POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.05.2019, 08:52:25] • Świnoujście

10 medali dla młodych lekkoatletów z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w Szczecinie

10 medali dla młodych lekkoatletów z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w Szczecinie

fot. OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji „ Wyspiarz" w dniu 12 maja 2019 r. zorganizował wyjazd dla zawodników sekcji LA OSIR „ Wyspiarz" na Mistrzostwa Województwa w Lekkiej atletyce w kategorii dzieci starszych. Zawody te były również eliminacjami do finału krajowego w ramach programu LDK „Nestele Cup", które odbędą się w Warszawie w dn 06-07.2019r.

Systematyczna i ciężka praca włożona przez młodych lekkoatletów zaowocowała dużym sukcesem w postaci bardzo wysokich lokat. Zawodnicy wywalczyli pięć złotych medali, dwa srebrne i trzy brązowe.

10 medali dla młodych lekkoatletów z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w Szczecinie

fot. OSiR Wyspiarz

W imprezie wystartowało 644 zawodników z 18 klubów województwa zachodniopomorskiego. Naszą sekcję LA reprezentowała 24 osobowa grupa.

10 medali dla młodych lekkoatletów z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w Szczecinie

fot. OSiR Wyspiarz

Mistrzami województwa zostali :

· w biegu na 60 m i rzucie piłeczką palantową - Matylda Piotrowska w kategorii U12

· w biegu na 300 m – Mikołaj Majewski w kategorii U12

· w skoku wzwyż – Franciszek Gralak w kategorii U12

· w piłeczce palantowej – Oliwia Wolanin w kategorii U14

Wicemistrzostwo województwa zdobyli:

· w skoku wzwyż – Lena Szepke w kategorii U12

· w skoku w dal – Julianna Radzio w kategorii U12

Brązowymi medalistami województwa zostali :

· w skoku w dal – Julianna Radzio w kategorii U12

· w rzucie piłeczką palantową – Michał Dydo w kategorii U12

· w biegu na 300 m – Franek Gralak w kategorii U12

10 medali dla młodych lekkoatletów z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w Szczecinie

fot. OSiR Wyspiarz

Pozostali zawodnicy również zajęli wysokie lokaty i poprawili dotychczasowe rekordy życiowe; mianowicie:

Natalia Koszykowska, Kasia Dobek, Ania Korypsz, Pola Miszel, Justyna Guzenda, Emilia Manowiecka, Radosław Kurczych, Szymon Miodoński, Maciej Rucińskim, Bartosz Litra, Gabriel Kasprzyk, Rafał Kowalczyk, Kacper Romejko, Mateusz Lipiński, Adam Grudzień, Marcel Trydeńskim, Olaf Marciniak.

10 medali dla młodych lekkoatletów z sekcji LA OSiR „Wyspiarz” w Szczecinie

fot. OSiR Wyspiarz

Jesteście wielcy, jesteśmy dumni, trzymamy kciuki za następne osiągnięcia.

Anna Kryszan, Dyrektor OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 23:41:56] • [IP: 213.205.192.***]

Dac wiecej informacji na tacy Panu/Pani czy troszke wysilku wlozyc w doinformowanie sie. Byl maraton i jest. Chetnych brak. Jak cos nowego to dlaczego nikt nie informuje ?

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 19:50:00] • [IP: 176.221.122.**]

Dlaczego nie wymieniają trenera?

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 19:01:23] • [IP: 77.252.46.**]

Czy istnieje jeszcze klub" Maraton". Miasto reprezentuje nowa sekcja la OSiR" Wyspiarz" - coś nowego, dać więcej informacji.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza w czwartek, 22 sierpnia b.r. o godz. 16:00, na spotkanie z Panią MARTĄ MATYSZCZAK, autorką komedii kryminalnej pt. „TRUP w SANATORIUM”. Akcja powieści osadzona jest w Świnoujściu, książka została niedawno wydana w popularnym autorskim cyklu: „Kryminał pod psem”. Spotkanie z aktualnie najlepszą w kraju autorką kryminałów „z przymrużeniem oka” poprowadzi Redaktor Naczelna TV „Słowianin” - Pani Mariola Żółtowska. Wszystkie osoby zainteresowane twórczością autorki „Trupa w Sanatorium” zapraszamy do Biblioteki Głównej przy ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ W niedzielę 18. sierpnia rozegrana zostanie kolejna edycja Biegu Wspinaczkowego na Latarnię. Start o 16:00, zapisy od 15:00. Do pokonania 311 stopni schodów na Latarnię Morską w Świnoujściu. Na ten specyficzny i wyjątkowy bieg zapraszają Klub Biegacza Jogging i Stowarzyszenie Miłośników Latarń Morskich ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■