POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.04.2019, 16:35:13] • Świnoujście

Urobek z pogłębiania toru wodnego zasila plaże Międzyzdrojów

Urobek z pogłębiania toru wodnego zasila plaże Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Władze samorządowe, burmistrz Międzyzdrojów stara się by jak najwięcej piasku z pogłębianych akwenów było zrzucane w pobliżu plaży na wschód od Świnoujścia.

Prądy morskie będą miały budulec do zasilania kurczącej się plaży w Międzyzdrojach i w naturalny sposób odbudowują plażę. Jak nam wiadomo ten system pozbywania się urobku /nie każdy się nadaje/ jest stosowany już od lat 60-tych ubiegłego wieku. O tej informacji dowiedzieliśmy się od zastępcy burmistrza Międzyzdrojów Beaty Kiryluk, która w tej sprawie rozmawiała w Urzędzie Morskim w Szczecinie.

Andrzej Ryfczyński


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Sobota [13.04.2019, 15:58:29] • [IP: 94.254.232.**]

Nie zasługują na nasz piasek!

Gość • Sobota [13.04.2019, 13:17:16] • [IP: 83.23.247.***]

M.I.Ś.

Gość • Sobota [13.04.2019, 11:58:47] • [IP: 185.210.39.***]

TO DAR MIASTA ŚWINOUJŚCIA ??

Gość • Sobota [13.04.2019, 11:39:10] • [IP: 188.147.108.***]

Wody w morzach się podnoszą, idzie ocieplenie, to i tak tego piachu zabraknie. Zaleje wszystkich. Idzie potop.

Gość • Sobota [13.04.2019, 09:25:28] • [IP: 80.245.189.***]

A ten niby tunel z ktorej strony zaczna wiercic?Od Warszowa??To te tysiace ton piachu gdzie pojda?Na zalew nowa wyspa..

Gość • Sobota [13.04.2019, 08:49:20] • [IP: 88.156.206.**]

przeciez to bez sensu, znów ten piasek przypłynie na plaże w Swinoujsciu..bo tak dzieje sie od zawsze...

Gość • Sobota [13.04.2019, 08:08:44] • [IP: 37.47.187.***]

Panie redaktorze jak akweny to już nie wodne nie ma innych.

Gość z Polski • Sobota [13.04.2019, 06:32:48] • [IP: 81.190.205.***]

Wszystko ok, tylko jakoś" akwenów wodnych" mi tu nie pasuje.

Gość • Piątek [12.04.2019, 19:07:04] • [IP: 176.221.122.***]

I cO na to dziady malkontenci ?

JUST ACT 447 • Piątek [12.04.2019, 17:36:05] • [IP: 31.0.124.**]

TO MOŻE PRZY OKAZJI BURDEL KONTENEROWY IM poDRZUCIĆ ? COBY DEGENERACI Z KORPORACYJNEJ BANDYCKIEJ ŚWIATOWEJ SZAJKI OD NASZEGO KIBUCU SIĘ OD...Y.

Gość • Piątek [12.04.2019, 17:31:54] • [IP: 31.11.128.**]

16:52:54 to specjalista od nadymania japy. Czyta, ale niczego nie rozumie. Specjalistyczna opinia jest autorstwa Urzędu Morskiego. Kumasz teraz?

Gość • Piątek [12.04.2019, 16:59:28] • [IP: 77.252.46.**]

Urobek wróci skąd przyszedł...

Gość • Piątek [12.04.2019, 16:52:54] • [IP: 89.174.73.**]

Władze Międzyzdrojów-wybitni specjaliści od wszystkiego.

Oglądasz 1-13 z 13
■ W środę. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z uwagi na prowadzoną modernizację sieci wodociągowej, w środę 27 maja 2020r., w godzinach od 8.00 do 12.00, nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicy Grottgera ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■