POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.12.2018, 16:26:23] • Świnoujście

Jutro na placu Wolności. Odpalamy choinkę!

Jutro na placu Wolności. Odpalamy choinkę!

Choinka z 2018/2019(fot. BIK UM Świnoujście )

Nasze miasto jest już gotowe na święta. Brakuje tylko jeszcze jednego, ale bardzo ważnego elementu świątecznego wystroju. To oczywiście choinka na placu Wolności. Co prawda już stoi, ale jutro (czwartek) w Mikołajki o godzinie 18.00 zabłyśnie kolorowymi światełkami. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie najmłodszych, na plac Wolności już od 17.00. Będzie się działo!

Miejski Dom Kultury przygotował specjalny program dla dzieci. Będą: świąteczny korowód z elfami i śnieżynkami, anioły na szczudłach, warsztat zdobienia mikołajowych skarpet oraz oczywiście Święty Mikołaj. Niespodziankę szykuje także O!środek Działań Teatralnych Miejskiego Domu Kultury.

Jutro na placu Wolności. Odpalamy choinkę!

Choinka z 2017/2018(fot. BIK UM Świnoujście )

Również jutro w filii MDK na Warszowie odbędzie się Mikołajkowy Konkurs Talentów dla dzieci i młodzieży. Będą nagrody, a na zakończenie dyskoteka.

BIK UM Świnoujście


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Czwartek [06.12.2018, 15:45:46] • [IP: 185.210.38.*]

Co tak skromnie ? Dalej ! Jeszcze ! Jęczcie i stękajcie. Uwielbiam te komentarze !! Zawsze na" nie", zawsze coś nie tak. Nie zawiedźcie mnie, dalej się produkujcie

Gość • Czwartek [06.12.2018, 10:53:38] • [IP: 109.243.178.***]

19:52:48 cytat:" Każdy ma prawo decydować o swoim czasie wolnym od pracy. " --- To w takim razie w jednej firmie" Kowalski" zdecyduje, ze będzie miec wolne w poniedziałki, " Nowak", że w soboty - jak scalić działanie firmy, jak wyrównać atrakcyjnośc wolnego czasu, by każdy pracownik miał wolne dni najatrakcyjniejsze (dotąd były to sob. i niedziela)? A sieć handlowa zatrudniająca 200 tys ludzi zdecyduje, że wolne będzie we wtorki, gdy dzieci pracowników siedza w szkole - i rodzice nie mają szans na wspólny wyjazd z dziećmi. Albo jakis Igrekowski zdecyduje, że swój wolny czas spożytkuje w niedzielę na kucie posadzki na tarasie zewnętrznym (znam niespełnionego kandydata do R.Miasta, który tak robił - dlatego nań nie głosowałem), gdy inni wychodzą na tarasy, balkony, by się w ciszy poopalać. ---Twój lewicowo-libertyński fanatyzm jest jednak znacznie groźniejszy od innych orientacji ideowych.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 09:43:07] • [IP: 176.221.123.***]

przedszkole pójdzie to zobaczyc

Gość • Czwartek [06.12.2018, 09:12:20] • [IP: 109.243.178.***]

22:03:37 • Nie znasz się, to słynne arcydzieło miasta, Beton Plac sie przechyla. No i rzeczka z Placu dąży do morza, jak każda normalna rzeczka.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 08:24:32] • [IP: 178.238.252.**]

Jest ładnie, inaczej...na świąteczny wystrój nie ma co narzekać.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 02:45:26] • [IP: 109.243.178.***]

18:14:46] • [IP: 94.254.168.* Mój wpis był o Adwencie, ale co do niedzieli i świąt - własnie babcie pamiętają czas, gdy bardziej szanowano święta (aktualny rząd bardzo temu pomógł przez zakaz handlu w wielkich sklepach). W swoim wpisie mieszasz prace służebne, dozwolone w niedziele, właściwe rodzinom, zwłaszcza wielodzietnym, całkowicie normalne w rodzinach chrześcijańskich, bo cnotą jest przygotowanie np.obiadu na tyle, na ile to konieczne w niedzielę (choć dawni ludzie, a i dzisiejsi z sumieniem, kierujący się 3. przykazaniem, przygotowuja zasadniczą część wcześniej). Problemem jest praca zarobkowa lub praca niekonieczna w niedziele i święta (nawet w mocno laickiej Francji pilnują tego służby, by nie przeszkadzac odpoczywającym hałasem - karze się mandatem za np.kucie posadzki w święto). Nie jest złem praca służebna związana z wychowywaniem dzieci, zwłaszcza licznych. - Widzisz, warto czytac ze zrozumieniem, bo wyważasz drzwi otwarte.

