POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [08.08.2019, 20:55:35] • Świnoujście

„Uwięzieni” w Cafe Credens

„Uwięzieni” w Cafe Credens

fot. Czytelnik

Granatowe chmury, które nadciągnęły nad Świnoujście od zachodu nie wróżyły nic dobrego. Dla wielu spacerowiczów, których perspektywa deszczu zaskoczyła przy promenadzie jedyną szansą uchronienia się przed przemoknięciem było schronienie się w jednym z lokali. Komplet gości miała większość kawiarni. Personel musiał starać się o dodatkowe krzesełka na zapleczu by pomieścić chętnych. Tak potężnej ulewy daawno nie widzieliśmy w Świnoujściu.

Nic więc dziwnego, że gdy strugi deszczu spływały po szybach, uwagę gości przykuwały strugi deszczu na szybach i scia wody nad deptakiem. Wystygła niejedna kawa... . Personel dwoił się i troił by jak najszybciej zrealizować zamówienia gości. Przez kilka minut , faktycznie jednak nikomu nie śpieszyło się do konsumpcji bo niespotykanej siły ulewa była znacznie większym magnesem.

„Uwięzieni” w Cafe Credens

fot. Czytelnik

Spojrzenie za przez jedną czy drugą witrynę „Kredensu" uświadomiło wszystkim, że podobnie jak tu „deszczowy show" przykuwa uwage gości w sąsiednich lokalach. A gdy tylko ulewa przeszła, personel szeroko otworzył drzwi „Kredensu". Zapach kawy zmieszał się ze wspaniałym, rześkim, „oczyszczonym przez deszcz powietrzem. Ten deser był zupełnie gratisowy, a kto wybrał w tamto deszczowe popołudnie kawe przy nowej promenadzie długo jej aromatu nie zapomni!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Poniedziałek [12.08.2019, 15:07:58] • [IP: 31.0.23.***]

drogo jak w venecji

Gość • Niedziela [11.08.2019, 21:47:12] • [IP: 37.8.231.**]

bardzo przytulne miejsce i pyszne ciasta

Gość • Piątek [09.08.2019, 22:39:01] • [IP: 176.221.123.***]

Gość • Piątek [09.08.2019, 09:54:55] • [IP: 62.69.252.**] zazdrośnik.. pisz sam! pisz po polsku ! Że niby co? Bez k.. i ch nie ma polszczyzny?

Gość • Piątek [09.08.2019, 19:39:56] • [IP: 176.221.122.***]

Ale BEŁKOT. O czym i" po czym" pisano ten tekst??

Kość • Piątek [09.08.2019, 17:13:04] • [IP: 88.156.233.**]

zapytam wprost: czy pisał to jakiś ułomek?" scia wody nad deptakiem", " daawno" plus niesłychanie barwnie opisana historia z kryptoreklamą w tle.

Gość • Piątek [09.08.2019, 11:15:10] • [IP: 5.173.144.***]

to reklama lokalu czy trzeba czekać na następną taką ulewę żeby poczuć aromat kawy

Gość • Piątek [09.08.2019, 10:44:22] • [IP: 185.210.39.**]

Dziwny tekst, jak na portal informacyjny. ...

Gość • Piątek [09.08.2019, 10:19:31] • [IP: 77.252.46.**]

Dlaczego ludzie boją się deszczu? —Przecież on nie parzy... •••A chociaż każdy, coś kupił, czy schowali się tam pasożyty na krzywy ryj?

Gość • Piątek [09.08.2019, 09:54:55] • [IP: 62.69.252.**]

O co chodzi w tym artykule? Jakiś bezsens. Czy nikt w redakcji nie umie napisać kilku zdań zrozumiałą polszczyzną.

Gość • Piątek [09.08.2019, 08:32:31] • [IP: 95.90.244.***]

ale bełkot rodem z maDkowego języka

Oglądasz 1-10 z 10
■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■