POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.07.2019, 20:27:11] • Międzyzdroje

Eliza Kuczyńska - dziś ratowniczka, jutro zawodniczka MMA

Eliza Kuczyńska - dziś ratowniczka, jutro zawodniczka MMA

fot. Mat. prasowe

32-letnia świnoujścianka pracuje na plaży w Międzyzdrojach jako ratowniczka medyczna. Wkrótce jednak jej kariera sportowa nabierze tempa - 16 sierpnia Eliza Kuczyńska przechodzi do MMA. Choć ma za sobą 4 walki amatorskie, teraz wystąpi na gali "Babilon MMA 9".

Przygodę ze sportem walk rozpoczęła w świnoujskim West Coast Team, gdzie trenowała kickboxing, taekwondo, czy ju-jitsuod. Od niedawna reprezentuje także poznańskiego Czerwonego Smoka.Eliza Kuczyńska ma na swym koncie medale Mistrzostw Polski w kickboxingu i taekwondo oraz MP i Puchar Polski w ju-jitsu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 19, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-19 z 19

Gość • Środa [10.07.2019, 19:28:55] • [IP: 5.173.16.***]

Co się dzieje z tym światem...

Gość • Środa [10.07.2019, 19:17:07] • [IP: 5.173.161.*]

Powodzenia Pani Trener!

Fani • Środa [10.07.2019, 15:28:21] • [IP: 176.221.123.***]

Eliza napie****lisz tej dziuni ! My to wiemy :D

Gość • Środa [10.07.2019, 13:10:31] • [IP: 176.221.122.***]

Do malkontentów: a nie chcielibyście czasem dostać od pani Elizy w mordę?

Gość • Środa [10.07.2019, 11:28:13] • [IP: 188.146.169.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [10.07.2019, 09:27:01] • [IP: 83.25.14.***]

i Wszystko jest jasne. Taekwondo moi drodzy a nie parterowe misie przytulaski. Szkoda ze zawodnicy akido nie moga brac udzial w zawodach bo by pokazali tym nieudacznikom gdzie ich miejsce !

Gość • Środa [10.07.2019, 09:21:07] • [IP: 5.173.136.***]

Trzymamy kciuki za zwycięstwo, nawet nie wiesz jak wiele osób życzy Ci tego, powodzenia :-)!

Gość • Środa [10.07.2019, 08:24:36] • [IP: 185.210.38.**]

Szkoda poobijać taką ładną twarzyczkę, osobiście nie popieram takich postanowień ale cóż, jej ciało i piękna buzia.

Gość • Środa [10.07.2019, 05:23:28] • [IP: 31.60.19.***]

Powodzenia Eliza Wojna!!

Gość • Wtorek [09.07.2019, 22:43:24] • [IP: 185.210.38.***]

Kiedy mają prawo robić co chcą. Sam idź sobie Gościu posprzątaj i ugotuj.

Gość • Wtorek [09.07.2019, 22:43:04] • [IP: 158.26.131.**]

RATUNKU...KOBIETA MNIE BIJE!...JA SIE PODDAJE!!

Gość • Wtorek [09.07.2019, 22:15:24] • [IP: 31.0.87.**]

Sonsiadko gratulacje

Gość • Wtorek [09.07.2019, 22:14:52] • [IP: 176.221.113.**]

Kobiety mają rodzić dzieci, być dobrymi żonami, gotować sprzątać, a nie się bić jak babochłopy. Ten świat staje na głowie.

Gość • Wtorek [09.07.2019, 21:27:21] • [IP: 5.173.136.**]

👍👌👍

Gość • Wtorek [09.07.2019, 21:23:11] • [IP: 77.112.71.**]

ta gala to jedno wielkie cyrkowe widowisko masakra i jeszcze placic trzeba wrrrr

Roksana • Wtorek [09.07.2019, 21:19:16] • [IP: 31.0.35.**]

Super! Powodzenia!!

Gość • Wtorek [09.07.2019, 20:59:37] • [IP: 176.221.122.***]

Super!

Gość • Wtorek [09.07.2019, 20:56:52] • [IP: 37.47.137.***]

Powodzenia Eli !!

M. • Wtorek [09.07.2019, 20:46:10] • [IP: 83.20.245.**]

Powodzenia ;-) Spełniaj się.

Oglądasz 1-19 z 19
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■