POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [29.03.2019, 21:55:52] • Polska

Zaprojektuj doniczkę na przywitanie wiosny w Atrium Molo

Zaprojektuj doniczkę na przywitanie wiosny w Atrium Molo

fot. Organizator

Wiosna zachwyca pierwszymi zwiastunami. Świat się zieleni, natura budzi się do życia. Wraz z nadejściem nowej pory roku Atrium Molo rozdaje personalizowane doniczki za zakupy, zachęcając klientów do tworzenia „małej wiosny” we własnym domu.

Uprawa roślin doniczkowych w domu ma szereg zalet. Rośliny produkują tlen, oczyszczają powietrze, uspokajają. Co więcej – są ważnym elementem aranżacji wnętrz oraz dekoracji balkonów i tarasów.

Aby wziąć udział w akcji przygotowanej przez Atrium Molo, wystarczy w dniach 29-31 marca 2019 odwiedzić szczecińskie centrum handlowe i dokonać zakupów o wartości minimum 200 zł. Następnie należy zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji zlokalizowanym przy sklepie TK Maxx i odebrać nagrodę gwarantowaną w postaci doniczki z personalizowanym nadrukiem.

Rejestracji dowodów zakupu można dokonać w dniach 29-31 marca 2019 w godzinach 11:00-19:00. Wartość dowodów zakupu sumuje się na maksymalnie 2 paragonach. Łącznie do zdobycia jest 450 unikatowych doniczek. Regulamin akcji jest dostępny na www.atrium-molo.pl.

- Inspirujemy naszych klientów do tworzenia wiosennego klimatu w ich domach. Rośliny dostarczają nam dobrej energii. Są też naturalnym filtrem coraz gorszej jakości powietrza, dlatego warto włożyć na chwilę rękawice ogrodnika i posadzić ich na wiosnę jak najwięcej – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Akcja odbędzie się w Atrium Molo w dniach 29-31 marca 2019 w godzinach 11.00 - 19.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie www.atrium-molo.pl.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■