POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [12.04.2019, 16:35:13] • Świnoujście

Urobek z pogłębiania toru wodnego zasila plaże Międzyzdrojów

Urobek z pogłębiania toru wodnego zasila plaże Międzyzdrojów

fot. Andrzej Ryfczyński

Władze samorządowe, burmistrz Międzyzdrojów stara się by jak najwięcej piasku z pogłębianych akwenów było zrzucane w pobliżu plaży na wschód od Świnoujścia.

Prądy morskie będą miały budulec do zasilania kurczącej się plaży w Międzyzdrojach i w naturalny sposób odbudowują plażę. Jak nam wiadomo ten system pozbywania się urobku /nie każdy się nadaje/ jest stosowany już od lat 60-tych ubiegłego wieku. O tej informacji dowiedzieliśmy się od zastępcy burmistrza Międzyzdrojów Beaty Kiryluk, która w tej sprawie rozmawiała w Urzędzie Morskim w Szczecinie.

Andrzej Ryfczyński


komentarzy: 13, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-13 z 13

Gość • Sobota [13.04.2019, 15:58:29] • [IP: 94.254.232.**]

Nie zasługują na nasz piasek!

Gość • Sobota [13.04.2019, 13:17:16] • [IP: 83.23.247.***]

M.I.Ś.

Gość • Sobota [13.04.2019, 11:58:47] • [IP: 185.210.39.***]

TO DAR MIASTA ŚWINOUJŚCIA ??

Gość • Sobota [13.04.2019, 11:39:10] • [IP: 188.147.108.***]

Wody w morzach się podnoszą, idzie ocieplenie, to i tak tego piachu zabraknie. Zaleje wszystkich. Idzie potop.

Gość • Sobota [13.04.2019, 09:25:28] • [IP: 80.245.189.***]

A ten niby tunel z ktorej strony zaczna wiercic?Od Warszowa??To te tysiace ton piachu gdzie pojda?Na zalew nowa wyspa..

Gość • Sobota [13.04.2019, 08:49:20] • [IP: 88.156.206.**]

przeciez to bez sensu, znów ten piasek przypłynie na plaże w Swinoujsciu..bo tak dzieje sie od zawsze...

Gość • Sobota [13.04.2019, 08:08:44] • [IP: 37.47.187.***]

Panie redaktorze jak akweny to już nie wodne nie ma innych.

Gość z Polski • Sobota [13.04.2019, 06:32:48] • [IP: 81.190.205.***]

Wszystko ok, tylko jakoś" akwenów wodnych" mi tu nie pasuje.

Gość • Piątek [12.04.2019, 19:07:04] • [IP: 176.221.122.***]

I cO na to dziady malkontenci ?

JUST ACT 447 • Piątek [12.04.2019, 17:36:05] • [IP: 31.0.124.**]

TO MOŻE PRZY OKAZJI BURDEL KONTENEROWY IM poDRZUCIĆ ? COBY DEGENERACI Z KORPORACYJNEJ BANDYCKIEJ ŚWIATOWEJ SZAJKI OD NASZEGO KIBUCU SIĘ OD...Y.

Gość • Piątek [12.04.2019, 17:31:54] • [IP: 31.11.128.**]

16:52:54 to specjalista od nadymania japy. Czyta, ale niczego nie rozumie. Specjalistyczna opinia jest autorstwa Urzędu Morskiego. Kumasz teraz?

Gość • Piątek [12.04.2019, 16:59:28] • [IP: 77.252.46.**]

Urobek wróci skąd przyszedł...

Gość • Piątek [12.04.2019, 16:52:54] • [IP: 89.174.73.**]

Władze Międzyzdrojów-wybitni specjaliści od wszystkiego.

Oglądasz 1-13 z 13
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■