POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.07.2019, 21:19:11] • Świnoujście

Motocyklista przeleciał nad samochodem

Motocyklista przeleciał nad samochodem

fot. iswinoujscie.pl

Nie był to żaden popis sztuki cyrkowej, do zdarzenia bowiem naprawdę doszło na jednym ze świnoujskich osiedli. Motocyklista siłą impetu rozbił przednią szybę samochodu.

W sobotę po godzinie 16.00 dostawca jedzenia skręcał samochodem z ulicy Legionów w osiedle Dębina. W tym czasie z naprzeciwka, z dużą prędkością nadjechał od ulicy Zamkowej motocyklista. O zdarzeniu informuje świadek:

- Widziałam jak motocyklista przeleciał nad samochodem rozbijając plecami przednią szybę auta. Poranił plecy, ale życie uratował mu kask. Na miejsce przejechało pogotowie i policja.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 34, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 34

Gość • Wtorek [23.07.2019, 05:07:26] • [IP: 188.146.166.**]

Jeszcze głupsi niż kierowcy samochodów na nowym asfalcie.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 22:51:04] • [IP: 185.210.37.**]

też widziałam ten wypadek, Pan na skuterze miał pierwszeństwo, ponieważ to zielony samochód skręcał w lewo i niestety chyba nie spodziewał się prędkości z jaką jedzie skuter. A jechał z bardzo dużą, niestety.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 17:53:52] • [IP: 164.127.29.***]

Podstawowym problemem w Polsce są za małe kary za wykroczenia i i brak dostosowania mandatu do zarobków, a tak jest np.w Finlandii. Przez to Niemcy śmieją się z naszych mandatów (tam zarabia się 3-4 razy więcej niż w Polsce). Z kolei jeśli cepa jak tego z artykułu stać na klasowy motocykl, to też kara za przekroczenie prędkości nie jest dlań dotkliwa, a rozzuchwala takiego to, że są całe dziesiątki czy setki kilometrów bez suszarek czy fotoradarów.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 16:47:39] • [IP: 188.146.232.***]

Motocykliści to kwasty, wcale nie jest mi go szkoda, selekcja naturalna.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 16:29:11] • [IP: 178.238.245.***]

jeszcze głupsi niż rowerzyści

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 16:06:16] • [IP: 31.11.128.***]

Jaka szlifierka? To Maxiskuter Suzuki Burgman 650...

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 12:26:50] • [IP: 193.69.22.**]

Wyścigi na Legionów to standard. Dobry asfalt, kawałek prostej... kusi. Proponuję zainstalować" śpiącego policjanta" i po sprawie.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 12:24:11] • [IP: 185.13.106.***]

Wiejski sprzęt i gołodupcy 500+ w akcji.

Swinoujscianin • Poniedziałek [22.07.2019, 10:59:57] • [IP: 178.235.146.**]

Jeżdżą na skuterach, rowerach i różnego rodzaju zabawek na, które nie potrzeba miec uprawnień po drogach, chodnikach, alejkach itd Stwarzaja ogromne zagrozenie, bo 80% nie zna zasad bezpiecznego poruszania sie po drogach i kodeksu drogowego!!Wydaje im sie, ze kazdy powinien ich puszczac.Najwieksza głupotą było namalowac na prawie wszystkich drogach pierszenstwo dla nie myslacych rowerzystow!!Oni to juz istna swołocz, jezdza gzie sie da

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 10:57:23] • [IP: 176.221.122.***]

poprostu sprawdzaja czy bardziej przykrecic czy odkrecic srubke regulacjina parowniku lpg

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 10:32:34] • [IP: 84.241.207.**]

Gość  Poniedziałek [22.07.2019, 07:38:00]  [IP: 157.25.141.**]KRETYN

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 10:18:41] • [IP: 178.238.253.**]

to są młodzi ludzie inteligentni inaczej, szkoda tylko że wypadki jeżdżą po ludziach, a nie po drogach!

moto • Poniedziałek [22.07.2019, 10:17:54] • [IP: 80.54.236.***]

Jak można poranić plecy, skoro każdy motocyklista jeździ w skórzanym kombinezonie z ochraniaczami?

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 09:54:19] • [IP: 164.127.29.***]

09:11:43] • [IP: 77.252.46.**] Mocniej więc cię zdziwię. Cytat ze strony urbanity pl:" Osiedle Dębina położone jest w mieście Świnoujście, zlokalizowane przy 11 Listopada, Zamkowej. Budowa budynków mieszkalnych wystartowała w lutym 2012, a dobiegła końca w 2014 roku. W odległości 184 metrów budowane jest osiedle Platan Complex, 203 metrów dalej znajduje się Osiedle Bryza, a 236 metrów dalej znajduje się Hotel Marina.". ..A więc jeszcze osiedle BRYZA a nawet PLATAN COMPLEX.. ..Ktoś od nazw może ma COMPLEXY?

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 09:39:34] • [IP: 88.218.255.**]

Zweryfikujcie wypowiedz świadka. .. „motocyklista przeleciał nad samochodem rozbijając plecami przednią szybę auta”

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 09:11:43] • [IP: 77.252.46.**]

To w Świnoujściu jest jakieś osiedle Dębina? —Boszeee, kto to wymyśla te nazwy?!

