POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [02.09.2019, 10:32:05] • Świnoujście

Porzucone pojazdy bez tablic blokują miejsca parkingowe

Porzucone pojazdy bez tablic blokują miejsca parkingowe

fot. Czytelnik

- Wiele razy był omawiany temat różnych pojazdów blokujących miejsca parkingowe w różnych częściach miasta- rozpoczyna Czytelnik, który przysłał zdjęcia kolejnych samochodów-widm. Oba pojazdy to Hondy Civic.

- Ja przysyłam tym razem zdjęcia 2 pojazdów, które od dłuższego czasu blokują kolejne miejsca parkingowe. Jeden samochód marki Honda Civic najpewniej po poważnym wypadku stoi od dłuższego czasu na miejscu parkingowym przy budynku mieszkalnym ul. Szkolna 8-8a-8b. Druga jeszcze starsza Honda Civic bez tablic blokuje miejsce parkingowe należące do Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Gdyńska 25b-25c. Auta wyglądają na porzucone. Niech właściciele w końcu je zabiorą z parkingów, zwłaszcza w czasach, gdy brakuje miejsc parkingowych, a tu stoją porzucone auta, które na drogi publiczne i tak nie wyjadą.

Porzucone pojazdy bez tablic blokują miejsca parkingowe

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 20:45:17] • [IP: 176.221.123.***]

wspólmoty mieszkaniowe wydają lokatorom Karty Parkingowe i trzeba połozyc za szybę

Gość • Poniedziałek [02.09.2019, 14:50:16] • [IP: 176.221.113.***]

I jest ich od cholery wmieście.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■