POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [12.06.2019, 08:34:04] • Świnoujście

Jedziesz na plażę na Warszowie? Nie zapomnij portfela!

Jedziesz na plażę na Warszowie? Nie zapomnij portfela!

fot. Czytelnik

Wybudowany dla mieszkańców przez LNG w ramach rekompensaty za budowę gazoportu parking jest… płatny! – pisze zbulwersowana Czytelniczka naszego portalu. Lista spraw, które wkurzają mieszkańców, niepokojąco się wydłuża.

Gmina Miasta Świnoujście i OSiR Wyspiarz, zrobił w dzielnicy Warszów na parkingu przy plaży - który został wybudowany przez LNG w ramach rekompensaty dla mieszkańców za budowę gazoportu - parking płatny niestrzeżony – informuje nasza Czytelniczka. – Opłaty są pobierane codziennie 24 godziny na dobę.

Opłata za godzinę postoju dla samochód osobowy wynosi w tym miejscu 3 zł. Za całą dobę- 20 zł. Godzina postoju autobusu kosztuje 15 zł. Postój dobowy to wydatek rzędu 60 zł.

Nasza Czytelniczka ostrzega, że automat nie wydaje reszty.

To nie jedyna rzecz, która w ostatnim czasie zbulwersowała mieszkańców Warszowa. Nasza Czytelniczka podaje swoją listę:

- Brak toalet, brak ratowników, plac ratunkowy/manewrowy dla karetki nieoczyszczony z piachu. Wstyd dla miasta i OSiR!!! - wylicza.

Co na to magistrat i OSiR „Wyspiarz”? Czekamy na odpowiedzi.
A jaka jest Wasza lista?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 128, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 128

Gość • Piątek [14.06.2019, 11:18:09] • [IP: 62.69.203.***]

Idiota by je tam postawił.Jest już wyrok na nie no chyba że policja nie ma co robić i będzie ich pilnować non stop.

Gość • Piątek [14.06.2019, 00:57:42] • [IP: 37.47.239.*]

I bardzo dobrze powinno być jeszcze drożej

Gość • Czwartek [13.06.2019, 16:50:19] • [IP: 195.94.214.***]

HAHA a kto na Warszów przyjedzie skontrolować czy auta mają bileciiki? :D

Gość • Czwartek [13.06.2019, 13:53:18] • [IP: 31.31.72.**]

Pieniadze trzeba drukowac w ramach potrzeb i dawać ludziom na życie, może być przez urzędy. Zabierać ludziom na parking z pieniedzy które dostali za to, że stracili czas na prace? Czy życie polega na pracy z której dorobić się idzie garba lub czegoś innego? Obudzccie sie I niech zmienia ta ekonomie bo dość cierpienia ludziom w pracy. Rodzina czeka w domu a maszyny i roboty załatwia większość spraw tak jak i kasy automatyczne czy sklepy bez obsługi.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 10:18:52] • [IP: 62.69.203.***]

190.Brawo ty.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 10:15:24] • [IP: 62.69.203.***]

Kacapy i prywata.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 10:02:58] • [IP: 88.199.162.*]

skandal z tym g*

Gość • Czwartek [13.06.2019, 09:57:27] • [IP: 62.69.203.***]

A ten * co to podpisał będzie miał pozamiatane.Wolność dla prawobrzeża.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 09:54:03] • [IP: 62.69.203.***]

Spoko ludzie.Już jest wyrok na te parkomaty.

Gość • Czwartek [13.06.2019, 08:02:35] • [IP: 37.47.133.***]

do IP: 95.41.95.** faktycznie potrzebna jest taczka dla tych pseudo radnych z Warszowa które nic nie zrobiły aby to dziadostwo nie stanęło na tym parkingu!

przebudzenie? • Czwartek [13.06.2019, 07:19:46] • [IP: 10.0.2.***]

Jak to, lista spraw bulwersujących w ostatnim czasie, skoro parking jest już od dłuższego czasu?

Gość • Środa [12.06.2019, 23:34:28] • [IP: 5.173.136.***]

Płacić albo chodzić na piechotę. My na lewobrzeżu płacimy od lat!

Gość • Środa [12.06.2019, 22:10:04] • [IP: 77.112.111.**]

Pseudo rekompensata za wybudowanie na obrzeżach osiedla " tykającej bomby " i tak wpadła w oko jakiemuś debilowi z Urzędu Miasta. Poznańska firma 7 dni/ 24 h zadba o parking platny niestrzeżony. Po 55 latach spędzonych w dzielnicy Warszów chce mi rzygać na całą wybraną przez nas władzę. Sądzę że niegłupie by było pospolite ruszenie mieszkańców .

