POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [17.04.2019, 23:21:26] • zachodniopomorskie

Odbyło się spotkanie świątecznie SOS dla rodziny

Odbyło się spotkanie świątecznie SOS dla rodziny

fot. Organizator

Stowarzyszenie „SOS dla rodziny” już od kilku lat przed świętami wielkanocnymi organizuje spotkanie w restauracji „Włoski Ogród” przy ul. Korczaka w Policach. Bezpłatna pomoc jest również udzielana w Świnoujściu.

Lokal został wyróżniony certyfikatem zakupu społecznego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza za aktywizację zawodową mieszkańców powiatu polickiego. To tu uczestnicy warsztatów wracają na rynek pracy przez zdobycie nowych kwalifikacji. Starostwo Powiatowe w Policach za działający na jej terenie podmiot społeczny otrzymało specjalną nagrodę. Restauracja "Włoski Ogród" jest dobrym miejscem na organizacje spotkań rodzinnych czy firmowych. Organizując tu spotkanie wspieramy osoby w powrocie do aktywności zawodowej.
W spotkaniu świątecznym w Policach wzięli udział uczestnicy warsztatów społecznych, przedstawiciele samorządów, policji, duchowieństwa i parlamentarzystów.
Stowarzyszenie SOS dla Rodziny prowadzi również Lokalne Punkty Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem na zlecenie Ministerstwa Sprawiedliwości. W ramach umowy jest realizowane zadanie w zakresie udzielania bezpłatnej pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem, świadkom i osobom im najbliższym.

Odbyło się spotkanie świątecznie SOS dla rodziny

fot. Organizator

Bezpłatna pomoc jest udzielana w punktach: Kamień Pomorski, Świnoujście, Police, Gryfino, Myślibórz, Choszczno, Stargard, Goleniów, Gryfice, Łobez i Pyrzyce. W biurze w Szczecinie jest uruchomiony telefon czynny przez całą dobę. Kontakt do LPPP w Szczecinie tel. 91 4 330 339.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■