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 09:01:02] • [IP: 185.210.39.***]

Widuję tego idiotę na tym motorze nie raz, jeździ jak oszalały, przekraczając prędkość i wymuszając pierwszeństwo, kulasy powinno mu połamać, żeby miał czas na zastanowienie się

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 07:38:00] • [IP: 157.25.141.**]

Policji w tym mieście wcale nie ma.prędkość prędkościa, ale gdzie normy hałasu, niektóre złomy hałasuja na pół miasta, gdzie policja?dlaczego nie zabiera sie takim delikwentom dowodów rejestracyjnych.Dlaczego nikt nie przyjrzy sia stacjom diagnostycznym które na badaniach technicznych przepuszczaja takie złomy??Panie Komendancie do roboty.Zaitaeresuj sie Pan tymi swoimi policmajstrami?bo chodzisz Pan i głęboko oddychasz a w miescie bajzel.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 07:16:28] • [IP: 88.218.255.**]

Motocyklista ?? Pawian na szlifierce.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 04:32:14] • [IP: 176.221.122.***]

Tak kask uratował mi życie banda debili. Nawet nie dotknelem nim auto ani aswaldu. Uratował mi życie. I nie mltocylkosta jest winien tylko pajac z chińskiej mi zajechał drogę. Droga hamowania 2 metry mi to musiałem lecieć z zawrotnom prędkościami . Przy 50 na godzinę przerwał bym pół tego śmietnika z chinskiej . Pomysł zanim napiszesz coś glupiego

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 00:38:56] • [IP: 164.127.29.***]

21.07.2019, 21:24:37] • [IP: 62.69.252.***] Na 11 listopada to dopiero wszyscy szybko jeżdżą a policji brak...W niedzielę, gdy jechałem do Niemiec, na wysokości Roosevelta widziałem policjantów interweniujących przy ścieżce rowerowej, na uliczce, gdzie parkują Niemcy. Czy było może święto policji? A może jakaś wizytacja - bo rzadko kiedy ich widać. Żyjemy zdani na niezwykle groźny analfabetyzm drogowy Niemców, żyjemy pośród psów srających pod bramkami ogrodów, na chodnikach (dlaczego właściciele nie wycisną ich z kup na terenie własnych działek wokół domu?), żyjemy, jakby władza (=służby) wzięła urlop. Urlop od władzy.

Gość • Poniedziałek [22.07.2019, 00:10:01] • [IP: 5.173.1.***]

To jak SUPER-MAN.

Gość • Niedziela [21.07.2019, 23:31:57] • [IP: 164.127.29.***]

Musiałem widzieć tego osła ok.g.8:20 lub 15, bo wtedy przejeżdżałem ścieżką rowerową 11 Listopada i zobaczyłem psychola na motocyklu, jak jechal ulica Legionów ok.100 km na godzinę (czasem gdy sie dzwoni w takiej sytuacji na policję, to wchodzimy w filozofię, ile naprawdę taki d e bil jedzie - a gdyby sfilmować, to wg pozycji motocyklu i odliczanych sekund można zmierzyć mu prędkośc). Niestety, wśród motocyklistów i właścicieli BMW jest duże stężenie k r e tynizmu i frustracji wynikającej z zepchniętych do podświadomości zranień i kompleksów.Także wśród posiadaczy psów, zwłaszcza obronnych, rzadkich ras. Też wśród posiadaczy samochodów, bo auto to przedłużenie męskości i instrument wiernie przenoszący i znoszący frustracje, gniew, pychę mężczyzny, a u kobiet ich braki w orientacji przestrzennej (udowodnione przez psychologów, statystycznie gorszą mają tę orientację) i w ogóle, nieporadność techniczną.

Gość • Niedziela [21.07.2019, 22:55:40] • [IP: 176.221.122.***]

TA TO ZOBACZCIE CO SIĘ DZIEJE NA KARSIBORSKIEJ TAM JEST DOPIERO EKSTREMALNIE DUPKI GRZEJĄ ILE FABRYKA DAŁA TO SĄ POTENCJALNI ZABÓJCY POWINNI TAKIM ŚMIECIOM ZABIERAĆ PRAWO DO JAZDY DOŻYWOTNIO ŚCIERWA I DO TEGO WSZYSTKIEGO TE CHOLERNE DZIKI PRZY PRZEPRAWIE A WŁODARZE GŁUPA PALĄ ŻE TAK NAPRAWDĘ TO O CO CHODZI JAK BĘDZIE UROCZYSTE OTWARCIE PARASOLA W DUPIE TO SIĘ POJAWIĄ CWANIACZKI TYLKO ZAPOMNIELI ŻE SA UTRZYMYWANI Z NASZYCH PODATKÓW

Gość • Niedziela [21.07.2019, 22:48:09] • [IP: 185.13.106.***]

Jeden przygłup przy... Takim zielonym autem jeździ blondynka co otwiera okno w aucie i umpa umpa na ful typowy pustak miejski.

Oglądasz 1-25 z 34
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■