POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [13.12.2018, 15:43:24] • Świnoujście

Znaleziono klucze obok przeprawy promowej!

Jeden z naszych Czytelników poprosił o umieszczenie informacji na temat znalezionych przez niego kluczy. Klucze te znaleziono przy przeprawie promowej po stronie Warszowa, a teraz czekają na właściciela w Bazie Oznakowania Nawigacyjnego.

- Chciałbym poinformować, że dzisiaj rano przy przeprawie promowej Bielików po stronie Warszowa znaleziono pęk kluczy, 7 kluczy , ósmy duży, dwa z nakładkami - czerwoną i niebieską. Klucze można odebrać w Bazie Oznakowania Nawigacyjnego, ul. Fińska 5, na Warszowie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Czwartek [13.12.2018, 16:56:39] • [IP: 109.243.178.***]

No są ludzie, którzy całe życie zajmują się oznakowaniem nawigacyjnym! Jak oznakują, to dalej muszą znakowac, bo znaki żyją własnym życiem, przemijającym.

Oglądasz 1-1 z 1
■ W sezonie letnim 2020 r. każde przedszkole w miesiącach wakacyjnych pełnić będzie dyżur letni. PM nr 9 z powodu zaplanowanej termomodernizacji placówki swój dyżur pełnić będzie w PM nr 7. Liczba miejsc, ze względu na obostrzenia Głównego Inspektora Sanitarnego, jest ograniczona. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy placówek. Informacje te zostały również zamieszczone na stronach internetowych Przedszkoli Miejskich ■ Od 25 maja: Będzie można prowadzić zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w klasach 1-3 szkoły podstawowej, Będzie można prowadzić konsultację z nauczycielami w szkołach dla maturzystów i uczniów 8 klas przede wszystkim z przedmiotów zdawanych na egzaminach ■