POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [29.03.2019, 21:55:52] • Polska

Zaprojektuj doniczkę na przywitanie wiosny w Atrium Molo

Zaprojektuj doniczkę na przywitanie wiosny w Atrium Molo

fot. Organizator

Wiosna zachwyca pierwszymi zwiastunami. Świat się zieleni, natura budzi się do życia. Wraz z nadejściem nowej pory roku Atrium Molo rozdaje personalizowane doniczki za zakupy, zachęcając klientów do tworzenia „małej wiosny” we własnym domu.

Uprawa roślin doniczkowych w domu ma szereg zalet. Rośliny produkują tlen, oczyszczają powietrze, uspokajają. Co więcej – są ważnym elementem aranżacji wnętrz oraz dekoracji balkonów i tarasów.

Aby wziąć udział w akcji przygotowanej przez Atrium Molo, wystarczy w dniach 29-31 marca 2019 odwiedzić szczecińskie centrum handlowe i dokonać zakupów o wartości minimum 200 zł. Następnie należy zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji zlokalizowanym przy sklepie TK Maxx i odebrać nagrodę gwarantowaną w postaci doniczki z personalizowanym nadrukiem.

Rejestracji dowodów zakupu można dokonać w dniach 29-31 marca 2019 w godzinach 11:00-19:00. Wartość dowodów zakupu sumuje się na maksymalnie 2 paragonach. Łącznie do zdobycia jest 450 unikatowych doniczek. Regulamin akcji jest dostępny na www.atrium-molo.pl.

- Inspirujemy naszych klientów do tworzenia wiosennego klimatu w ich domach. Rośliny dostarczają nam dobrej energii. Są też naturalnym filtrem coraz gorszej jakości powietrza, dlatego warto włożyć na chwilę rękawice ogrodnika i posadzić ich na wiosnę jak najwięcej – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Akcja odbędzie się w Atrium Molo w dniach 29-31 marca 2019 w godzinach 11.00 - 19.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie www.atrium-molo.pl.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ W środę. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że z uwagi na prowadzoną modernizację sieci wodociągowej, w środę 27 maja 2020r., w godzinach od 8.00 do 12.00, nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicy Grottgera ■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■