POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.04.2019, 17:50:02] • Świnoujście

Na Placu Wolności ruszył Jarmark Wielkanocny!

Na Placu Wolności ruszył Jarmark Wielkanocny!

fot. Bartosz Szymański

Święta Wielkanocne tuż, tuż, więc w naszych domach trwają różnego rodzaju przygotowania. Jeśli jednak okaże się, że zeszłoroczny stroik lub stare już ozdoby świąteczne do niczego się nie nadają, to z pomocą nadchodzi Wielkanocny Jarmark zlokalizowany na Placu Wolności!

Od przeróżnego rodzaju stroików po ceramikę, to tylko część przedmiotów jakie możemy zakupić na tym jarmarku.

Na Placu Wolności ruszył Jarmark Wielkanocny!

fot. Bartosz Szymański

Przypomnijmy również, że jarmark potrwa do 23 kwietnia, a stoiska są otwarte codziennie w godzinach od 10.00 do godziny 18.00.

Na Placu Wolności ruszył Jarmark Wielkanocny!

fot. Bartosz Szymański

Warto również dodać, że 27 kwietnia w tym samym miejscu będzie stacjonował Jarmark Majówkowy.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 15, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-15 z 15

Gość • Sobota [13.04.2019, 16:25:22] • [IP: 178.238.253.**]

Bardzo ładnie wyglądają te palmy na Placu, brawo dla pomysłodawcy.

Gość • Sobota [13.04.2019, 09:55:08] • [IP: 85.221.130.***]

Czekoladowy krasnal - symbol swiatopogladowo neutralnych swiąt zimowych. Czekoladowy zając - swiatopogladowo neutralnych swiat wiosennych. A co mają zrobić osoby odpowiedzialne za neutralny przebieg neutralne swiat wiosennych i zimowych w Australii i Nowej Zelandii ?

Gość • Sobota [13.04.2019, 09:44:33] • [IP: 2.108.164.*]

Te palmy nie podobają mi się. Im większe, nie zawsze oznacza ładniejsze. I tak jest w tym przypadku.

Gość • Sobota [13.04.2019, 07:37:27] • [IP: 109.243.247.***]

22:32:16] • [IP: 80.245.189.***] Brak wiedzy mocno ogranicza, a osmiesza, jeśli umie sie, niestety, pisać. (Uważam, że poważnym blędem wielu piszących na forach jest ich umiejętność pisania). Przez całe wieki uroczystość Wszystkich Świętych i czczenie zmarłych, modlitwa za nich, umiejscowione były w kalendarzu PO WIELKANOCY, niedługo po niej. Wynika to z wiary chrześcijańskiej, upatrującej możliwośc życia wiecznego dzięki ofierze Chrystusa. Znicze sa tu jak najbardziej w porządku, nawet przypomniało mi to zdjecie, że powinienem pójść na cmentarz zaraz pierwszego dnia w to święto, w niedzielę. Uważam, że Kościoł powinien do tego zachęcać.

Gość • Sobota [13.04.2019, 07:31:24] • [IP: 109.243.247.***]

Na szczęście największe święto całego świata, święto chrześcijaństwa, Wielkanoc, nie podległo tak chamskiej komercjalizacji jak Boże Narodzenie i spokojniej, bez manipulacji, rozproszenia można sie skupić na nim, a daje ono znacznie wieksze możliwości wejścia w nie dzięki Wielkiemu Tygodniowi - najpierw Niedzieli Palmowej, potem Wielkiemu Czwartkowi z kołatkami na Mszy, z Wielkim Piątkiem, bez Mszy, ale z adoracją krzyża, itd., z nocną liturgią wielkanocną z soboty na niedzielę (lub wieczorną, choc przynajmniej dwie parafie dają w" ofercie" nocne - najlepiej wyrażające Wielką Noc). Ten jarmark nie wadzi, nie zakłóca, bo w eterze, w mediach jest mniej bełkotu, no, czasem słyszy sie o jakimś drobiarstwie, pokazuje się nie wiem dlaczego jajka, kury, czasem przechodzi sie na temat zająca, wpada się na temat WIOSNY, ale nie jest to namolne, jak przed poważnie uszkodzonym w umysle ludzi świętem B. Narodzenia z tym d e b il nym pseudoMikołajem i z kultem żarcia oraz prezentów.

Gość • Sobota [13.04.2019, 02:17:15] • [IP: 70.31.54.***]

Pieknie jak zawsze tylko w Swinoujsciu, moje ukochane miasto.

Gość • Sobota [13.04.2019, 01:09:53] • [IP: 178.235.147.***]

Jeszcze stoi, na razie w tym samym miejscu.

Gość • Piątek [12.04.2019, 22:42:29] • [IP: 77.88.191.**]

Ale ładny BETON.

Gość • Piątek [12.04.2019, 22:32:16] • [IP: 80.245.189.***]

A te znicze to już na 1 Listopada ? Dobra Zmiana :-))

Gość • Piątek [12.04.2019, 21:42:11] • [IP: 92.42.119.**]

MINI JAJMARK

Gość • Piątek [12.04.2019, 21:35:13] • [IP: 80.245.188.***]

W/g słownika języka polskiego: stacjonować «zwykle o oddziałach wojska: przebywać gdzieś przez jakiś czas, mieć postój». Moim zdaniem, nijak się to ma do jarmarku.

Gość • Piątek [12.04.2019, 20:36:43] • [IP: 81.173.167.**]

Brawo Miasto, super. Tym negatywnie uposledzonym jedynie sloma w kamasze i na wschod.

Gość • Piątek [12.04.2019, 19:13:35] • [IP: 5.173.136.**]

Super pomysł. Brawo Prezydent!

Gość • Piątek [12.04.2019, 19:03:22] • [IP: 5.173.144.***]

Wygląda jak wystawka przed cmentarzem

Gość • Piątek [12.04.2019, 18:02:19] • [IP: 77.252.46.**]

O mój Boże, gdzie Oni się tam wszyscy razem pomieszczą na tym wątłym betonowym beton-placyku?!

Oglądasz 1-15 z 15
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■