POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.04.2019, 23:21:26] • zachodniopomorskie

Odbyło się spotkanie świątecznie SOS dla rodziny

Odbyło się spotkanie świątecznie SOS dla rodziny

fot. Organizator

Stowarzyszenie „SOS dla rodziny” już od kilku lat przed świętami wielkanocnymi organizuje spotkanie w restauracji „Włoski Ogród” przy ul. Korczaka w Policach. Bezpłatna pomoc jest również udzielana w Świnoujściu.

Lokal został wyróżniony certyfikatem zakupu społecznego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza za aktywizację zawodową mieszkańców powiatu polickiego. To tu uczestnicy warsztatów wracają na rynek pracy przez zdobycie nowych kwalifikacji. Starostwo Powiatowe w Policach za działający na jej terenie podmiot społeczny otrzymało specjalną nagrodę. Restauracja "Włoski Ogród" jest dobrym miejscem na organizacje spotkań rodzinnych czy firmowych. Organizując tu spotkanie wspieramy osoby w powrocie do aktywności zawodowej.
W spotkaniu świątecznym w Policach wzięli udział uczestnicy warsztatów społecznych, przedstawiciele samorządów, policji, duchowieństwa i parlamentarzystów.
Stowarzyszenie SOS dla Rodziny prowadzi również Lokalne Punkty Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości. W ramach umowy jest realizowane zadanie w zakresie udzielania bezpłatnej pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, świadkom i osobom im najbliższym.

Odbyło się spotkanie świątecznie SOS dla rodziny

fot. Organizator

Bezpłatna pomoc jest udzielana w punktach: Kamień Pomorski, Świnoujście, Police, Gryfino, Myślibórz, Choszczno, Stargard, Goleniów, Gryfice, Łobez i Pyrzyce. W biurze w Szczecinie jest uruchomiony telefon czynny przez całą dobę. Kontakt do LPPP w Szczecinie tel. 91 4 330 339.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■