Gość • Środa [05.12.2018, 23:16:47] • [IP: 89.174.73.**]

Takie czasy, teraz na wszystkie urządzenia mówią ''sprzęt'' a każde włączenie to właśnie ''odpalenie'' dobrze że nie na orbitę. A swoją drogą chętnie odkupię sanie z mikołajem ciągnięte przez koniki morskie.Proszę o wiadomość.

Gość • Środa [05.12.2018, 22:31:18] • [IP: 80.245.188.***]

Do autora dwóch pierwszych wpisów: Jeśli defekujesz w momencie szczęśliwości, to współczuję twojej partnerce (partnerowi?). Podpowiadam rozwiązanie: kopuluj w pampersach.

Gość • Środa [05.12.2018, 22:11:34] • [IP: 178.238.249.**]

A będzie św.Mikołaj czy Dziadek Mróz.?Z którym teraz Janusz trzyma?

Gość • Środa [05.12.2018, 22:03:37] • [IP: 188.146.36.**]

Dlaczego te domy i drzewa są pochyłe. To gorzej zrobione zdjęcie od amatora. Chyba że ma się strita. Ciekawe kto z Urzędu to robił?

Gość • Środa [05.12.2018, 21:33:05] • [IP: 178.238.245.***]

Ale co to za cyrki mi. Choinka jak choinka jak wiele z nich a tu jakieś odpalania? Po co to i w imię czego popisówa. Po co on tam ? Niech siedzi w kapciach w domu i telewizor. hahahahahahaha. W dupie z . ... Głupie ludzie że ida tam. I kase zbijać znowu okradać nas z biedy.

Gość • Środa [05.12.2018, 19:52:48] • [IP: 178.235.190.***]

Ta nasza wiara katolicka zaczyna zamieniać się w fanatyzm.Każdy ma prawo decydować o swoim czasie wolnym od pracy.

Gość • Środa [05.12.2018, 19:13:19] • [IP: 176.221.122.***]

Czy w naszym mieście nie ma już normalnych ludzi

Gość • Środa [05.12.2018, 18:52:20] • [IP: 77.252.46.**]

Emocje jak przy skrobaniu ryb. Już mniejsza pompa była w Chinach przy otwarciu kolejnego jednego z najdłuższych mostów na świecie, a tutaj buraki robią nam wieś.

Gość • Środa [05.12.2018, 18:48:32] • [IP: 83.11.68.***]

przesycony pieniendzmi to jest kosciol... ale Pan Bog nie ryhliwy, ale sprawiedliwy..

Gość • Środa [05.12.2018, 18:14:46] • [IP: 94.254.168.***]

Do Adwent. Moja Babcia miała 14 dzieci i gospodarkę do obrobienia. Mówiła, że kto pracuje, ten się dwa razy modli. Masz czas, to leż krzyżem nawet cały tydzień. Są tacy, co muszą pracować.

Gość • Środa [05.12.2018, 18:01:51] • [IP: 92.42.114.**]

Tyle czasu wszystko przesycone mówią o świętach że jak nadejdą to nie robią wrażenia. Wiadomości że to tamto dotyczące świąt powoli ma się w d..pie.

a gdzie Adwent?! • Środa [05.12.2018, 17:23:04] • [IP: 109.243.178.***]

Cały urok czasu świętego to zbliżanie sie do niego, a nie wyprzedzanie go. Cechą świata przesyconego komercją, pieniędzmi, przyjemnościami (hedonizmem) jest lekceważenie świętego czasu; więc w niedzielę zmusza się do pracy innych (niewolników w handlu), by nas obsługiwali, więc chodzi sie do sklepów w niedziele i święta nawet narodowe lub myje sie wtedy samochód albo trzepie dywany lub nawet skuwa posadzkę na tarasie (znam takie przypadki). -Jedynie w Kościele katolickim należycie można przeżyć ten czas: są poranne Roraty (jeśli proboszcz sie nie wystraszył próby wobec swoich parafian i nie przeniósł Rorat na popołudnie, co jest w świetle Tradycji nonsensowne), są rekolekcje, są spowiedzi święte. A choinki do  świątyni, do prezbiterium, wstawia się dopiero w drugiej połowie ostatniego tygodnia Adwentu!

Gość • Środa [05.12.2018, 17:08:19] • [IP: 178.235.187.***]

a ty oszołomie możesz sie zesrac ze swoiej głupoty