POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [10.01.2019, 18:18:57] • Świnoujście

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż przy rondzie Róży Wiatrów zaprezentowano dziś nowy obiekt firmy Ciroko, która intensywnie inwestuje w Świnoujściu. Nieruchomość nazwana Rondo składa się z apartamentów oraz restauracji wraz z zapleczem konferencyjnym. Szefem kuchni został 22-letni Paweł Cieślak, który zapowiada, że podbije serca mieszkańców i turystów. Młody kucharz jest uczniem samego mistrza Wojciecha Amaro. Swoje doświadczenie zdobywał w renomowanych restauracjach Warszawy i Wrocławia.

- Moją ambicją jest tworzenie kuchni autorskiej, która spodoba się wymagającym gościom i … nie zrujnuje ich kieszeni. Menu będzie niezbyt długie i często zmieniane. Zgodnie z oczekiwaniami nie zabraknie elementów kuchni włoskiej. Specjalną kartę przygotowujemy dla dzieci – mówi P. Cieślak.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Wnętrze restauracji jest ciekawie zaprojektowane i ma bezpośredni widok na kuchnię. Przy stolikach może zasiąść ponad 30 osób, ale po wykorzystaniu sal konferencyjnych klientów pomieści się znacznie więcej. Pomieszczenia są klimatyzowane. W budynku znajduje się również około 50 apartamentów w pełni wyposażonych i umeblowanych. Każdy posiada aneks kuchenny.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Bartosz Szymański

Klienci mają dostęp do bezpłatnej sieci Wi-Fi oraz miejsca postojowego w hali garażowej. Istnieje też możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w cenie 35 zł za dobę. Przy apartamentach jest plac zabaw i siłownia na świeżym powietrzu.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na najwyższej kondygnacji budynku znajduje się taras słoneczny dostępny dla wszystkich mieszkańców apartamentów. Spółka stawia na wynajem turystyczny oraz długoterminowy. Ceny są przystępne i w najtańszym wariańcie wynoszą ponad 200 zł za dobę od osoby w sezonie. Chlubą jest luksusowy Penthouse o powierzchni 140m2 dla max. 8 osób.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

W środku oprócz sypialni i gabinetu znajduje się sauna i jacuzzi. To jednak nie wszystko. Dorota Klupsz, dyrektor ds. sprzedaży spółki Arkada Inwest - operatora całego obiektu ma ciekawe plany organizacji spotkań tematycznych: muzycznych, literackich i oczywiście kulinarnych. Będzie to również miejsce promocji twórczości plastycznej.

Nowo otwarta restauracja Ciroko z 22-letnim szefem kuchni na czele!

fot. Sławomir Ryfczyński

Inwestorem całego obiektu jest Towarzystwo Budowlane Arkada, a wykonawcą Przedsiębiorstwo Budowlane Ciroko.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 103, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 103

Gość • Niedziela [13.01.2019, 22:30:02] • [IP: 178.238.250.**]

Byłem - pizza super

Michał cwiakowski • Niedziela [13.01.2019, 12:45:40] • [IP: 109.208.160.**]

Szał 22 letni chef kuchni z mizernym starzem. .. podbije serca z pewnością !! :) 5+ za pomysł pozdrawiam restauracji Georges Blanc 3* michelin

Gość • Niedziela [13.01.2019, 12:12:20] • [IP: 93.94.186.***]

jeszcze jeden pustostan na mapie swinoujscia

Gość7 • Sobota [12.01.2019, 23:38:59] • [IP: 31.0.33.***]

109 243 209 bardzo lubię czytać pana wpisy i świetnie pan ujął kwestię rozesmianych gęb, byle tylko na te obnażone kły kogoś nabrać, oszukać, takie to dzisiaj" normalne", śmiać się trzeba i już, przykleić maskę i udawać zadowolonego. Poważna mina kucharza ? Bardzo podejrzana sprawa ()))))

