░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [06.03.2019, 21:32:12] • Świnoujście

VII Memoriał im.Edwardy ARKUSZEWSKIEJ w piłce siatkowej

VII Memoriał im.Edwardy ARKUSZEWSKIEJ w piłce siatkowej

fot. Organizator

W dniu 28 lutego w sali sportowej SP 1 przy ulicy Witosa 10. Odbył się VII Memoriał im. Edwardy Arkuszewskiej w piłce siatkowej. W zawodach udział wzięły trzy zespoły dziewczyn z SP 1,SP 4,i Sp 6,oraz cztery drużyny chłopców: Sp 1,Sp 2,Sp4, Sp 6.

W wyniku przerpowadzonych rozgrywek tak w zespole dziewczyn jak i chłopców 1 miejsce zajęły zespoły SP 1, drugie miejsce rozgrywkach chłopców zajął zespół Sp 4 a trzecie SP 6. W rozgrywkach dziewczyn drugie miejsce zajął zespół Sp 6 a trzecie zespół SP 4, Zdobywcy miejsc 1,2,3 zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami, pozostałe zespoły dyplomami. Zawdnikiem MVP turnieju został uczeń Sp 1 Roman Dziuba ,który został nagrodzony statuetką.

VII Memoriał im.Edwardy ARKUSZEWSKIEJ w piłce siatkowej

fot. Organizator

Wszyscy uczestnicy zawodów zostali narodzeni słodyczami.Należy podkreślić bardzo sympatyczną atmosferę zawodów i grę na bardzo dobrym poziomie. Zwycięskie zespoły wystąpoły w składzie: Krzysztof Mucha,Kacper Wieliczko,Roman Dziuba,Olaf Wojtkiewicz,Igor Urbaniak,Daniel Zamiara,Wiktor Zaleski,Damian Nowak,Oskar Rożko. Zespół dziewczyn Sp 1 Zuzia Kurek,Amelia Konopczyńska,Hania Stryczyńska,Natalia Buczek,Weronika Bzdowka,Julia Kozioł,Oliwia Rosiak,Natalia Koss,Zuzia Wiechecka.

Organizator dziękuje Pani Kasi Charuskiej za przygotowanie sali do zawodów i zapewnienie obsady sędziowskiej w ospbach:Ola Bączek,Amelia Makar,Zuzia Kasprzak i Oliwia Zabielska.
Organizator mgr Henryk Kret


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Środa [06.03.2019, 22:29:37] • [IP: 176.221.122.***]

nie VII a XVII. Pani Edzia zmarła w 2002 roku.

Oglądasz 1-1 z 1
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■