POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.08.2019, 14:32:24] • Świnoujście

Nowy termin otwarcia ofert w przetargu na ul. 1 Maja

Wyznaczony został nowy termin składania i otwarcia ofert w przetargu na przebudowę ul. 1 Maja na Karsiborzu. Teraz zainteresowani wykonawcy mają czas na zgłoszenie się do wykonania tej inwestycji do dnia 22 sierpnia br. (do godz. 12).

To kolejne przesunięcie terminu w tym przetargu. Powodem jest duże zainteresowanie i wiele zapytań składanych zamawiającemu. Już wpłynęło kilkadziesiąt pytań zarówno w sprawie szczegółów dokumentacji przetargowej jak i projektowej.

www.swinoujscie.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Czwartek [08.08.2019, 16:40:16] • [IP: 92.42.116.***]

sami nieudacznicy nie potrafią sprawnie doprowadzić wszystkich działań w sprawie Karsiborza do końca

Gość • Czwartek [08.08.2019, 14:30:56] • [IP: 79.186.189.***]

Tak obserwuję działania kierownictwa UM w sprawie przygotowania materiałów do przetargu i nasuwa się jeden wniosek: nie ma kompetentnej osoby lub zespołu aby w rzetelny sposób przygotować warunki przetargowe łącznie z dokumentacją.Jeśli po raz kolejny przesuwa się termin otwarcia ofert tzn.że działania są celowe aby przeciągać rozpoczęcie procedury.Na każdym kroku kpina kto za to jest odpowiedzialny.Zadajmy sobie sami to pytanie.

Gość • Środa [07.08.2019, 14:45:46] • [IP: 91.199.250.**]

A potem znowu będzie przesunięcie i znowu przesunięcie a potem unieważnienie, bo żaden jeleń nie przebuduje 3 km drogi za 10 mln, w momencie gdy 600m promenady zdrowia kosztuje 46mln

Oglądasz 1-3 z 3
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■