Gość • Sobota [12.01.2019, 20:14:49] • [IP: 92.42.112.***]

Przesadzacie jak zwykle, chłopak komuś podpadł i mu mega hejt zrobił a wy to jak młode żaby łykacie, dajcie się jemu wykazac, pójdźcie, skosztujcie, oceńcie...Ja też tak mam, że czegoś dla plutonu wojska narobię, i częstuje bo bardzo zależy mi na opini, czy to byyło smaczne, jadalne, czy tylko takie sobie... ale po opiniach wiem, że jak coś wykonam, to jest co najmniej w mojej ocenie godne konkurencji z rynkowym lokalnym monopolem fajne jako domowe, czy w ogóle. ... uwielbiam rywalzacje w kategorii jedzenie bo nie chodzi o wynalazki, tylko o coś, co zyska uznanie za smak i wykonanie a włoszczyzna to kuchnia biedaków i tam aprawde nie ma nic specjalnego poza finezyjnym połączeniem smaku biedy i ubóstwa, czyli makaronu i resztek z lodówki

Gość • Sobota [12.01.2019, 19:57:02] • [IP: 46.77.244.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [12.01.2019, 14:24:07] • [IP: 178.235.191.***]

ja tam nie pójdę

Gość • Sobota [12.01.2019, 10:39:38] • [IP: 84.57.32.***]

Nie takie Buraki robia niby wloskie zarcie w Swinoujsciu...Moze nastepnemu sie uda.

Gość • Sobota [12.01.2019, 09:49:12] • [IP: 195.181.136.***]

Å gdzie to jest??

Gość • Sobota [12.01.2019, 00:14:41] • [IP: 5.173.152.***]

Słuszna uwaga. Sprawdzi)em Ip wiadomości. Aż dziw bieeze że wszystkie negatywne opinie są autorstwa 2-3 zgnuśniałych osób które nie mogą się pogodzić z tym że ktoś ma wiedzę, umiejętności i klasę a one to zbykłe krlnerki którym życie nie wyszło. Ech.. świnoujska mentalność... Wy nawet godności nie macie tylko wchodząc do jadłodajni udajecie niemców :) Myślałem że mi zsjady ze śmiechu popękają :) Co Wy dobą prezentujecie oprócz żenady. Żegnam tą wyspiarską, okrojoną woeś która żyje z turystów i dobrze że zaglądają do Was kucharze którzy podnoszą wsiowy poziom bo te schabowe i fryty w każdej jadłodajni to juz w gardle stają. Mam nadzieje ze wreszcie powstsła restauracjs z prawdziwego zdarzenia chodz jadu i tak Wam noe zabraknie. To Wy jesteście najlepsi tylko bez pojecia o kastronomi a krlnerki to nie krlnerki tylko miejscowe jad)opodajce bez klasy, wdzięku i szyku. Pozdrawiam szczególnie Cesarskie Ogrody czytaj Psychiatryk, tam to się dopiero dzieje... Pozdrowienia dla kwlnweki A. Jest w te klocki najlepsza.

Gość • Piątek [11.01.2019, 23:56:15] • [IP: 31.0.65.**]

Chłopak chce się wybić i wyróżniać a wy psy na nim wieszacie dajcie szansę spróbujcie i oceńcie wielu z was to kucharze kuchni mikrofalowej luzujcie bo to nie jest miłe a kucharz z niego jest naprawdę bardzo dobry

Gość • Piątek [11.01.2019, 22:57:50] • [IP: 92.42.112.***]

Oj tam, oj tam... z wami jak z przedszkolakami, jeszcze czegos nie spróbowaliście a już wiecie, że nie lubicie... jak sie komuś coś nie podoba albo ma jakieś wrodzone uprzedzenia, to niech tam po prostu nie idzie i wszystko w temacie. Złośliwe komentarze są bardzo nie na miejscu a ja znam ludzi, którzy mają kilkadziesiąt książek kucharskich i jedyne co potrafia, to ugotować wode w czajniku elektrycznym, bo w takim zwykłym to przypalą

Gość • Piątek [11.01.2019, 22:55:35] • [IP: 188.47.127.**]

Bardzo ładny lokal... byłem widziałem.

