POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [11.05.2019, 14:28:20] • Świnoujście

Komuś się widocznie nie spodobały

Komuś się widocznie nie spodobały

fot. Czytelnik

Barierki zamontowane w celu bezpieczeństwa na zakręcie przy jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Matejki komuś zdecydowanie przeszkadzały.

Nasi Czytelnicy postanowili przesłać do redakcji barierek które ktoś musiał najprawdopodobniej uszkodzić nocą. Barierki zostały zamontowane przez zarządcę osiedla w celu bezpieczeństwa. Niedaleko znajduje się plac zabaw oraz bloki mieszkalne. Najwyraźniej jakiemuś kierowcy barierki przeszkadzały. A może, ktoś zepsuł je dla zabawy?

Komuś się widocznie nie spodobały

fot. Czytelnik

„Rano barierki były przechylone w równy sposób w kierunku chodnika. Można pomyśleć, że jakiś kierowca na nie wjechał, jednak wygląda to bardziej na dewastację. Nie było śladów najechania a wszystkie były wygięte w równy sposób. Ta usterka szybko została usunięta, bo już po południu pachołków nie było.Ttrzeba jednak powiedzieć, że to bardzo przykre, że rzeczy które mają na celu poprawę bezpieczeństwa komuś mogą przeszkadzać i wręcz doprowadzają do takich a nie innych kroków.” Napisał nasz Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 65, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 65

Gość • Wtorek [14.05.2019, 04:12:16] • [IP: 176.221.122.***]

myślę że wiele osób z baletów wracało i każdy byl mocno nawiany trzymając się słópka i z tego efekty

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 15:52:35] • [IP: 77.252.68.**]

wiało :) jak to w Śwonoujściu

Gość • Poniedziałek [13.05.2019, 08:44:02] • [IP: 78.133.244.**]

Leningrady haha

Gość • Niedziela [12.05.2019, 18:10:51] • [IP: 46.170.90.**]

to patriota kibol faszysta czyli bozyszcze dobrej zmiany udoskonalił barwy biało czerwone żeby jak narodowa flaga pochylone powiewały - Brudziński byłby dumny z tego mołodca

Gość • Niedziela [12.05.2019, 13:32:08] • [IP: 5.173.144.**]

Brzydkie

Gość • Niedziela [12.05.2019, 12:45:59] • [IP: 176.221.122.***]

Pewnie jakis młody gniewny uznał że tak będzie bardziej patriotycznie.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 11:24:32] • [IP: 164.127.162.**]

Wandalizm wandalizmem, ale to kolejny przykład (po np.giętkich blachach tablic ulic) bezmyślności instalujących takie barierki - stosować tak słabe zamocowania?!

Gość • Niedziela [12.05.2019, 10:51:28] • [IP: 195.181.136.***]

Komuś zablokowali parking tymi słupkami i to jest jego objaw złości. Stawiać słupki aż się znudzi !!

Gość • Niedziela [12.05.2019, 10:27:15] • [IP: 23.226.237.*]

Miasto z dykty pod rządami Betonów.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 10:26:23] • [IP: 23.226.237.*]

Robota robiona na sztukę. Każdy sposób jest dobry, żeby zdefraudować publiczne pieniądze...

Gość • Niedziela [12.05.2019, 09:39:50] • [IP: 84.44.205.***]

Praca wykonana na miare Europeiska i to w Kraju, w ktorym obecny Rzad jest najlepszym Rzadem w calej UE. Tak trzymac.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 09:39:07] • [IP: 178.238.250.***]

Wandalizm, debilizm, bezmyślność...Brak słów.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 08:34:42] • [IP: 5.173.137.***]

Na takich kołeczkach to ja obrazy w domu wieszam... niby czemu te słupki miały służyć się pytam ? Miały bronić przechodnióe przed autami ? Jak tu jakiś debil ręcznie je powykręcał... Żenada.

Gość • Niedziela [12.05.2019, 08:24:41] • [IP: 176.221.123.**]

Zakręt w lewo, to i słupki w lewo pochylone. Nie jechaliście nigdy szybko rowerem albo motocyklem ?

Gość • Niedziela [12.05.2019, 08:03:06] • [IP: 37.47.160.**]

dobrze że człowiek nie mieszka w tym patologicznym mieście :D

VonSNAKE • Niedziela [12.05.2019, 02:32:12] • [IP: 176.221.122.***]

DO Gość • Sobota [11.05.2019, 20:06:26] • [IP: 37.47.129.**] Jak by słupki były prawidłowo zakotwiczone stanowiły spełniały by swe wymogi czyli ochronę pieszego w momencie kiedy ktoś by samochodem najechał na nie, spowalniając albo całkowicie (w zależności od prędkości i masy samochodu) blokując wjazd na chodnik. A tak jakiś napity wracał do domu i co się oparł to mu świat uciekał i szedł do następnego. :D

VonSNAKE • Niedziela [12.05.2019, 02:27:39] • [IP: 176.221.122.***]

"...Ta usterka szybko została usunięta, bo już po południu pachołków nie było..." Od kiedy demontaż uszkodzonego elementu jest usunięciem usterki :D?" Pękła ściana bloku, usterka została szybko usunięta, blok zburzono." :D

Gość • Niedziela [12.05.2019, 00:31:25] • [IP: 178.238.253.***]

Ale śmiesznie! Zaraz się chyba posikam ze śmiechu! Super ale mam ubaw normalnie po pachy że pingwinka se szturchne!😂🤣

Gość • Sobota [11.05.2019, 23:29:00] • [IP: 94.254.138.***]

kto to montowal ok rozumiem ze trzeba sie podzielic kasa z zleceniodawca ale taka chala to jest porazka zanim napiszecie jakies postyprosze sprawdzic wykonawce jakie kryteria byly, proces technologiczny, cena i wszystkojasne kto to odbieral??

Gość • Sobota [11.05.2019, 23:23:41] • [IP: 176.221.123.***]

Jaki zarząd takie słupki.

Gość • Sobota [11.05.2019, 22:25:45] • [IP: 5.172.237.***]

Ciekawe co musi czuć ta cio jak czyta o sobie ze ta demolka to szczyt jego możliwości fizycznych i umysłowych😂

Gość • Sobota [11.05.2019, 22:22:39] • [IP: 31.1.252.***]

Po co takie coś? Chyba nie dla bezpieczeństwa, byle jaki montaż, ale kasę wzięli.

Gość • Sobota [11.05.2019, 22:20:29] • [IP: 84.44.205.***]

I co, dalej macie buraki watpliwosci ze to miasto patologji i debili pelne?

Gość • Sobota [11.05.2019, 21:57:52] • [IP: 176.221.122.***]

Ciekawe dlaczego w stronę chodnika zostały wygięte? Czym się kierował ten baran, albo stado baranów, co to uczyniło?

Gość • Sobota [11.05.2019, 21:54:10] • [IP: 176.221.122.***]

Montaż tych słupków na takie kołki rozporowe, to chyba panowie z" USTERKI" montowali😀😀😀

Oglądasz 1-25 z 65
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■