POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [23.05.2019, 08:29:27] • Świnoujście

XVIII Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów w Świnoujściu na 100-lecie utworzenia Skarbowości

24-25 maja 2019 r. w Świnoujściu odbędą się XVIII Mistrzostwa Polski Skarbowców o Puchar Ministra Finansów. Tegoroczne Mistrzostwa odbywają się pod hasłem: Wolność́ jest w Nas! Dumni ze swojej Niepodległej! Przez dzieje historii Polski.

XVIII MPS realizowane są w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA zgodnie z autorskim projektem Fundacji Skarbowości pod nazwą SKARBOWCY DLA NIEPODLEGŁEJ w związku z 100. Rocznicą odzyskania przez Polskę̨ Niepodległości oraz 100. Rocznicą utworzenia Skarbowości.

HARMONOGRAM ROZGRYWEK:
mistrzostwa.fundacjaskarbowosci.pl/harmonogram/
Wszystkie najważniejsze AKTUALNOŚCI:
mistrzostwa.fundacjaskarbowosci.pl/aktualnosci/
Strona XVIII MPS:
mistrzostwa.fundacjaskarbowosci.pl/


Małgorzata Brzoza
Rzecznik prasowy
Izby Administracji Skarbowej
w Szczecinie


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

j444 • Piątek [24.05.2019, 22:23:50] • [IP: 176.221.123.***]

Radio Szczecin w" czasie reakcji" podawało dzisiaj, że właśnie do nas przyjechała grupa skarbowych alkoholików, która od wódy powstrzymać się nie mogła i chlała jak menele w pociągu. Radio Szczecin zapowiedziało kontynuację audycji o tych alkoholikach skarbowych celem ustalenia gdzie to to jest zatrudnione.

Gość • Czwartek [23.05.2019, 22:51:19] • [IP: 178.235.146.**]

Monopole zacierają ręce.

MaRiO • Czwartek [23.05.2019, 08:54:04] • [IP: 178.238.247.**]

meta przy urzędzie miasta i start do biegu wzdłuż Wojska Polskiego i kto w 3 godziny przyniesie najwięcej mandatów z targowiska ten wygrywa...takie powinny być zawody skarbowców + dodatkowe punkty za przemyt i podróby. Pierwsza dziesiątka przechodzi do następnego biegu nazwanego" Szukaj Kasy Fiskalnej" kto znajdzie najwięcej biznesmenów nie posługujących się kasą fiskalną ten wygrywa i piątka przechodzi do następnego 3 etapu...wybrana kolacja w wybranej restauracji...wygrywa ten kto znajdzie jak najwięcej wykroczeń. TO MOJA PROPOZYCJA ZAWODÓW SKARBOWCÓW...Mogę być sędzią nawet i podpowiadaczem.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ We wtorek w pierwszj części dnia na północy kraju, następnie również na zachodzie oraz w centrum spodziewane są silne porywy wiatru wiejącego z północnego-zachodu i zachodu o prędkości maksymalnej do 70-80 km/h. ■ Prognozuje się wystąpienie na wybrzeżu silnego, północno-zachodniego wiatru osiągającego w porywach 70-75 km/h. ■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■