POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.04.2019, 15:46:32] • Świnoujście

Czytelnik: Trzy złomy zajmują miejsca parkingowe

Czytelnik: Trzy złomy zajmują miejsca parkingowe

fot. Czytelnik

To kolejna interwencja, o którą proszą nasi Czytelnicy. Problemem są zajęte miejsca parkingowe.

Mieszkańcy budynków przy ulicy Markiewicza mają o trzy wolne miejsca mniej, gdyż od dłuższego czasu stoją na nich zdezelowane samochody.

Czytelnik: Trzy złomy zajmują miejsca parkingowe

fot. Czytelnik

"Te 3 złomy od x czasu zajmują 3 miejsca parkingowe na ulicy Markiewicza. Może ktoś się zainteresuje usunięciem."- pisze Czytelnik.

Czytelnik: Trzy złomy zajmują miejsca parkingowe

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Piątek [12.04.2019, 17:02:08] • [IP: 77.252.46.**]

A ten czytelnik, to w ogóle jakimś jest omnibusem, że wie co jest złomem, a co złomem nie jest?

Gość • Piątek [12.04.2019, 15:52:46] • [IP: 81.173.167.**]

Do 246...baran to twoj ojciec, ze takiego osla splodzil.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 20:45:28] • [IP: 5.173.144.***]

Matiz stoi tam chyba z 10 lat i jest już integralną częścią krajobrazu. Tego sebringa szkoda.

Gość • Czwartek [11.04.2019, 13:55:23] • [IP: 178.238.246.***]

Już od ponad 2 lat stoi przy Grunwaldzkiej 24 Land Rover i co i nic. Może zarządca czyli Słowianin, by się tym zajął

Gość • Czwartek [11.04.2019, 13:12:42] • [IP: 80.245.188.***]

Od ponad tygodnia na skraju lasu przy ul. Rycerskiej stoi porzucony fiacik. Ciekawe, że nie zainteresowali się nim policjanci, którzy zwykli w tej okolicy spożywać zakupione w Mc D.. posiłki.

Gość(iowa) • Czwartek [11.04.2019, 12:05:23] • [IP: 95.90.244.***]

Na Matejki 12c tez stoja dwa zlomy, smiem twierdzic, ze nawet kilka ladnych lat juz. Srebrny Opel Vectra i czerwony Lanos. Moze ktos by sie zainteresowal?

rafał • Czwartek [11.04.2019, 00:56:33] • [IP: 178.238.246.***]

zajmijcie sie prosze audi na berlinskich blachach przy ulicy szkolna 11 a !! stoi tam od ponad poł roku ! malo tego dupa jego jest tak wysunieta ze to przeszkadza wycofywac auto z uliczki osiedlowej !! albo niech ten baran co ma to auto da je do przodu krawężnika !!

Gość • Środa [10.04.2019, 21:56:14] • [IP: 176.221.123.**]

Eeee całkiem dobry matiz, żaden złom :-)

Gość • Środa [10.04.2019, 18:21:39] • [IP: 37.8.215.***]

niech się zarządca parkingu zajmie- czyli Słowianin. Kasę biorą i nic nie robią

Oglądasz 1-9 z 9
■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■