POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [10.02.2019, 16:48:41] • Świnoujście

Na Platanie została potrącona kobieta

Na Platanie została potrącona kobieta

fot. iswinoujscie.pl

Dziś po północy na chodniku przy z jednym z garaży na osiedlu Platan doszło do potrącenia kobiety.

Noc z soboty na niedzielę okazała się pechowa zarówno dla kierującego oplem, jak i znajdującej się w pobliżu kobiety. Kierowca wjeżdżał do garażu podziemnego z ulicy J. Chełmońskiego. Wtedy doszło do potrącenia kobiety przebywającej na chodniku. Poszkodowana prawdopodobnie była pod wpływem alkoholu.

Na miejsce przyjechali policjanci, następnie ratownicy medyczni.

- Poszkodowana w wieku 45-lat z otwartym złamaniem podudzia została przewieziona do szpitala w Świnoujściu - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [11.02.2019, 09:59:51]

komentarzy: 16, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-16 z 16

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:12:49] • [IP: 178.238.253.**]

150...Swiete słowa, a ceny z kosmosu!

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 11:09:19] • [IP: 178.238.253.**]

187...jak ktoś lubi betonowo-pustakowe klocki to może, o gustach się nie dyskutuje!

ros • Poniedziałek [11.02.2019, 09:02:09] • [IP: 95.129.225.**]

O rany, teraz to zazdrość sięgnęła zenitu !! No i te sensacje to poprostu jest niewiarygodne !! Patologia na Platanie, mało tego kobietę potrącił samochód ! Ameryka panie Ameryka. ha ha ha

Gość • Poniedziałek [11.02.2019, 02:14:33] • [IP: 50.100.184.**]

Jesli zal ci, ze nie jestes BLONDI to kup sobie peruke.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:49:50] • [IP: 93.94.187.***]

Najładniejsze osiedle jak na razie w Świnoujściu

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:28:37] • [IP: 94.254.232.**]

Ruski stadion wciąż w formie

Gość • Niedziela [10.02.2019, 22:12:22] • [IP: 92.42.116.**]

A to nie jest czasem ta Pani lekkich obyczajów, blond diva zamieszkująca Platan?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 21:04:49] • [IP: 188.147.97.***]

O jeny, ale sensacja

Gość • Niedziela [10.02.2019, 19:59:47] • [IP: 193.200.150.***]

Heee Heee, widzę, że mieszkańca" Ruskiego Stadionu" prawda za szczypała w pupkę. Cały Ty... A Ty ziomek z 18:01:22 się nie unoś dzieciaku, bo wystarczy się tamtędy przejść i z daleka widać jakie trawniki są tam zasrane, na chodnikach porozmazywane stolce, pełno śmieci, pozostałości po petardach z sylwestra z przed pięciu lat, butle po tanim alkoholu, które wylatują z okien Waszych ±20m² i wieczorem ciemno jak w dupie u Murzyna na Trzynastej Cygańskiej dzielnicy. Aaa, a tatem z otwartego okna rzęzi Disco Polo z radiomagnetofonu Manta.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:59:13] • [IP: 185.13.106.***]

IP: 94.254.233. Takie jak ty mohery powinni zamykać.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:42:37] • [IP: 94.254.233.**]

Za sam fakt uczestniczenia w ruchu chodnikowo-drogowym pod wpływem alkoholu powinna być aresztowana.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:09:54] • [IP: 185.13.106.***]

No i wlazło * pod koła.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 18:01:22] • [IP: 77.88.191.**]

O dowiedziałem się że jestem Patolemi że mieszkam w syfie. Lepiej nic nie piszcie w tych komentach. Ciekawe w jakich ty luksusach żyjesz.Każdy najmądrzejszy tu w tym mieście, same cwaniaczki.W głowach macie syf.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:56:31] • [IP: 148.122.33.**]

Do Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:02:28] • [IP: 193.200.150.***] Glupi jestes i tyle!!.A swoje teorie spiskowe idz razem z bodobnymi sobie idiotami uskuteczniaj w gazetce blokowej.

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:09:39] • [IP: 88.156.206.**]

znów Platan...co tam sie dzieje?

Gość • Niedziela [10.02.2019, 17:02:28] • [IP: 193.200.150.***]

To był, jest i będzie zawsze Ruski Stadion. To nie jest żaden Platan, tylko siedlisko patoli wybudowane nielegalnie. - samowole budowlane z fałszowanym planem zagospodarowania przestrzennego i przyklepanym przez ówczesną zombie radę miasta. A w ogóle, tam jest syf większy, niż za czasów urzędujących tam Ruskich..

Oglądasz 1-16 z 16
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■