POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.12.2018, 15:43:24] • Świnoujście

Znaleziono klucze obok przeprawy promowej!

Jeden z naszych Czytelników poprosił o umieszczenie informacji na temat znalezionych przez niego kluczy. Klucze te znaleziono przy przeprawie promowej po stronie Warszowa, a teraz czekają na właściciela w Bazie Oznakowania Nawigacyjnego.

- Chciałbym poinformować, że dzisiaj rano przy przeprawie promowej Bielików po stronie Warszowa znaleziono pęk kluczy, 7 kluczy , ósmy duży, dwa z nakładkami - czerwoną i niebieską. Klucze można odebrać w Bazie Oznakowania Nawigacyjnego, ul. Fińska 5, na Warszowie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [13.12.2018, 16:56:39] • [IP: 109.243.178.***]

No są ludzie, którzy całe życie zajmują się oznakowaniem nawigacyjnym! Jak oznakują, to dalej muszą znakowac, bo znaki żyją własnym życiem, przemijającym.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■