POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.12.2018, 15:02:10] • Świnoujście

„Izba” w El Papie

„Izba” w El Papie

fot. Organizator

Hanna Banaszak powiedziała o nim: Domyślam się, że jest większym specjalistą od bluesa, niż się go o to podejrzewa. Inne określenia: „biały murzyn polskiego bluesa”, „spadkobierca czarnej tradycji wokalnej”, „jeden z najlepszych śpiewających gitarzystów w kraju”…

To wszystko mówi samo za siebie, a my dodamy jedynie, acz z wielką radością, że Jan „Izba” Izbiński wystąpi w El Papie już dzisiaj, o godz. 18.00. Bilety w cenie 20 zł. Ze względu na kameralny charakter El Papy oraz wydarzeń konieczna jest rezerwacja miejsc: bezpośrednio w kawiarni lub telefonicznie – 510 400 551.

Michał Taciak


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 09:35:02] • [IP: 193.69.22.**]

Za dawnych lat wykonanie" Yesterday" Beatlesów w świętej pamięci Cassablance! Mega, mega, mega!!

MaRiO • Niedziela [09.12.2018, 06:11:15] • [IP: 92.42.117.***]

Nie ważne co można o Izbie napisać, ważne że jest zapisany w Almanachu Polskiej Muzyki jako muzyki pierwszego składu grupy Breakaut to chyba o czymś świadczy. Młodzi pewnie nie znają tej grupy ale starsi owszem.

MaRiO • Niedziela [09.12.2018, 06:07:01] • [IP: 92.42.117.***]

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:06:56] • [IP: 109.243.178.***] TY JEDNAK JESTEŚ NIE DOUCZONY Z ILORAZEM INTELIGENCJI PONIŻEJ ZERA.Nie dość że wtrącasz swój post bez sensu i nie wiadomo o co Ci chodzi to jeszcze kłamiesz i obrażasz ludzi. Moim zdaniem chyba jesteś Sado Macho i żałujesz że W dzieciństwie tak mało Cię pałowali...Jednym Słowem żenada.

Gość Marek • Niedziela [09.12.2018, 01:13:05] • [IP: 89.174.73.**]

Zamiast grać na największych scenach kraju, ostatnio widziałem go na promenadzie. Prywatnie mój kolega. Jego wykonanie Corinna, Corinna jest niesamowite. Wszystko co śpiewa jest świetne.

Gość • Sobota [08.12.2018, 21:11:36] • [IP: 85.113.170.*]

Gość • Piątek [07.12.2018, 20:09:46] • [IP: 178.235.185.***] Pamietam jak 1, 5 roku temu zaśpiewał" My Way" w ogródku letnim Konstelacji... Do teraz mam ciarki... Brawo IZBA!! Poszedłbym ale za późno się dowiedziałem :-( Oj też pamiętam. Szkoda, że facet zmarnował talent.

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:06:56] • [IP: 109.243.178.***]

09:00 Ponieważ dla mnie Konstytucja jest ważną sprawą, to oczekuję, że w Polsce nie będzie już łamana jak przez PO w akcji" Widelec" gdzie kilkaset osób (kibiców) zostało zatrzymanych i oskarżonych o zamach na życie, a rzecz, która miała świadczyć o zamachu, to był złamany widelec. Następnie większość z tych kilkuset osób bito, np.pałką po jądrach, kazano siadać na pałce policyjnej, itd. Wówczas ministrem spraw wewnętrznych był Schetyna. Dziś setki osób wtedy zatrzymanych dostają z sądu informację o umorzeniu sprawy. W tym samym okresie rządów PO brutalnie bito manifestantów Marszu Niepodległości (znany film z policjantem w cywilu kopiącym po głowie uciekającego wcześniej manifestanta), to wtedy zrobiono najście na redakcję" Wprost"i usiłowano wyrwać z rąk redaktora laptop. Dzis KOD i PO, też marksiści i postkomuniści, urządzają czarne marsze, by utrwalić prawo do aborcji i je rozszerzyć, kiedy aborcja zwłaszcza eugeniczna jest niezgodna z prawem do życia każdego człowieka zapisanym w Konstytucji.

