POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [09.04.2019, 16:00:37] • Świnoujście

Notoryczny „mistrz parkowania” spał na kursach prawa jazdy?

Notoryczny „mistrz parkowania” spał na kursach prawa jazdy?

fot. Czytelnik

Mistrzowie parkowania darzą wyjątkowym uczuciem swoje pojazdy. Innych użytkowników dróg zdają się nie dostrzegać. Ten kierowca jest tego dobrym przykładem - choć rejestracja spoza miasta, maniery jakby „swojskie”...

„Zamieszczam zdjęcie z cyklu : "Mistrz parkowania". Właściciel tego auta nagminnie łamie przepisy stawiając swoją maskotkę na środku chodnika na ul.Gdyńskiej.Ciekawe czego się nauczył na kursach nauki jazdy?”- napisał Czytelnik.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Poniedziałek [06.05.2019, 20:27:08] • [IP: 178.238.253.***]

PS. To Seat!?

Pazdzioch • Piątek [12.04.2019, 20:12:17] • [IP: 83.23.247.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [11.04.2019, 09:47:39] • [IP: 83.20.253.***]

on ma ukraińskie prawko kupione

Gość • Czwartek [11.04.2019, 09:02:04] • [IP: 5.174.3.***]

W Szwecji samochód od dawna stałby odholowany na parkingu.

Gość • Środa [10.04.2019, 14:57:54] • [IP: 5.173.136.**]

No cóż Ci co łamią przepisy nie zdawali na prawo jazdy po prostu dostali je pod choinkę. Co się czepianie trzeba zawiadomić policję.

Gość • Środa [10.04.2019, 08:02:30] • [IP: 23.226.237.*]

Nie ma nikt z Was fadromy, żeby położyć na nim łychę?

Mieszkaniec gminy Wolin • Wtorek [09.04.2019, 21:53:16] • [IP: 83.21.57.**]

Widac ze, ty z 16, 50 jestes takim samym parkmenem jak ten ciul co, tak zaparkowal ze, tobie to nie przeszkadza.A jakby tam szla twoja matka i, potknela sie uderzyla o samochod tobys krzyczal!, odszkodowanie sie nalezy bo, nieprawidlowo zaparkowal, chyba ze, nie masz bliskiego w rodzinie ktory mieszka w Swinoujsciu ze, takie bzdurywypisujesz.

Gość • Wtorek [09.04.2019, 16:50:23] • [IP: 188.146.36.*]

Kogo to obchodzi ? Policja niech robi i tyle a nie sensację z tego robić...

Oglądasz 1-8 z 8
■ Mordor nadciąga! Strefa płatnego parkowania wkroczy do centrum Świnoujścia ■ 14 za, 6 przeciw, jeden z radnych wstrzymał się od głosu. Projekt objęcia centrum miasta strefą płatnego parkowania ■ Jedni z najbardziej znanych w Polsce i na świecie świnoujścian Elżbieta i Krzysztof Nakliccy ofiarami wypadku. Pani Elżbieta nie żyje, jej mąż walczy o życie w szpitalu ■ Olgierd Geblewicz – „Rząd PiS zabierze pieniądze uzdrowiskom” ■ Całoroczna strefa płatnego parkowania lekiem na deficyt miejsc postojowych? 3,90 złotych za pierwszą godzinę postoju, za drugą - 4,60 zł, za trzecią - 5,50 zł. Dziś radni ustalą wielkość strefy płatnego parkowania oraz stawki, które mają w niej obowiązywać ■ Sposób „budowania po świnoujsku” polega na budowaniu nowych obiektów w bezpośrednim sąsiedztwie istniejących domów, niezgodnie z zatwierdzoną dokumentacją, w sposób zakłócający spokój mieszkańców, wywołujących hałas i zanieczyszczenie, uniemożliwiając korzystanie z istniejących domów zgodnie z ich przeznaczeniem – pisze nasza Czytelniczka ■