POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [06.05.2019, 17:57:56] • Świnoujście

Bon Seniora. Badanie gęstości kości

Bon Seniora. Badanie gęstości kości

fot. Organizator

Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, iż w ramach BONU SENIORA w dniu 23.05.2019r. w godz. od 9.00 do 18.00 będzie można skorzystać z badań densytometrycznych (badanie gęstości kości).

Koszt badania dla pacjenta wynosi:
szyjka kości udowej 39 zł
kręgosłup odcinek L1-L4 39 zł
komplet obu badań 59 zł
Osoby chętne proszone są o wcześniejszą rejestrację osobiście w okienku przeznaczonym dla BONU SENIORA lub pod nr telefonu 91 32 67 312 lub 91 32 67 424 ; 91 32 67 322 – w godzinach od 8.00 do 19.00 (oprócz niedziel)
W ramach BONU SENIORA można skorzystać z usług rehabilitacyjnych w Międzyzdrojach przy ulicy Niepodległości 10 a w Przychodni Fizjoterapii Zbigniewa Mittelstadt. Rodzaj usług i cennik w załączeniu. Rejestracja odbywa się telefonicznie pod nr 603 202 574 lub osobiście pod ww. adresem.

Hanna Lachowska
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Wtorek [07.05.2019, 15:00:13] • [IP: 176.221.122.**]

Czy ktoś wie do kiedy jest ważny bon seniora ?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Dn. 24.08.2019 (sobota) przed godz. 19:00 na przejściu dla pieszych (skrzyżowanie ulic Wojaka Polskiego i Bałtyckiej) przeprowadzałąm rower. Przewróciłąm się i złamałam rękę. Świadków tego zdarzenia proszę o kontakt tel. 694930076 ■
■ Postępowanie prokuratury będzie tu miało kilka płaszczyzn. Bezpośrednią przyczynę śmierci dwójki nastolatków będą badać biegli sądowi. Poza tym prokuratura wszczęła postępowanie w kierunku przyczyn wypadku drogowego w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Prowadzone są również czynności związane z przesłuchaniem w charakterze świadków osób, które mogą posiadać jakąkolwiek wiedzę na temat okoliczności tego zdarzenia ■ Trwające prace poszukiwawcze nie przynosiły efektu. Dopiero zaangażowanie się prywatnej firmy zajmującej się pracami nurkowymi pozwoliło odnaleźć w Kanale Piastowskim ciała nastolatków. Na pomoc było jednak za późno. Oboje byli pod wodą około 2 godzin. Dwie godziny później, w akcję poszukiwawczą zaangażowała się prywatna firma pracepodwodne.com, która sprawdza grunt pogłębianego przez Urząd Morski w Szczecinie toru wodnego. Na Kanale pojawił się ich statek do badania dna. O godz. 20.08 pod wodę zszedł jej płetwonurek. Około pół godziny później w wodzie znaleziono dwa ciała ■ Mieszkanka przestrzega: Ktoś znęca się nad kotami! Do redakcji zwróciła się Mieszkanka Świnoujścia, która przestrzega właścicieli, bądź osoby dokarmiające koty działkowe. W liście możemy przeczytać jakich okrucieństw się ktoś dopuścił wobec tych niewinnych zwierząt ■ Radni podzieleni w sprawie sytuacji w PEC-u. Opozycja domaga się szczegółowych wyjaśnień, stronnicy prezydenta popierają jego stanowisko o koniecznym postępowaniu sądowym. W obronie zwalnianego z pracy związkowca NSZZ "Solidarność" będzie dziś demonstrować przed zakładem, na ulicach i przed Urzędem Miasta ■ Kontrowersje wokół dopuszczenia do głosu przedstawiciela "Solidarności" na sesji Rady Miasta.Po jego wystąpieniu obrady przerwano w celu spotkania przewodniczących klubów radnych z prezydium rady ■ Przewodniczący NSZZ "Solidarność" Pomorza Zachodniego do radnych Świnoujścia: "Prezes PEC-u w Świnoujściu, zwalniając przewodniczącego zakładowej "Solidarnosci" złamała kodeks pracy oraz ustawę o związkach zawodowych ■