POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [07.12.2018, 15:02:10] • Świnoujście

„Izba” w El Papie

„Izba” w El Papie

fot. Organizator

Hanna Banaszak powiedziała o nim: Domyślam się, że jest większym specjalistą od bluesa, niż się go o to podejrzewa. Inne określenia: „biały murzyn polskiego bluesa”, „spadkobierca czarnej tradycji wokalnej”, „jeden z najlepszych śpiewających gitarzystów w kraju”…

To wszystko mówi samo za siebie, a my dodamy jedynie, acz z wielką radością, że Jan „Izba” Izbiński wystąpi w El Papie już dzisiaj, o godz. 18.00. Bilety w cenie 20 zł. Ze względu na kameralny charakter El Papy oraz wydarzeń konieczna jest rezerwacja miejsc: bezpośrednio w kawiarni lub telefonicznie – 510 400 551.

Michał Taciak


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Poniedziałek [10.12.2018, 09:35:02] • [IP: 193.69.22.**]

Za dawnych lat wykonanie" Yesterday" Beatlesów w świętej pamięci Cassablance! Mega, mega, mega!!

MaRiO • Niedziela [09.12.2018, 06:11:15] • [IP: 92.42.117.***]

Nie ważne co można o Izbie napisać, ważne że jest zapisany w Almanachu Polskiej Muzyki jako muzyki pierwszego składu grupy Breakaut to chyba o czymś świadczy. Młodzi pewnie nie znają tej grupy ale starsi owszem.

MaRiO • Niedziela [09.12.2018, 06:07:01] • [IP: 92.42.117.***]

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:06:56] • [IP: 109.243.178.***] TY JEDNAK JESTEŚ NIE DOUCZONY Z ILORAZEM INTELIGENCJI PONIŻEJ ZERA.Nie dość że wtrącasz swój post bez sensu i nie wiadomo o co Ci chodzi to jeszcze kłamiesz i obrażasz ludzi. Moim zdaniem chyba jesteś Sado Macho i żałujesz że W dzieciństwie tak mało Cię pałowali...Jednym Słowem żenada.

Gość Marek • Niedziela [09.12.2018, 01:13:05] • [IP: 89.174.73.**]

Zamiast grać na największych scenach kraju, ostatnio widziałem go na promenadzie. Prywatnie mój kolega. Jego wykonanie Corinna, Corinna jest niesamowite. Wszystko co śpiewa jest świetne.

Gość • Sobota [08.12.2018, 21:11:36] • [IP: 85.113.170.*]

Gość • Piątek [07.12.2018, 20:09:46] • [IP: 178.235.185.***] Pamietam jak 1, 5 roku temu zaśpiewał" My Way" w ogródku letnim Konstelacji... Do teraz mam ciarki... Brawo IZBA!! Poszedłbym ale za późno się dowiedziałem :-( Oj też pamiętam. Szkoda, że facet zmarnował talent.

Gość • Sobota [08.12.2018, 11:06:56] • [IP: 109.243.178.***]

09:00 Ponieważ dla mnie Konstytucja jest ważną sprawą, to oczekuję, że w Polsce nie będzie już łamana jak przez PO w akcji" Widelec" gdzie kilkaset osób (kibiców) zostało zatrzymanych i oskarżonych o zamach na życie, a rzecz, która miała świadczyć o zamachu, to był złamany widelec. Następnie większość z tych kilkuset osób bito, np.pałką po jądrach, kazano siadać na pałce policyjnej, itd. Wówczas ministrem spraw wewnętrznych był Schetyna. Dziś setki osób wtedy zatrzymanych dostają z sądu informację o umorzeniu sprawy. W tym samym okresie rządów PO brutalnie bito manifestantów Marszu Niepodległości (znany film z policjantem w cywilu kopiącym po głowie uciekającego wcześniej manifestanta), to wtedy zrobiono najście na redakcję" Wprost"i usiłowano wyrwać z rąk redaktora laptop. Dzis KOD i PO, też marksiści i postkomuniści, urządzają czarne marsze, by utrwalić prawo do aborcji i je rozszerzyć, kiedy aborcja zwłaszcza eugeniczna jest niezgodna z prawem do życia każdego człowieka zapisanym w Konstytucji.

