POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.12.2018, 20:06:24] • Świnoujście

10-letni Cziko zgubił się czy ktoś go widział?

10-letni Cziko zgubił się czy ktoś go widział?

fot. Czytelnik

W dniu wczorajszym w okolicy Hetmańskiej, zgubił się nasz piesek, wabi się Cziko.

Jest już 10 letnim staruszkiem. Ktokolwiek go widział, ktokolwiek coś wie, bardzo proszę o kontakt 607 34 88 74.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Terrorystki • Sobota [08.12.2018, 18:40:33] • [IP: 188.147.40.**]

Biedny Cziko. Trzymamy mocno kciuki żeby odnalazł się jak najszybciej 😘

Właściciel • Czwartek [06.12.2018, 21:24:25] • [IP: 178.235.191.***]

Niestety, Cziko się jeszcze nie odnalazł. Nadal szukamy, mamy nadzieję, że się odnajdzie.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 12:17:50] • [IP: 78.133.244.**]

Ile jadu w tych komentarzach, weźcie się j***nijcie w łeb... Trzymam kciuki aby Cziko się odnalazł!

Gość • Środa [05.12.2018, 23:22:02] • [IP: 94.254.232.**]

Czy piesek się odnalazł??

Gość • Środa [05.12.2018, 18:09:51] • [IP: 94.254.176.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [05.12.2018, 15:02:10] • [IP: 178.238.245.**]

biedny piesio, oby się znalazł

Gość • Środa [05.12.2018, 13:54:01] • [IP: 109.243.178.***]

20:20 cytat:" Nawet pod groźbą grzywny 5000 zł właściciele kundli nie są w stanie nauczyć się obsługi smyczy" --- Ja obserwuję ostatnio dziwnie często sie powtarzające puszczanie psa na dużą długość smyczy przez właścicieli psów spacerujących po...uwaga... ścieżce rowerowej wzdłuż ul.W. Polskiego (dośc blisko osiedla z Hetmańskiej)- zmusiło to mnie juz do nawet WOŁANIA w stronę tych spacerowiczów, bo stwierdziłem, że sam dzwonek roweru może byc dla nich za mało słyszalny i uznany za dotyczacy innej sprawy. Ci spacerowicze czują się dobrze zadomowieni na tej ścieżce. Długie smycze często przecinają szerokosć ścieżki, przegradzają droge rowerzyście, stanowią - nawet jeśli nie przecinają jej - zagrożenie dla rowerzysty i psa, bo pies może nagle zmienic drogę swojego biegu.- DOMINUJE PRZY TYM CZĘSTE W NASZYM MIEŚCIE POCZUCIE NIEOBECNOŚCI SŁUŻB - strażników miejskich, policji.

Gość • Środa [05.12.2018, 13:21:45] • [IP: 37.47.183.***]

Sami się uspijcie. Brak słów na wasze bezmyślne i puste komentarze.

Iwan Pawłow • Środa [05.12.2018, 13:04:00] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarz jak nie dostanie mandatu to się nie nauczy. Tu trzeba prostych, czytelnych bodźców

Topola • Środa [05.12.2018, 12:31:14] • [IP: 178.235.177.***]

Właściciel nie ogarnięty Łeb zwykły konffffiicujsz

Gość • Środa [05.12.2018, 11:56:45] • [IP: 83.23.247.***]

Uśpić kundla

Gość • Środa [05.12.2018, 08:57:12] • [IP: 94.254.224.***]

W tych czasach nie warto prosić nikogo o pomoc na żadnym portalu! l opamiętajcie się pies uciekł przez niedomknięta furtkę. Owszem nieuwaga i chwila a pies uciekł.Kiedyś jak pies dał nogę i włóczył się przez 3 dni i wracał nikt z tego wielkiego Halo nie robił a teraz nagle wielcy obrońcy wszystkiego kagańce mandaty smycze...i tylko ocenianie i przesciganie sie w ocenach ! normalnie ten pies chodzi na smyczy. Przestańcie komentować głupio, jadem jeżeli nie macie żadnej informacji to wylewajcie swój jad gdzie indziej...