Gość • Piątek [11.01.2019, 21:18:58] • [IP: 5.173.128.***]

Z niego taki kucharz jak że mnie ginekolog

Gość • Piątek [11.01.2019, 21:16:07] • [IP: 5.173.128.***]

Jak miało smakować jak taki typ tam gotowal

Zizi • Piątek [11.01.2019, 20:40:49] • [IP: 5.173.128.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:37:39] • [IP: 5.173.152.***]

Cesarskie Ofrody ? A co to takiego ? Zlepek przypadkowych szumowin i żmij bez kwaliwikacji i umiejtności. Ktos nspisał też że dupodajek. Hmm... muszę się więc tam wybra". Zjeść ze smskiem tam nie można ale może coś szybkiego mi się teafi u dupodajek s potem wrotki Zreszt! na mie@cie sie m[wi -e jakis tam dyrektorek przelatuje wszystkie kelnerki bo te z checia saj! dla stanowisk. Tak to jest jak umiejetnosci brskuje, dupki trzeba wowczas nadstawic ha, ha... A co te tego 22- letniego kucharza to zadnych wrotek nie bylo tylko gdy sie zorientowa) z kim przeszlo mu pracowa" to po prostu odpalil caly cesarski kurwidołek i odszedł.. Pisa" prawde cwsarskie szumowiny. Juz poprzedni kucharz Alsn mial Was dość i opowiada) ci ni co o Was i Waszym p)ytkim poziomie i przyziemnym intelekcie. Kazdego wygryziecie podkładając świnię.

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:16:38] • [IP: 5.173.128.***]

A Co go bronią to go znają i doskonale wiedzą wyrośnięte dziecko i nic nie potrafi być.Sami siebie okłamują, a całe Swinoujscie wkrótce usłyszy

Gość • Piątek [11.01.2019, 20:13:24] • [IP: 5.173.128.***]

Zazdrościsz przecież też możecie zostać dupojadami

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:58:24] • [IP: 5.173.128.***]

No to będzie poraz drugi Akcja Reanimacja Gesslerowka będzie na sygnale pędzić do Świnoujścia. .Uwaga na prom może się popsuć.

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:51:42] • [IP: 83.0.228.***]

On z wrocławia? Znam kuchnie i ludzi z wrocławia, czesto tam bywam w interesach. Slyszalem o nim nie raz gdy restauratorzy sami mowili że chcą dawać za niego krocie ale on jest idealistą, ma talent i z tego co widziałem we Wrocławiu czy gdzie był to zmieniał miejsca nie dopoznania. Zrobimy u was rezerwacje i licze na wyczerpującą rozmowe z szefem.

Gość • Piątek [11.01.2019, 19:08:12] • [IP: 5.173.128.***]

Warszawka już się na przejechala.Wystarczy że się przedstawi i Dziekuja

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:57:09] • [IP: 5.173.128.***]

Na opinii Cesarskich Ogrodòw bym się nie opierała... poza tym, że pracują tam same dupodajki od kelnerek po menadżerke, zmienia się tylko tyle, że ludzie stamtąd uciekają, bo w tym psychiatryku nie da się funkcjonować. Zero pojęcia o gastronomii, zero jakiegokolwiek podejścia do ludzi, bo przecież to są CESARSKIE OGRODY :) niestety również miałam tą nieprzyjemnosc z nimi współpracować. Odradzam każdemu. DNO

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:36:19] • [IP: 176.221.114.**]

O to Marlenka z kochasiem odwiedzi jako pierwszy gość. Ona uwielbia latać po knajpach.

