POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.04.2019, 17:29:38] • zachodniopomorskie

Ponad pół miliona na cenne społecznie inicjatywy

Ponad pół miliona na cenne społecznie inicjatywy

fot. Organizator

Regionalne stroje ukraińskie i elementy wyposażenia domów doczekają się profesjonalnie przygotowanej kolekcji etnograficznej. Znajdzie się w niej aż sto tradycyjnych elementów garderoby zgromadzonej przez szczeciński oddział Związku Ukraińców w Polsce. To jeden z dziewięciu projektów wspierających mniejszości narodowe i etniczne, który będzie realizowany w tym roku, dzięki dofinansowaniu Urzędu Marszałkowskiego.

Dokumenty gwarantujące przekazanie dotacji podpisał 16 kwietnia 2019 r. wicemarszałek Jarosław Rzepa podczas spotkania z organizacjami pozarządowymi. W tym dniu zawarto także umowy na inne społecznie potrzebne przedsięwzięcia. Mowa o profilaktyce uzależnień i środki na tzw. wkłady własne. Co zaplanowano?

Więcej informacji, ilustracje strojów oraz zdjęcia w serwisie wzp.pl:

www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/ponad-pol-miliona-na-cenne-spolecznie-inicjatywy-wizualizacje

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
Biuro Prasowe


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■