Gość • Sobota [08.12.2018, 09:00:59] • [IP: 92.42.116.***]

Gość • Sobota [08.12.2018, 00:10:48] • [IP: 109.243.178.***]>>>>>> Ważne że 2 dychy zapłacisz... A potem faktycznie idź sobie w swoją stronę, skoro Konstytucja jest dla Ciebie głupią sprawą!

Gość • Sobota [08.12.2018, 00:10:48] • [IP: 109.243.178.***]

Naprawdę chodzi w tej głupiej koszulce? Oooo, to bardzo mnie rozczarował. Jeśli będzie występował w niej, to od razu się odwracam na pięcie i nie będę go słuchał.

Gość • Piątek [07.12.2018, 22:09:47] • [IP: 80.245.178.**]

POgięło go z koszulkami, nie słucham.

Gość • Piątek [07.12.2018, 21:11:21] • [IP: 176.221.122.**]

było, minęło, sam zniszczył swój talent, przykre

Gość • Piątek [07.12.2018, 20:50:27] • [IP: 176.221.123.***]

uwielbiam Izbę ale info o koncercie na trzy godziny przed to już przesda~!!

Gość • Piątek [07.12.2018, 20:09:46] • [IP: 178.235.185.***]

Pamietam jak 1, 5 roku temu zaśpiewał" My Way" w ogródku letnim Konstelacji... Do teraz mam ciarki... Brawo IZBA!! Poszedłbym ale za późno się dowiedziałem :-(

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:40:53] • [IP: 178.235.185.***]

Kocham Pana sluchac.

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:38:38] • [IP: 86.82.99.**]

Mi przypomina TW Bolka... także zakochany w śmiesznych koszulkach.

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:13:05] • [IP: 77.253.128.***]

Z moich młodych lat nazywał się Jan" Ibiz" Iz biński.Śpiewał w Gryfii.Ożenił się z Moją kol.U.Łozińską.

Gość • Piątek [07.12.2018, 19:03:34] • [IP: 2.108.164.*]

Kawał dobrej muzyki.

Gość • Piątek [07.12.2018, 17:06:06] • [IP: 178.235.191.**]

dawno temu super śpiewał...,. ..

Bossa noga • Piątek [07.12.2018, 16:50:08] • [IP: 178.235.179.***]

Czy wystąpi w koszulce z napisem KONSTYTUCJA? - Bo to wielki polityk na miarę Wałęsy.

Gość • Piątek [07.12.2018, 16:47:30] • [IP: 178.235.179.***]

Czy wystąpi w koszulce z napisem KONSTYTUCJA? - To wielki polityk śpiewający latem na promenadzie w uroczej koszulce.

Gość • Piątek [07.12.2018, 16:32:51] • [IP: 88.156.232.**]

Super śpiewa

Gość • Piątek [07.12.2018, 15:38:04] • [IP: 195.94.214.***]

To najbardziej utalentowany muzyk ze Świnoujścia

Gość • Piątek [07.12.2018, 15:22:14] • [IP: 109.243.178.***]

Słuchałem dawnych nagrań Izby z jedną z najlepszych polskich grup blues-rocka, Kasą Chorych, ale jego maniera wokalna mnie drażniła, niemniej to muzyk prawdziwie profesjonalny. Chyba 10 lat temu bardzo podobało mi się jego granie w jednym z ogródków restauracyjnych przy Żeromskiego - perkusista walił klasowo w bębny, był bas, była gitara, Izba śpiewał, lepszą już manierą. Świetne to było! Były całe lata, gdy obracał się wśród najlepszych muzyków w Warszawie, nawet chyba grał z Rodowicz. Szkoda, że blues nie jest popularniejszy w Polsce, choc i tak nie było źle, bo mieliśmy lub mamy znakomite zespoły, jak Breakout, Krzak, Kasa Chorych, Dżem i wielki zespół SBB, choć oni grali - i graja nadal - mieszankę rocka, bluesa i jazzu. A teraz zadanie domowe, odszukajcie nagranie nie Izby, lecz szkolące we wrażliwości, częściowo bluesowe, zjawiskowe, zespołu Krzak pt."Tajemniczy świat Mariana" - jest na YouTube - utwór WIELKI, na poziomie międzynarodowym.

Gość • Piątek [07.12.2018, 15:21:01] • [IP: 176.221.123.***]

TO PRAWDA, ŚWIETNIE ŚPIEWA 👍

Oglądasz 1-23 z 23
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■