POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.04.2019, 10:54:32] • Region

Trampkarze AP Baltica w Stargardzie - grad bramek

Trampkarze AP Baltica w Stargardzie - grad bramek

fot. Organizator

W Wielki Czwartek, 18.04 rozegrano w Stargardzie zaległy mecz ligowy 3 kolejki Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy ZZPN, w którym zespół Błękitnych Stargard podejmował Akademię Baltica Świnoujście.

Od początku spotkania nasi piłkarze sprawiali wrażenie mało skoncentrowanych. Niedokładne podania, statyczna gra oraz brak asekuracji w obronie to obraz gry naszej drużyny w pierwszej połowie, której efektem 5 strzelonych bramek przez drużynę Błękitnych i tylko 1 przez zespół Baltici.

W drugiej połowie postawa naszego zespołu uległa diametralnej poprawie. Akcje nabrały odpowiedniego tempa, nasi piłkarze grali dokładniej, a przede wszystkim widzieliśmy zespół, w który wstąpiła wiara w odwrócenie niekorzystnego rezultatu. Efektem dobrej gry Trampkarzy AP BALTICA w drugiej połowie było 5 strzelonych bramek przez naszą drużynę, przy 3 straconych.

Podsumowując, w Stargardzie oglądaliśmy bardzo widowiskowy mecz, który cechowała otwarta gra obu drużyn i mnóstwo sytuacji bramkowych, w którym zawodnicy obu drużyn strzelili aż 14 goli!!!

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gospodarzy 8:6.

Bramki dla zespołu AP Baltica strzelili: Olaf Wojtkiewicz 3, Roman Dziuba, Maks Turajski i Filip Adamski z rzutu wolnego.

Następny mecz ligowy w ramach WLT 2004 Trampkarze Akademii Baltica rozegrają w sobotę 27.04 o godz. 11.00 na sztucznym boisku OSIR przy ul. Matejki 17A w Świnoujściu, a przeciwnikiem będzie zespół Stali Szczecin.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

AP Baltica


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [23.04.2019, 12:09:33] • [IP: 176.221.123.**]

dlaczego znowu nie ma nic o flocie ja sie pytam ?

Gość • Sobota [20.04.2019, 09:21:39] • [IP: 185.210.38.**]

Znowu lanie wody ale nie długo lany poniedziałek.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Fundacja Logos wynajmie od 01.09.2019r. lokal użytkowy (dawna Karpatka) z przeznaczeniem na bufet szkolny – sklepik. Informacje w sprawie wynajmu – tel. 91 – 321 23 66 – dyrektor Małgorzata Gołębiowska ■
■ 90-latek wypadł z balkonu. Sąsiedzi podczas snu usłyszeli wołanie o pomoc dochodzące od strony podwórka przy ulicy Marynarzy 7. Jak się okazuje, starszy mężczyzna wypadł z balkonu. Na miejsce przyjechali ratownicy medyczni i policjanci ■ Niedawno pisaliśmy, że lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tym których zwolnił z podatków. Dziś głos w sprawie zabrał sam Janusz Żmurkiewicz ■ Lista darczyńców na komitet wyborczy Janusza Żmurkiewicza pokrywa się w części z tą o firmach, które prezydent Świnoujścia zwolnił z podatku od nieruchomości i nie tylko – zauważa jeden z naszych Czytelników. Inni mieszkańcy zwracają uwagę na relacje prezydenta z właścicielami firm zwolnionych z podatku ■ Ruszył nabór wniosków o dofinansowanie zakupu wózka inwalidzkiego o napędzie elektrycznym ■ Mężczyzna wpadł do kanału portowego. Wyszedł z niego o własnych siłach. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Mężczyzna zagapił się i wpadł do wody. Wyszedł z niej o własnych siłach. Na miejsce przyjechała policja. Około godziny 1.30 przy przeprawie promowej Bielik, po stronie Warszowa, do wody wpadł mężczyzna. Dopłynął on do drabinek i wyszedł z wody o własnych siłach. Po tym, jak wydostał się na powierzchnię, na miejsce dojechała policja ■ Z Terminala w Świnoujściu PGNiG wyekspediowało już 5000 cystern z ładunkiem skroplonego gazu ziemnego (LNG). Największym odbiorcą LNG są stacje regazyfikacji obsługujące miejscowości, które nie mają dostępu do ogólnopolskiej sieci dystrybucji gazu ■ W ubiegłym roku z podatku od nieruchomości prezydent Janusz Żmurkiewicz zwolnił 7 firm. Bywały lata, kiedy przedsiębiorców, którzy skorzystali na takim zwolnieniu, było dwa razy tyle. W ciągu 10 lat z tego powodu do miejskiego budżetu nie wpłynęło ponad 7,5 mln złotych ■