września 2019 r.

Dotyczy: zmian w organizacji ruchu na czas Międzynarodowego Maratonu Świnoujście-Wolgast ulicami miasta Świnoujście.

Informuję, iż w dniu 07 września 2019 roku w godzinach od 09.30 do 10.00 nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane biegiem ulicami miasta uczestników imprezy Międzynarodowy Maraton Świnoujście-Wolgast i imprez towarzyszących. Zamknięte dla ruchu pojazdów będą ulice Jana Matejki, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Małachowskiego, Stefana Żeromskiego w związku z czym proszę o wyrozumiałość innych użytkowników dróg.

Przypominam o rozważnej jeździe oraz przestrzeganiu oznakowania pionowego i poziomego oraz respektowanie poleceń funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej oraz służb porządkowych wyznaczonych i uprawnionych przez organizatora do zabezpieczenia biegu na zamkniętych odcinkach dróg.

Za utrudnienia przepraszamy.

* * *

Dotyczy: zmian w organizacji ruchu na czas przemarszu uczestników Dni Twierdzy ulicami miasta Świnoujście.

Informuję, iż w dniu 07 września 2019 roku w godzinach od 12.00 do 13.00 nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane przemarszem uczestników imprezy Dni Twierdzy. Okresowe ograniczenia dotyczą ulic Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Energetyków oraz Stefana Żeromskiego. Na czas przemarszu wspomniane ulice zostaną wyłączone z ruchu w związku z czym bardzo proszę o wyrozumiałość innych użytkowników dróg.

Przypominam o rozważnej jeździe oraz przestrzeganiu oznakowania pionowego i poziomego oraz respektowanie poleceń funkcjonariuszy Policji oraz służb porządkowych wyznaczonych i uprawnionych przez organizatora do zabezpieczenia przemarszu na zamkniętych odcinkach dróg.

Za utrudnienia przepraszamy.

źródło: www.swinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■