Gość • Środa [05.12.2018, 08:48:43] • [IP: 176.221.122.***]

jnie ze na smyczy biegal !! bezmozgowcy !!

Gość • Środa [05.12.2018, 07:32:25] • [IP: 94.254.233.**]

Cziko przypałętał się kiedyś na garaże i za nic nie chciał odejść ode mnie, wyglądało to tak jakby od zawsze był moim psem.I choć nie przepadam za psami to ten sobie mnie wybrał za swego Pana i co z nim zrobić?Chyba czegoś mu w tym jego żywocie brakuje i dlatego ciągle wędruje.Sympatyczny z niego psiak.

Gość • Środa [05.12.2018, 06:46:29] • [IP: 5.173.40.***]

Nie potrafisz zadbać o psa kup sobie lalkę qwa co za ludzie wszystko im ginie jak przyslowiowej blondynce, smycz qwa smycz a nie samopas banda idiotow

Gość • Wtorek [04.12.2018, 23:29:21] • [IP: 83.23.242.***]

To jakas żenada!! Ten pies ciągle im się gubi!!niby przez furtkę niedomkniętą ostatnim razem przenocował u mnie oby teraz tez ktos sie nad nim zlitowal

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:30:35] • [IP: 83.23.248.***]

Ludzie to świnoujście to same słoiki którym nigdy pies nie uciekł bo był przywiązany na krótkim łańcuchu przy budzie.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:26:10] • [IP: 176.221.123.***]

BARDZO DOBRZE!! NIE WYSTARCZY TYLKO KUPIC PSA!! NALEŻY SIĘ NIM ODPOWIEDNIO ZAJMOWAĆ!! ARTYKUŁ DLA POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ 5 TYS MANDATU!! TYLKO WYSOKIE KARY NAUCZA ROZUMU WŁAŚCICIELI PSÓW!! SMYCZ TO PODSTAWA!!

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:22:22] • [IP: 95.129.224.**]

Niechcący to zmielili na sajgonki w barze ups

magda • Wtorek [04.12.2018, 22:09:18] • [IP: 178.238.247.***]

Co za ludzie ile jadu w nich ! pomozcie poszukac a nie glupio komentujecie !!

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:07:22] • [IP: 178.238.253.***]

Ta jest

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:58:50] • [IP: 87.78.227.**]

Do 251...? Inteligenciku szpagatowy, Daj kundlowi buzi z jezyczkiem a wieczorem piesek sru do slubnej pod kolderke.

Właściciel • Wtorek [04.12.2018, 21:38:12] • [IP: 178.235.191.***]

Drodzy Czytelnicy. Została niedomknięta furtka, wyszedł. Ten kto ma przy sobie czworonoga, wie jaki to ból. Zawsze chodzi na smyczy : (

:) • Wtorek [04.12.2018, 21:18:18] • [IP: 92.42.116.**]

..jaki pulpecik ;***

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:12:35] • [IP: 188.123.208.***]

