POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [06.09.2019, 20:59:08] • Świnoujście

Uwaga! Zmiany w organizacji ruchu w dniu 7 września 2019 r.

Dotyczy: zmian w organizacji ruchu na czas Międzynarodowego Maratonu Świnoujście-Wolgast ulicami miasta Świnoujście.

Informuję, iż w dniu 07 września 2019 roku w godzinach od 09.30 do 10.00 nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane biegiem ulicami miasta uczestników imprezy Międzynarodowy Maraton Świnoujście-Wolgast i imprez towarzyszących. Zamknięte dla ruchu pojazdów będą ulice Jana Matejki, Henryka Sienkiewicza, Stanisława Małachowskiego, Stefana Żeromskiego w związku z czym proszę o wyrozumiałość innych użytkowników dróg.

Przypominam o rozważnej jeździe oraz przestrzeganiu oznakowania pionowego i poziomego oraz respektowanie poleceń funkcjonariuszy Policji i Straży Granicznej oraz służb porządkowych wyznaczonych i uprawnionych przez organizatora do zabezpieczenia biegu na zamkniętych odcinkach dróg.

Za utrudnienia przepraszamy.

* * *

Dotyczy: zmian w organizacji ruchu na czas przemarszu uczestników Dni Twierdzy ulicami miasta Świnoujście.

Informuję, iż w dniu 07 września 2019 roku w godzinach od 12.00 do 13.00 nastąpią utrudnienia w ruchu pojazdów spowodowane przemarszem uczestników imprezy Dni Twierdzy. Okresowe ograniczenia dotyczą ulic Józefa Piłsudskiego, Juliusza Słowackiego, Energetyków oraz Stefana Żeromskiego. Na czas przemarszu wspomniane ulice zostaną wyłączone z ruchu w związku z czym bardzo proszę o wyrozumiałość innych użytkowników dróg.

Przypominam o rozważnej jeździe oraz przestrzeganiu oznakowania pionowego i poziomego oraz respektowanie poleceń funkcjonariuszy Policji oraz służb porządkowych wyznaczonych i uprawnionych przez organizatora do zabezpieczenia przemarszu na zamkniętych odcinkach dróg.

Za utrudnienia przepraszamy.

źródło: www.swinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Tir jechał prosto na Mercedesa Vana. W niedzielę 31 maja kwadrans przed godziną dziewiątą w miejscowości Rzeczyn koło Wolina na DK 3 tir ze Słowacji nagle zjechał na czołówkę na mercedesa ze Świnoujścia. W ułamkach sekundy kierowca mercedesa z żoną przeżył horror ■ Rada Miasta zdecydowała o kontynuacji w roku 2020 programu bezpłatnych szczepień przeciwko grypie ■ Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała projekty zmian granic pasa technicznego i pasa technicznego od strony lądu. Projekty mają związek z planami budowy terminala kontenerowego ■ Dotychczasowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu st.bryg. mgr inż. Andrzej Lipiński kończy służbę. Uroczyste pożegnanie komendanta w związku z przejściem na emeryturę odbędzie się dziś. 28 maja. W pożegnaniu wezmą udział władze miasta ■ Prezydent miasta: "Mimo ograniczeń Świnoujście dysponuje obecnie dużą rezerwą miejsc dla dzieci, zarówno w żłobku jaki przedszkolach" ■ Kilka minut po godzinie 9.00 rozpoczęły się obrady XXXI sesji Rady Miasta. Posiedzenie odbywa się w trybie zdalnym ■ Mężczyzna jadący na rowerze uderzył w bok jadącego samochodu. W tym czasie nie było żadnej wolnej karetki na terenie naszego miasta! Po poszkodowanego przyleciał śmigłowiec LPR. Do groźnego wypadku doszło około godziny 17:30 na ulicy Grunwaldzkiej, na wysokości dawnego Novatora ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■