POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [04.08.2019, 10:05:15] • Świnoujście

UM: Unieważnienie otwartego konkursu ofert realizację zadnia publicznego

Unieważnienie otwartego konkursu ofert realizację zadnia publicznego pn.: „Organizacja w okresie od 15 sierpnia do 31 grudnia 2019 r. kampanii miejskiej w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie”, kwota przewidziana na realizację zadnia 20.000 zł.

WZP.524.11.2019.DA

Zarządzeniem nr 366/2019 Prezydent Miasta Świnoujście w dniu 18 czerwca 2019 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn.:„Organizacja w okresie od 15 sierpnia do 31 grudnia 2019 r. kampanii miejskiej w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie”.

W przewidzianym terminie składania ofert tj. do dnia 29 lipca 2019 r. na realizację ww. zadania nie wpłynęła żadna oferta. Biorąc pod uwagę powyższe, na podstawie § 7 ust. 4 załącznika nr 2 do zarządzenia nr 366/2019 Prezydent Miasta Świnoujście w dniu 31 lipca 2019 r. unieważnił otwarty konkurs ofert.

www.swinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [05.08.2019, 20:59:00] • [IP: 176.221.122.***]

Jak można unieważnić coś, co się nie odbyło?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Terminal LNG w Świnoujściu: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■