POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [20.05.2019, 08:35:06] • Świnoujście

Weekendowe rozgrywki AP Baltica Świnoujście

Weekendowe rozgrywki AP Baltica Świnoujście

fot. AP Baltica Świnoujście

W sobotę (18.05), Akademia Piłkarska Baltica Świnoujście, była gospodarzem turnieju w ramach Terenowej Ligii Żaka. Od godz. 11:00, na obiekcie sportowym przy ul. Białoruskiej drużyny: AP Gryf Kamień Pomorski I i II, Vineta Wolin, Fala Międzyzdroje oraz 2 zespoły AP Baltica rozgrywały emocjonujące pojedynki.

Nasi zawodnicy pokazali wiele bardzo ciekawych zagrań, po których padały piękne bramki. Zawody stały na wysokim poziomie i bardzo podobały się licznie zgromadzonej publiczności.

W niedzielę (19.05), Młodzicy AP Baltica Świnoujście rozegrali kolejne spotkanie, również na Warszowie, w ramach rozgrywek ligowych ZZPN z Gryfem Kamień Pomorski. Od początku mecz był bardzo wyrównany. Wysoki poziom piłkarskich umiejętności młodych piłkarzy, rysował przyjemne dla oka widowisko. Piękne akcje, wiele sytuacji bramkowych, to obraz gry tego spotkania. Determinacja i wiara w zwycięstwo zawodników Baltici towarzyszy do ostatniego gwizdka, jednak w decydujących momentach brakowało wykończenia. Ostatecznie to emocjonujące spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 3:4.

Również w niedzielę (19.05), na syntetycznym boisku OSiR w Świnoujściu , Akademia Piłkarska Baltica, uczestniczyła w turnieju w ramach Terenowej Ligi Orlika Młodszego (E2) ZZPN, którego gospodarzem była Flota Świnoujście. W turnieju udział wzięło 6 zespołów, które zagrały systemem "każdy z każdym". Nasz zespół zagrał z drużynami: Flota Świnoujście, Prawobrzeże Świnoujście, Iskra Golczewo a także Fala Międzyzdroje, która wystawiła w turnieju 2 drużyny. Wspaniała pogoda równała się grze naszych młodych Orłów, które zapewniły kibicom wielkie piłkarskie emocje, w czysto sportowej rywalizacji. Wielkie Brawa dla wszystkich naszych młodych Piłkarzy


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Ćwiczenia ewakuacyjne w Terminalu LNG: Uprzejmie informujemy, że w piątek 13 grudnia br. organizowane są ćwiczenia ewakuacyjne załogi Terminalu LNG. Ewentualne informacje dotyczące obecności jednostek Straży Pożarnej lub zasłyszanych alarmów związane są z powyższymi testami ■ Dorota Mikulska traci mandat radnej. Powodem jest, niedozwolone w ustawie o samorządzie łączenie pracy radnego i ławnika sądu ■ Rząd chce zabrać miliony uzdrowiskom. Protest samorządowców. Do tej pory środki z opłaty uzdrowiskowej trafiały do budżetów gmin, które mają status uzdrowiska. Dla Kołobrzegu wyrwa w finansach wyniesie 33 mln zł, w Świnoujściu to ok. 18 mln zł. Brak konsultacji krytykował również prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz – Nie wyobrażam sobie, żeby Świnoujście nie było uzdrowiskiem. Wolałbym, żebyśmy o tym dokumencie dyskutowali, kiedy był tworzony – mówił prezydent ■ Z każdym rokiem wzrasta liczba turystów, którzy chcą zatrzymać się w Świnoujściu. Przybywa liczba miejsc noclegowych w apartamentach. Nie wzrasta natomiast w pokojach gościnnych ■ Nożownik szalał po ulicy Kochanowskiego. Prawdopodobnie groził mieszkańcom! ■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■