POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.06.2019, 11:33:30] • Świnoujście

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

fot. Organizator

Świnoujska Inicjatywa Rowerowa „ŚwIR” propaguje turystykę kolarską, oraz aktywny sposób spędzania czasu. Dlatego w dniu 16.06.2019 r. organizowana jest wycieczka rowerowa połączona z grillowaniem. Będzie to trasa rowerowa o długości 52,0 km, podczas której rowerami przejedziemy odcinek ŚWINOUJŚCIE - ÜCKERITZ - STAGNIEβ - PUDAGLA (grill) - BENZ - ŚWINOUJŚCIE. W wycieczce mogą uczestniczyć wszyscy chętni, którzy dysponują sprawnym rowerem, mają w sobie radość życia oraz chcą sympatycznie spędzić czas. NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ KIEŁBASKI LUB INNE PRZYSMAKI, KTÓRE BĘDZIEMY PIEKLI NA GRILLU.

Zbiórka uczestników o godz. 09.00 w dniu 16.06.2019 r. (niedziela) przy przystanku kolejki UBB na ul.11 Listopada.
Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie – www.swiry.webd.pl

Uczestnictwo jest dobrowolne i na własne ryzyko, a organizator nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałe skutki zdarzenia.

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

fot. Organizator

Zgłoszenie na imprezę stanowi akceptację niniejszego regulaminu i zobowiązanie do jego przestrzegania.
Osoba uczestnicząca po raz pierwszy wypełnia jedynie KARTĘ ZGŁOSZENIA podając w niej
IMIĘ i NAZWISKO, ADRES, PESEL oraz telefon kontaktowy, które to dane są niezbędne
przy ubezpieczeniu wycieczki. Karta zgłoszenia jest do pobrania na naszej stronie internetowej.

Przy kolejnych wycieczkach wystarczy w dowolnej formie (np. mailem lub telefonicznie) poinformować organizatora o udziale w kolejnej planowanej wycieczce.
OPŁATA STARTOWA – 5.00 zł - pobierana będzie na starcie (m.innymi na ubezpieczenie).

Zapisy (karty zgłoszeń) na imprezę przyjmowane będą w Centrum Informacji Turystycznej
Plac Słowiański 6/1 (91-322-49-99).

Zapisy przyjmowane będą również telefonicznie (887-464-804) lub mailem – rex44@onet.pl (zalecane).

Zapraszamy na wycieczkę rowerową połączoną z grillem

fot. Organizator

Organizatorzy poprowadzą wycieczkę w taki sposób, że każdy będzie w stanie przejechać daną trasę i nie pobłądzić.

Informacje o przebiegu trasy, skali trudności, atrakcyjności czy możliwości ewentualnych chętnych, można uzyskać telefonicznie – 887-464-804

Trasę opracowali i poprowadzą
Honorowi Przodownicy Turystyki Kolarskiej PTTK Nr 4137 i 4136
Alina i Wieslaw Król
tel. 887-464-804
e-mail – rex44@onet.pl
Do zobaczenia na trasie.


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Wiesław Król • Niedziela [16.06.2019, 18:20:21] • [IP: 188.146.228.***]

Ależ oczywiście z Zastępcą Prezydenta Panem Pawłem Sujką posiadamy rewelacyjne relację i ogromny wzajemny szacunek. Zaprosił nas nawet do siebie i przeznaczył nam około półtorej godziny i rozmawialiśmy o możliwości turystyki kolarskiej ze szczególnym wskazanie Świnoujścia jako bazy wypadowej na wyspę Uznam dla turystów rowerowych z Polski. Była to bardzo rzeczowa rozmowa. Aby była jasność, U.M. z Wydziałem Promocji bardzo ciepło do nas podchodzi i nie mamy najmniejszych zastrzeżeń. Jedynie prezydent swego czasu potraktował mnie jak persona non grata. No cóż nie każdy musi nas lubić i ja to szanuję.Tak samo ja na prawach wzajemności mam prawo mieć swoje zdanie na temat innych. Może to i dziwne ale" ŚwIR"-y nigdy nie chciały i nie oczekują żadnych pieniędzy ze strony Pana Prezydenta i może właśnie dlatego 9-ty rok funkcjonują bezkonfliktowo i bez dotacji. Mimo tej nieprzychylności Pana Prezydenta w dalszym ciągu będziemy promować nasze miasto, naszą małą Ojczyznę bo w nim mieszkamy i ono na to zasługuję.

Gość • Niedziela [16.06.2019, 14:28:27] • [IP: 79.184.0.***]

Panie Wiesławie a był Pan u zastępcy Pawła Sujki ??

"ŚwIR" • Piątek [14.06.2019, 10:34:22] • [IP: 188.146.228.***]

Jeżdżąc corocznie z żoną po Polsce (ok.1, 5 miesiąca) w koszulkach klubowych z napisem ŚWINOUJŚCIE i zdjęciem największej flagi na latarni, staramy się na każdym kroku promować nasze miasto bo w nim mieszkamy od ponad 50 lat. Na naszych trasach uczestniczą turyści odwiedzając nasze miasto, którzy później często wracają tu by odbyć z nami wycieczki. Ponieważ nie należymy do" ulubieńców" Pana Prezydenta więc nawet nie oczekujemy żadnej dotacji. Nie robimy tego dla niego lecz dla mieszkańców i turystów by pokazać im najpiękniejsze zakątki Krainy 44 Wysp. Od 9 lat pokazujemy, że bez żadnej dotacji można robić dla innych fajne rzeczy. Oczywiście nie wszystkie imprezy w mieście mogą się odbywać bez dotacji. Pokazujemy, że nasze tak. Sklep rowerowy zaopatruje nas nieodpłatnie w kamizelki odblaskowe by zwiększyć nasze bezpieczeństwo, które stawiamy na pierwszym miejscu. Każdy może uczestniczyć w naszych wycieczkach dlatego też zapraszamy do nas Pana Prezydenta to może zmieni zdanie o nas. Alina i Wiesław Król.

Gość • Piątek [14.06.2019, 07:16:18] • [IP: 37.7.8.**]

I TAKA PROMOCJE SWINOUJSCIA POWINIEN PREZYDENT DOTOWAC

Oglądasz 1-4 z 4
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■