Gość • Piątek [11.01.2019, 18:10:17] • [IP: 5.173.128.***]

Uczeń Amaregoa zdjęcie z nauczycielem to jakieś ma chyba nie bo z takimi uczniami Amaro sobie nie robi

Oglądasz 1-25 z 103
■ Przypadek odry w Świnoujściu? W piatek rano do przychodni wojskowej zgłosiła się obywatelka Ukrainy, wszystkie procedury zostały zachowane - zapewniała w audycji interwencyjnej "Czas Reakcji" dr Justyna Jakubas - Zawalska z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Świnoujściu ■ W hołdzie zmarłemu Prezydentowi Gdańska Harcerski Sztab 27 Finału WOŚP zaprasza w sobotę o godz. 12.00 na plac Wolności wszystkich członków sztabu WOŚP, wolontariuszy, naszych przyjaciół i mieszkańców miasta. W sobotę o godzinie 12.00, kiedy w gdańskiej bazylice Mariackiej rozpocznie się msza pogrzebowa zamordowanego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, w Świnoujściu i innych miastach rozlegną się syreny. Nasz Sztab dodatkowo zapewni należną temu oprawę, korzystając z uprzejmości Daniela Zyzika z "Pokój 24". Prosimy o przyniesienie ze sobą zniczy. W trakcie tego przedsięwzięcia nie przewidujemy oficjalnych przemówień, bo padło już wstarczająco wiele słów. Czas pokazać, że z tego co się wydarzyło 13 stycznia w Gdańsku wyciągamy wnioski i zaczynamy zmianę od siebie... Harcerski Sztab WOŚP w Świnoujściu ■ W związku z wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę na najbliższą sobotę (19.01) żałobą narodową, dla uszanowania tego dnia, odwołany został "Koncert noworoczny Orkiestry Wojskowej i zespołów MDK Warszów" w Sali Teatralnej, planowany na 18 stycznia (piątek) ■ Trwający zwykle 10 minut rejs promu na przeprawie „Warszów” przedłużył się do niemal dwóch godzin. Załoga traciła kontrolę nad jednostką na środku kanału portowego. Dla kapitana i załogi i pasażerów były to chwile wielkiego napięcia. Jednostka napędowa promu odmówiła posłuszeństwa. Załoga wezwała pomocy. Na pokładzie, oprócz karetki śpieszącej na sygnale z chorym do szpitala było kilkudziesięciu pasażerów i ponad dwadzieścia samochodów osobowych ■ Mogłoby się wydawać że bobry to całkiem miłe zwierzęta. Nic bardziej mylnego! Przekonał się o tym mieszkaniec Karsiboru, który zauważył że bobry podgryzają drzewo które stoi przy jego działce. Zaniepokojona niedoszła ofiara gryzoni zwróciła się o pomoc do urzędników, którzy stwierdzili że musi wypełnić wniosek ■ W Radzie Miasta powstał Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości, którego przewodniczącym został Jacek Jurkiewicz. W związku z objęciem funkcji przewodniczącego klubu radnych Jacek Jurkiewicz zrezygnował z funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta ■ Po ponad póltoragodzinnej dyskusji, wysłuchaniu przedstawicieli związków zawodowych i przedstawicieli władz, Rada Miasta jednogłośnie przyjęła apel do Rządu R.P. w sprawie usamodzielnienia Morskiej Stoczni RemontowejS.A. w Świnoujściu poprzez odłączenie jej od MSR "Gryfia" S.A. w Szczecinie ■ Łukasz Stankiewicz, związkowiec, pracownik stoczni: "naszym marzeniem jest żeby polityka odłączyła się wreszcie od stoczni!" ■ Aneta Stawicka ZZ Stoczni "Gryfia": "Trzy lata dla naszej stoczni zostały bezpowrotnie zmarnowane!" ■ W piątek 21 grudnia o godzinie 14.00 rozpoczęły się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miasta. W programie posiedzenia znalazł się projekt uchwały w sprawie odłączenia zakładu w Świnoujściu od Morskiej Stoczni remontowej "Gryfia" S.A. z siedziba w Szczecinie ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■