POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.07.2019, 23:28:08] • Świnoujście

Pudełko z pieniędzmi czeka u uczciwego znalazcy na odbiór

Pudełko z pieniędzmi czeka u uczciwego znalazcy na odbiór

fot. Czytelnik

- Proszę o pomoc w odnalezieniu właściciela lub właścicielki pudełka, które znalazłam na placu zabaw przy ul. Grunwaldzkiej - zaczyna się wiadomość nadesłana do redakcji iswinoujscie.pl

- Bawiąc się z córka zauważyłam, że pudełkiem interesowały się pewne młode dziewczęta, które z pewnością nie były jego właścicielkami, stąd wiem, że była tam pewna suma pieniędzy.

Właściciela proszę o kontakt pod nr telefonu 511802138.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Marcelina • Poniedziałek [15.07.2019, 00:28:32] • [IP: 176.221.122.***]

A to raczej było tego młodego co trochę rozrabia on mieszka w tych blokach podajże na odrowców widziałam jak się bawił takim i jeszcze do góry nim podrzucał na placu pozdrawiam :)

Gość • Niedziela [14.07.2019, 17:54:13] • [IP: 176.221.122.***]

Proste sformułowania są bardziej czytelne dla odbiorcy 😉

Maślankiewicz • Niedziela [14.07.2019, 13:08:41] • [IP: 193.188.198.**]

Bardzo mętnie sformułowane zdanie:" pudełkiem interesowały się pewne młode dziewczęta (...) stąd wiem, że była tam pewna suma pieniędzy". No to jak? Nie po otwarciu, tylko po zainteresowaniu dziewcząt? Kwiat nieodkrytego dziennikarstwa siedzi po domach, zamiast się produkować na rzecz społeczeństwa...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:38:23] • [IP: 176.221.122.***]

co za wpisy durne

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:09:25] • [IP: 164.127.29.***]

09:37:58] • [IP: 83.20.250.***] Może to jest skarbonka jednorazowa, zaspawana i zaklejona. Możliwe nawet że to nie skarbonka, lecz nocnik, taki jak jednorazowe strzykawki.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 09:37:58] • [IP: 83.20.250.***]

I to ma być skarbonka? Bez dziurki !

Gość • Niedziela [14.07.2019, 08:51:03] • [IP: 176.221.122.**]

ja bym nie oddawała

wierszyk oświatowy • Niedziela [14.07.2019, 07:34:28] • [IP: 164.127.29.***]

Jest miseczka dla pieska / ona z trupkiem z puszki na niego se czeka / jest miseczka dla kotka / ona surowcem z piersi fauny dno miski powleka / O, jest i z papierową wyściółką? /. ..więc istnieje miseczka także dlaaa...? człowieka!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:59:28] • [IP: 2.108.164.*]

Jakiś mętny ten opis czytelniczki. Skoro pieniądze tam „były”, to co komu teraz po pustym pudełku?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:39:11] • [IP: 94.254.232.**]

I jak zwykle marudzenie. Co z wami ludzie masakra. .. was zadowolić graniczy z cudem

Gość • Niedziela [14.07.2019, 03:19:15] • [IP: 37.47.166.***]

Kobieca logika.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 00:27:17] • [IP: 77.252.46.***]

Dziwny tryb rozumowania.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 00:24:08] • [IP: 176.221.123.**]

Myślę że trafią do właściwego adresata i je odbierze !!

Oglądasz 1-13 z 13
■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■