POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [06.12.2018, 10:09:41] • 安inouj軼ie

Zagin窸a kotka perska

Zagin窸a kotka perska

fot. Czytelnik

Kotka zagin窸a na osiedlu Posejdon. Jest bardzo p這chliwa i nieufna do obcych.

Podaj telefon kontaktowy 507800216.

Je郵i kto j widzia lub wie gdzie przebywa proszony jest o kontakt.

Rodzina bardzo t瘰kni.


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-24 z 24

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 19:55:11] • [IP: 176.221.122.*]

奸iczna kicia. Odnalaz豉 si ca豉 i zdrowa, by post na FB.W豉軼icielka dzi瘯owa豉 za pomoc i udost瘼nianie post闚.

kociarze 鈍inoujscy • Pi徠ek [07.12.2018, 18:05:16] • [IP: 109.243.178.***]

Prosimy o informacj, czy sie znalaz豉.

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 17:00:46] • [IP: 5.173.136.***]

奸iczna. Czy si odnalaz豉??

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 11:17:25] • [IP: 178.238.251.***]

z soboty na niedziele znalazlam mojego kota pod balkonem-podejrzewam otrucie -dzisiaj na moim balkonie lezala skora od makreli moze zatruta?

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 10:24:05] • [IP: 93.94.190.***]

08:24:31" ..drudzy wyrzucaj z domu bo np. kupili nowe firanki...biedne zwierz皻a". - Ba, to nic przy s造nnym przypadku Natalii Przybysz, piosenkarki, kt鏎a z dum o鈍iadczy豉, 瞠 dokona豉 aborcji, bo... ma za ma貫 mieszkanie. Zaraz opieku鎍zo zaj窸y si ni media typu GazWybuch, TeFa連z'eN, a ja te si ni zaj掖em: nie kupi貫m jej p造ty, bo... mam za ma貫 mieszkanie.

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 08:24:31] • [IP: 62.69.229.***]

jedni szukaj a drudzy wyrzucaj z domu bo np. kupili nowe firanki...biedne zwierz皻a

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 01:30:41] • [IP: 178.235.147.***]

CZY TYLKO JA MAM WRA浩NIE 浩 名INOUJ列IE ZAMIESZKUJ DEBILE?!

Go嗆 • Pi徠ek [07.12.2018, 00:24:36] • [IP: 5.173.129.**]

Aaale wampir.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 21:10:18] • [IP: 62.69.253.***]

Co za debilne komentarze : (Szukajcie kotk w pobli簑.Pewnie siedzi wystraszona, trzeba j nawo造wa).Oby kotka si znalaz豉.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 18:45:22] • [IP: 185.13.106.***]

Kaczogr鏚 uchwali 500+ dla koci徠 wr鏂i kotna.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 18:43:27] • [IP: 46.76.9.***]

W sprawie zaginionej Kocicy nale篡 powiadomi Jaros豉wa Prezesa PiS-u, On naka瞠 uruchomi procedury poszukiwawcze specjalnym oddzia這m moherowym przystosowanym do poszukiwa zaginionych kot闚...Sk鏎ka z takiego rasowego kota jest bardzo cenna w Kraju zwanym Wolsk...A kot jest symbolem wolnosci i znakiem rozpoznawczym sympatyk闚 PiS-u, , , , >>>>

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 16:22:34] • [IP: 83.23.247.***]

Dobrze 瞠 takie koty si gubi, pieski maj radoch kot wolny jest z psem nie ma szans

Arek • Czwartek [06.12.2018, 14:32:48] • [IP: 93.94.190.**]

Zbychu znow twoj kot zaginal?

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 14:11:35] • [IP: 77.252.46.**]

To nie mog豉 tak zrobi, 瞠by nie zagin望, tylko zrobi豉 tak, 瞠 zagin窸a?

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 14:01:58] • [IP: 185.13.106.***]

Pi瘯ny kot super worek na pch造 z takim kotem to powinni bez problemu przyj望 do pis.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 13:53:00] • [IP: 37.47.150.***]

M鎩 piesek uwielbia kotki mniam mniam.

mewa srebrzysta • Czwartek [06.12.2018, 13:26:02] • [IP: 82.103.128.**]

Smaczna by豉, tylko kud造 d逝gie. Uda這 si prze趾n望. Dawa wi璚ej.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 13:23:53] • [IP: 5.173.136.**]

Pi瘯na! 篡cz aby si znalaz豉, prosz by dobrej my郵i :)

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 13:03:25] • [IP: 176.221.123.**]

jak by mnie trzymano w reklamowce papierowej tez bym uciekl

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 12:12:32] • [IP: 94.254.169.**]

Pu軼i dobrego psa, napewno znajdzie😀

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 11:27:38] • [IP: 83.20.254.**]

Pewnie zajada si teraz jakim upolowanym szczurem.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 11:25:56] • [IP: 80.245.189.**]

sliczna kicia, powodzenia

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 11:05:37] • [IP: 109.243.178.***]

Na tym瞠 osiedlu, jak mi m闚i豉 mi這郾iczka kot闚, jest kto, kto ich bardzo nie lubi. Inny, jak mi powiedzia豉, uwa瘸 koty wychodz帷e na zewn徠rz za ca趾owicie" nielegalne" i by ukara w豉軼iciela i kota, kt鏎y wszed mu do mieszkania (ufnie, bo akceptuje ludzi)- przetrzyma kota w swoim mieszkaniu, by ten si pom璚zy, a w豉軼iciel zacz掖 go szuka. Post瘼owanie nonsensowne, bo nieuprzedzeni, ci bez defekt闚 osobowo軼iowych, wiedz, 瞠 kot to tylko zwierz, i to niez這郵iwe, ciekawskie, " terytorialne", lubi帷e obejmowac w" posiadanie" spore terytorium, wi璚 post瘼owanie policyjne jakby kot by cz這wiekiem ujawnia defekty osobowo軼iowe takich okrutnik闚. W og鏊e koty s po篡teczne, bo 這wi myszy, dopiero kl瘰ki typu powodzie ujawniaj te ich rol, na co dzie ukryt.

Go嗆 • Czwartek [06.12.2018, 10:56:51] • [IP: 80.245.189.***]

Pi瘯na, oby si odnalaz豉

Ogl康asz 1-24 z 24
■ Zak豉d Ubezpiecze Spo貫cznych Oddzia w Szczecinie Inspektorat w 安inouj軼iu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykszta販enie: 鈔ednie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w 安inouj軼iu ul. Piastowska 63. Wi璚ej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W 安inouj軼iu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych mo積a zap豉ci nawet 20 z這tych! Takie rzeczy tylko u nas! 安inouj軼ie restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego w豉軼iciele maj do嗆 ludzi z zewn徠rz i to taki straszak? Kiedy prze篡wali鄉y w Mi璠zyzdrojach 5 z這tych za kibelek w jakie kawiarni, gdzie wszystko by這 na bia這, 軼iany, fotele, sto造 taki exclusive, a tu takie cacko 20 z這tych toaleta – nie mo瞠 wyj嗆 z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek 安inouj軼ie wstrzyma這 oddech. Stan窸y promy, ewakuowano mieszka鎍闚 przybrze積ych dom闚, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opu軼i swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przep造wa 8.45 przez centrum miasta ■ 疾gluga 安inoujska informuje, 瞠 do 31 sierpnia 2019 r. og鏊nodost瘼na przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) b璠zie czynna przez ca陰 dob siedem dni w tygodniu. Jednocze郾ie przypomina, 瞠 do 20 wrze郾ia 2019 r. przepraw b璠 obs逝giwa造 trzy promy ■