POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.06.2019, 11:33:30] • Świnoujście

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

fot. Organizator

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” propaguje turystykę kolarską, oraz aktywny sposób spędzania czasu. Dlatego w dniu 16.06.2019 r. organizowana jest wycieczka rowerowa połączona z grillowaniem. Będzie to trasa rowerowa o długości 52,0 km, podczas której rowerami przejedziemy odcinek ŚWINOUJŚCIE - ÜCKERITZ - STAGNIEβ - PUDAGLA (grill) - BENZ - ŚWINOUJŚCIE. W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy dysponują sprawnym rowerem, mają w sobie radość życia oraz chcą sympatycznie spędzić czas. NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ KIEŁBASKI LUB INNE PRZYSMAKI, KTÓRE BĘDZIEMY PIEKLI NA GRILLU.

Zbiórka uczestników o godz. 09.00 w dniu 16.06.2019 r. (niedziela) przy przystanku kolejki UBB na ul.11 Listopada.
Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe skutki zdarzenia.

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

fot. Organizator

Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania.
Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej
IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne
przy ubezpieczeniu wycieczki. Karta zgłoszenia jest do pobrania na naszej stronie internetowej.

Przy kolejnych wycieczkach wystarczy w dowolnej formie (np. mailem lub telefonicznie) poinformować organizatora o udziale w kolejnej planowanej wycieczce.
OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł - pobierana będzie na starcie (m.innymi na ubezpieczenie).

Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej
Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99).

Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – rex44@onet.pl (zalecane).

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

fot. Organizator

Organizatorzy poprowadzą wycieczkę w taki sposób, że każdy będzie w stanie przejechać daną trasę i nie pobłądzić.

Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804

Trasę opracowali i poprowadzą
Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136
Alina i Wieslaw Król
tel. 887-464-804
e-mail – rex44@onet.pl
Do zobaczenia na trasie.


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Wiesław Król • Niedziela [16.06.2019, 18:20:21] • [IP: 188.146.228.***]

Ależ oczywiście z Zastępcą Prezydenta Panem Pawłem Sujką posiadamy rewelacyjne relację i ogromny wzajemny szacunek. Zaprosił nas nawet do siebie i przeznaczył nam około półtorej godziny i rozmawialiśmy o możliwości turystyki kolarskiej ze szczególnym wskazanie Świnoujścia jako bazy wypadowej na wyspę Uznam dla turystów rowerowych z Polski. Była to bardzo rzeczowa rozmowa. Aby była jasność, U.M. z Wydziałem Promocji bardzo ciepło do nas podchodzi i nie mamy najmniejszych zastrzeżeń. Jedynie prezydent swego czasu potraktował mnie jak persona non grata. No cóż nie każdy musi nas lubić i ja to szanuję.Tak samo ja na prawach wzajemności mam prawo mieć swoje zdanie na temat innych. Może to i dziwne ale" ŚwIR"-y nigdy nie chciały i nie oczekują żadnych pieniędzy ze strony Pana Prezydenta i może właśnie dlatego 9-ty rok funkcjonują bezkonfliktowo i bez dotacji. Mimo tej nieprzychylności Pana Prezydenta w dalszym ciągu będziemy promować nasze miasto, naszą małą Ojczyznę bo w nim mieszkamy i ono na to zasługuję.

Gość • Niedziela [16.06.2019, 14:28:27] • [IP: 79.184.0.***]

Panie Wiesławie a był Pan u zastępcy Pawła Sujki ??

"ŚwIR" • Piątek [14.06.2019, 10:34:22] • [IP: 188.146.228.***]

Jeżdżąc corocznie z żoną po Polsce (ok.1, 5 miesiąca) w koszulkach klubowych z napisem ŚWINOUJŚCIE i zdjęciem największej flagi na latarni, staramy się na każdym kroku promować nasze miasto bo w nim mieszkamy od ponad 50 lat. Na naszych trasach uczestniczą turyści odwiedzając nasze miasto, którzy później często wracają tu by odbyć z nami wycieczki. Ponieważ nie należymy do" ulubieńców" Pana Prezydenta więc nawet nie oczekujemy żadnej dotacji. Nie robimy tego dla niego lecz dla mieszkańców i turystów by pokazać im najpiękniejsze zakątki Krainy 44 Wysp. Od 9 lat pokazujemy, że bez żadnej dotacji można robić dla innych fajne rzeczy. Oczywiście nie wszystkie imprezy w mieście mogą się odbywać bez dotacji. Pokazujemy, że nasze tak. Sklep rowerowy zaopatruje nas nieodpłatnie w kamizelki odblaskowe by zwiększyć nasze bezpieczeństwo, które stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy może uczestniczyć w naszych wycieczkach dlatego też zapraszamy do nas Pana Prezydenta to może zmieni zdanie o nas. Alina i Wiesław Król.

Gość • Piątek [14.06.2019, 07:16:18] • [IP: 37.7.8.**]

I TAKA PROMOCJE SWINOUJSCIA POWINIEN PREZYDENT DOTOWAC

Oglądasz 1-4 z 4
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić dzieci młodsze (z klas 0 – 3) na teatralny spektakl edukacyjny, przygotowany przez aktorów scen szczecińskich, pt.: „Jesienne spotkanie z Rumcajsem”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Biblioteki Głównej (ul Piłsudskiego 15) w poniedziałek, 23 września b.r. o godz. 11:00. Wstęp wolny! ■
■ Miło nam zaprosić do udziału w III ŚWINOUJSKIM BIEGU WYSPIARZA. Zawody rozpoczną się w dniu 06 października 2019 r. godz. 11.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■