Gość • Środa [12.06.2019, 22:01:59] • [IP: 37.47.141.***]

w zeszłe lato był tam jeden Niemiec w kamperze przez ileś dni a potrzeby załatwiał do lasu i nieczystości też wylewał do lasu.

Gość • Środa [12.06.2019, 21:44:50] • [IP: 62.69.203.***]

Potrzebna koniecznie jest porządna taczka, taka większa nieprawdaż kochani Warszowianie?

Gość • Środa [12.06.2019, 21:40:12] • [IP: 95.41.95.**]

Ten parking ma być dla mieszkańców (miały być drogi, ścieżki rowerowe nawet basen obiecywali jak zaczynali wycinać drzewa), w zamian za uciążliwości od LNG, ale świństwo!!

Gość • Środa [12.06.2019, 21:21:20] • [IP: 176.221.122.***]

Bardzo dobrze, wszędzie za takie parkingi się płaci.

Gość • Środa [12.06.2019, 21:12:41] • [IP: 37.248.213.***]

Do gościa z 20:23:45. Masz kłopoty z polskimi znakami bo używasz cyrylicy. Zmień ustawienia Sasza.

Lord Admiralicji • Środa [12.06.2019, 21:07:42] • [IP: 176.221.122.**]

PODZIĘKUJCIE NIEMIECKIM CAMPEROWCOM. ABY TAKICH SYTUACJI W PRZYSZŁOŚCI UNIKNĄĆ MIESZKAŃCY MIASTA POWINNI DOMAGAĆ SIĘ OPŁAT ZA PARKOWANIE NA TERENIE CAŁEGO MIASTA !! MIESZKAŃCY MIELIBY CAŁOROCZNĄ 99, 9 % ZNIŻKĘ. TYLKO TAK MOŻNA WALCZYĆ Z PRZYBŁĘDAMI NĘKAJĄCYMI NAS PRZEZ CAŁE LATO.

Gość • Środa [12.06.2019, 20:52:55] • [IP: 37.47.173.***]

i bardzo dobrze że jest płatna bo tam jeździli golasy żeby poużywać za darmo bo nie chcieli płacić w Międzyzdrojach czy w lewobrzeżnym Świnoujściu.

Gość • Środa [12.06.2019, 20:34:58] • [IP: 95.129.225.**]

Kiedy prezydent wprowadzi opłaty parkingowe pod urzędem miasta? uszczęśliwianie innych tym że mają płacić za wszystko przychodzi mu bardzo łatwo. Może tak sam za coś zapłaci choć raz? bo jak na razie to żyje bardzo wygodnie z naszych podatków od ponad 20 lat. Całe życie być prezydentem to klawe życie. A my frajerzy płaćmy za to.

Ĺźenua • Środa [12.06.2019, 20:23:45] • [IP: 80.211.250.***]

Trzeba było jednak głosować na Agatowską, nigdy by takiego draństwa nie zrobiła. Wstyd panie prezydencie, wielki wstyd.

Gość • Środa [12.06.2019, 20:22:29] • [IP: 176.221.123.**]

Drodzy mieszkańcy Warszowa, nie narzekajcie teraz.Przecież to Wy, w większości głosowaliście na obecnego prezydenta, który" z wielką troską" pochyla się nad Waszymi potrzebami.

Gość • Środa [12.06.2019, 20:22:28] • [IP: 62.69.203.**]

Miasto zapomina ile ma dochodu przez prawobrzeże, ale widać to za mało. Gdybyśmy byli oddzielną jednostką administracyjną to stać byłoby nas, nas na darmowy parking i kibel przy plaży.

Gość • Środa [12.06.2019, 20:02:40] • [IP: 93.94.190.**]

Lepiej go szybko zdemontujcie, żeby nie popaść w koszty, bo podobno już jest zlecenie na jego unicestwienie. Podobny los miałby czekać Inkasenta... Nie siejcie zamętu na Warszowie, bo zbierzecie baty !! Parking jest dla plażowiczów i żadna morda nie będzie pobierała opłat za inwestycję, która została wybudowana dla ludzi - nie dla biznesu...

Oglądasz 1-25 z 128
■ Ostrzeżenie meteorologiczne dla Polski Zespołu prognostów CPM METEOSKY Sp. z o.o. od godz. 00:00 dnia 10-12-2019 do godz. 12:00 dnia 10-12-2019 nad morzem oraz w powiatach nadmorskich prognozuje się wystąpienie silnego, północno-zachodniego wiatru o średniej prędkości od 40 km/h do 50 km/h, w porywach do 76 km/h ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■