Powinien mieć kaganiec założony. Smycz też obowiązuje.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■ Zabawa Sylwestrowa w Warcie - Tanio, Smacznie i Wesoło tel. 91-321-46-25 ■
■ W zachodniej części kraju oraz cześciowo w centrum możliwe są opady marznące powodujące śliskość na nawierzchniach dróg i chodnikach ■ Rada Miasta przyjęła przedstawiony przez Prezydenta projekt budżetu Świnoujścia na 2019 rok. 16 radnych głosowało „za” nikt nie był przeciw, czterech wstrzymało się od głosu ■ III Sesja Nadzwyczajna Sesja rady Miasta rozpoczęła się od... awarii elektronicznego systemu zliczania głosów. Awarie udało się na szczęście usunąć i radni bez przeszkód kontynuują obrady. najważniejszym projektem uchwały w programie obrad jest propozycja Budżetu Miasta na rok 2019 ■ Decyzja zapadła trzeciego dnia „Festiwalu Piękna” w Krynicy Zdroju. O prestiżowy tytuł i koronę rywalizowało 28 dziewczyn, które znalazły się w finale dzięki eliminacjom regionalnym odbywającym się na terenie całego kraju. Miss Polski 2018 została Olga Buława ze Świnoujscia■ Prezent Mikołajkowy dla władz Świnoujścia. Rusza śledztwo w sprawie mostu. Roman Kuchciński otrzymał dziś rano informację listem poleconym, że Prokuratura Okręgowa w Szczecinie podjęła na nowo śledztwo w sprawie budowy Mostu w Świnoujściu. Śledztwo kilka lat temu umorzone w sprawie budowy MOSTU łączącego wyspę Wolin z Wyspą Karsibór zarejestrowano pod nową sygnaturą. Co to oznacza? Prokuratur będzie na nowo badał wszystkie wątki budowy mostu ■ Okres przedświąteczny już za moment. Placówka Poczty Polskiej przy ulicy Kołłątaja wydłuża godziny pracy! ■ Zaginęła Shila. W dniu 01.12.2018r. Około godziny 09:00 na ul. Wybrzeże Władysława IV. W okolicach netto zaginęła suczka rasy mieszaniec owczarka niemieckiego i hasky wabi się Shila. Ma 8 lat. Jest szczepiona, łagodna, przyjacielska i kocha dzieci. Dziękuję za pomoc. Nr tel. 609 307 924 ■ Radni podzieleni w sprawie projektu wystąpienia ze stowarzyszenia Związek Miast i Gmin Morskich ■ Radny Stanisław Bartkowiak, wybrany ponownie na przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Rady Miasta oświadczył, ze rezygnuje z objęcia tej funkcji ■ OSTRZEŻENIE: Prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu ze śniegiem przechodzących w opady marznącego deszczu powodujących gołoledź ■ Starsza kobieta szuka mężczyzny, który wykazał się odwagą i pomógł wyciągnąć pieska we wtorek, około 18.30 spod kół pociągu na stacji w Wysokiej Kamieńskiej. Wszystko wydarzyło się na trasie relacji Szczecin – Świnoujście. Mężczyzna proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 782 020 699 ■ Przewodniczącym Rady Miasta wybrana została Elżbieta Jabłońska. Za wyborem głosowało 12 radnych. Pierwszym wiceprzewodniczącym Rady Miasta w głosowaniu tajnym wybrany został Marek Niewiarowski. Jacek Jurkiewicz wybrany został wiceprzewodniczącym Ray Miasta. 12 radnych głosowało za jego kandydaturą, 7 zagłosowało przeciw, 2 wstrzymało się od głosu ■ 22 listopada o godz. 14.00 radny-senior Stanisław Bartkowiak otworzy obrady pierwszej, powyborczej sesji rady Miasta. najważniejszym zadaniem jakie staje przed radnymi na pierwszym posiedzeniu jest wybór nowego przewodniczącego Rady ■ Zobaczył policjantów i zaczął uciekać. 24-latka zatrzymał trzepak! Do zdarzenia doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci patrolujący ulice Kościuszki zauważyli w pewnym momencie mężczyznę który swoim wyglądem przypominał osobę poszukiwaną. Gdy mężczyzna dostrzegł policjantów, zaczął uciekać. Nie spodziewał się jednak, że zostanie obezwładniony przez trzepak który stanął na jego drodze. Jak się okazało, bliskie spotkanie z trzepakiem zakończyło się dla 24-latka skręceniem prawej stopy. O szczegóły odnośnie zdarzenia poprosiliśmy Oficera Prasowego KMP w Świnoujściu ■ Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości Fatalna pogoda nie zniechęciła Świnoujścia do świętowania 100 rocznicy Niepodległości ■ Ruszyły przygotowania do 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świnoujściu. Harcerski Sztab zaprasza wszystkich chętnych do rejestracji wolontariuszy WOŚP, która odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przy ul. Piłsudskiego 15, w terminach - 14-16.11.2018 r. (środa-piątek), w godz. 17.00-18.45 - 17.11.2018 r. (sobota), w godz. 10.00-12.00 ■