Gość • Sobota [08.12.2018, 09:00:59] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Sobota [08.12.2018, 00:10:48] • [IP: 109.243.178.***]>>>>>> Ważne że 2 dychy zapłacisz... A potem faktycznie idź sobie w swoją stronę, skoro Konstytucja jest dla Ciebie głupią sprawą!

Gość • Sobota [08.12.2018, 00:10:48] • [IP: 109.243.178.***]

Naprawdę chodzi w tej głupiej koszulce? Oooo, to bardzo mnie rozczarował. Jeśli będzie występował w niej, to od razu się odwracam na pięcie i nie będę go słuchał.

Gość • Piątek [07.12.2018, 22:09:47] • [IP: 80.245.178.**]

POgięło go z koszulkami, nie słucham.

Gość • Piątek [07.12.2018, 21:11:21] • [IP: 176.221.122.**]

było, minęło, sam zniszczył swój talent, przykre

Gość • Piątek [07.12.2018, 20:50:27] • [IP: 176.221.123.***]

uwielbiam Izbę ale info o koncercie na trzy godziny przed to już przesda~!!

Gość • Piątek [07.12.2018, 20:09:46] • [IP: 178.235.185.***]

Pamietam jak 1, 5 roku temu zaśpiewał" My Way" w ogródku letnim Konstelacji... Do teraz mam ciarki... Brawo IZBA!! Poszedłbym ale za późno się dowiedziałem :-(

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:40:53] • [IP: 178.235.185.***]

Kocham Pana sluchac.

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:38:38] • [IP: 86.82.99.**]

Mi przypomina TW Bolka... także zakochany w śmiesznych koszulkach.

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:13:05] • [IP: 77.253.128.***]

Z moich młodych lat nazywał się Jan" Ibiz" Iz biński.Śpiewał w Gryfii.Ożenił się z Moją kol.U.Łozińską.

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:03:34] • [IP: 2.108.164.*]

Kawał dobrej muzyki.

Gość • Piątek [07.12.2018, 17:06:06] • [IP: 178.235.191.**]

dawno temu super śpiewał...,. ..

Bossa noga • Piątek [07.12.2018, 16:50:08] • [IP: 178.235.179.***]

Czy wystąpi w koszulce z napisem KONSTYTUCJA? - Bo to wielki polityk na miarę Wałęsy.

Gość • Piątek [07.12.2018, 16:47:30] • [IP: 178.235.179.***]

Czy wystąpi w koszulce z napisem KONSTYTUCJA? - To wielki polityk śpiewający latem na promenadzie w uroczej koszulce.

Gość • Piątek [07.12.2018, 16:32:51] • [IP: 88.156.232.**]

Super śpiewa

Gość • Piątek [07.12.2018, 15:38:04] • [IP: 195.94.214.***]

To najbardziej utalentowany muzyk ze Świnoujścia

Gość • Piątek [07.12.2018, 15:22:14] • [IP: 109.243.178.***]

Słuchałem dawnych nagrań Izby z jedną z najlepszych polskich grup blues-rocka, Kasą Chorych, ale jego maniera wokalna mnie drażniła, niemniej to muzyk prawdziwie profesjonalny. Chyba 10 lat temu bardzo podobało mi się jego granie w jednym z ogródków restauracyjnych przy Żeromskiego - perkusista walił klasowo w bębny, był bas, była gitara, Izba śpiewał, lepszą już manierą. Świetne to było! Były całe lata, gdy obracał się wśród najlepszych muzyków w Warszawie, nawet chyba grał z Rodowicz. Szkoda, że blues nie jest popularniejszy w Polsce, choc i tak nie było źle, bo mieliśmy lub mamy znakomite zespoły, jak Breakout, Krzak, Kasa Chorych, Dżem i wielki zespół SBB, choć oni grali - i graja nadal - mieszankę rocka, bluesa i jazzu. A teraz zadanie domowe, odszukajcie nagranie nie Izby, lecz szkolące we wrażliwości, częściowo bluesowe, zjawiskowe, zespołu Krzak pt."Tajemniczy świat Mariana" - jest na YouTube - utwór WIELKI, na poziomie międzynarodowym.

Gość • Piątek [07.12.2018, 15:21:01] • [IP: 176.221.123.***]

TO PRAWDA, ŚWIETNIE ŚPIEWA 👍

Oglądasz 1-23 z 23
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■