POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.04.2019, 07:06:56] • Polska

Teatr Krzyk dzisiaj w Lublinie

Teatr Krzyk dzisiaj w Lublinie

fot. Organizator

W czwartek 28 marca rozpoczęła się w Lublinie XVI edycja Studenckiego Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego „Kontestacje". Dzisiaj prezentujemy tam nasz spektakl, którego maszewską premierę przewidzieliśmy w połowie maja po szczecińskich prezentacjach na OFF Kontrapunkcie (8 i 9 maja w sali Akademii Sztuki). Lubelskie wydarzenie tworzone jest przez środowisko skupione wokół Akademickiego Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka".

„Kontestacje" otworzyła debata z udziałem przedstawicieli teatrów studenckich i środowiska uniwersyteckiego. Goście i słuchacze wspólnie zastanawiali się m.in. nad takimi zagadnieniami, jak rola teatru studenckiego w kulturze oraz wspólnotą w teatrze.

Każdego dnia po pokazach spektakli odbywają się Kontestacyjne konwersacje z twórcami i zaproszonymi gośćmi. Tak będzie również dzisiaj po wszystkich spektaklach. Weźmiemy udział m.in w dyskusji czym jest sztuka zaangażowana.

Teatr Krzyk z Maszewa - spektakl "HEJ, TY"

Lublin, 31 marca - niedziela, Chatka Żaka, godz. 19.00

Teatr Krzyk


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■