POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [04.12.2018, 20:06:24] • Świnoujście

10-letni Cziko zgubił się czy ktoś go widział?

10-letni Cziko zgubił się czy ktoś go widział?

fot. Czytelnik

W dniu wczorajszym w okolicy Hetmańskiej, zgubił się nasz piesek, wabi się Cziko.

Jest już 10 letnim staruszkiem. Ktokolwiek go widział, ktokolwiek coś wie, bardzo proszę o kontakt 607 34 88 74.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 29, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 29

Terrorystki • Sobota [08.12.2018, 18:40:33] • [IP: 188.147.40.**]

Biedny Cziko. Trzymamy mocno kciuki żeby odnalazł się jak najszybciej 😘

Właściciel • Czwartek [06.12.2018, 21:24:25] • [IP: 178.235.191.***]

Niestety, Cziko się jeszcze nie odnalazł. Nadal szukamy, mamy nadzieję, że się odnajdzie.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 12:17:50] • [IP: 78.133.244.**]

Ile jadu w tych komentarzach, weźcie się j***nijcie w łeb... Trzymam kciuki aby Cziko się odnalazł!

Gość • Środa [05.12.2018, 23:22:02] • [IP: 94.254.232.**]

Czy piesek się odnalazł??

Gość • Środa [05.12.2018, 18:09:51] • [IP: 94.254.176.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [05.12.2018, 15:02:10] • [IP: 178.238.245.**]

biedny piesio, oby się znalazł

Gość • Środa [05.12.2018, 13:54:01] • [IP: 109.243.178.***]

20:20 cytat:" Nawet pod groźbą grzywny 5000 zł właściciele kundli nie są w stanie nauczyć się obsługi smyczy" --- Ja obserwuję ostatnio dziwnie często sie powtarzające puszczanie psa na dużą długość smyczy przez właścicieli psów spacerujących po...uwaga... ścieżce rowerowej wzdłuż ul.W. Polskiego (dośc blisko osiedla z Hetmańskiej)- zmusiło to mnie juz do nawet WOŁANIA w stronę tych spacerowiczów, bo stwierdziłem, że sam dzwonek roweru może byc dla nich za mało słyszalny i uznany za dotyczacy innej sprawy. Ci spacerowicze czują się dobrze zadomowieni na tej ścieżce. Długie smycze często przecinają szerokosć ścieżki, przegradzają droge rowerzyście, stanowią - nawet jeśli nie przecinają jej - zagrożenie dla rowerzysty i psa, bo pies może nagle zmienic drogę swojego biegu.- DOMINUJE PRZY TYM CZĘSTE W NASZYM MIEŚCIE POCZUCIE NIEOBECNOŚCI SŁUŻB - strażników miejskich, policji.

Gość • Środa [05.12.2018, 13:21:45] • [IP: 37.47.183.***]

Sami się uspijcie. Brak słów na wasze bezmyślne i puste komentarze.

Iwan Pawłow • Środa [05.12.2018, 13:04:00] • [IP: 62.69.251.***]

Kundlarz jak nie dostanie mandatu to się nie nauczy. Tu trzeba prostych, czytelnych bodźców

Topola • Środa [05.12.2018, 12:31:14] • [IP: 178.235.177.***]

Właściciel nie ogarnięty Łeb zwykły konffffiicujsz

Gość • Środa [05.12.2018, 11:56:45] • [IP: 83.23.247.***]

Uśpić kundla

Gość • Środa [05.12.2018, 08:57:12] • [IP: 94.254.224.***]

W tych czasach nie warto prosić nikogo o pomoc na żadnym portalu! l opamiętajcie się pies uciekł przez niedomknięta furtkę. Owszem nieuwaga i chwila a pies uciekł.Kiedyś jak pies dał nogę i włóczył się przez 3 dni i wracał nikt z tego wielkiego Halo nie robił a teraz nagle wielcy obrońcy wszystkiego kagańce mandaty smycze...i tylko ocenianie i przesciganie sie w ocenach ! normalnie ten pies chodzi na smyczy. Przestańcie komentować głupio, jadem jeżeli nie macie żadnej informacji to wylewajcie swój jad gdzie indziej...

Gość • Środa [05.12.2018, 08:48:43] • [IP: 176.221.122.***]

jnie ze na smyczy biegal !! bezmozgowcy !!

Gość • Środa [05.12.2018, 07:32:25] • [IP: 94.254.233.**]

Cziko przypałętał się kiedyś na garaże i za nic nie chciał odejść ode mnie, wyglądało to tak jakby od zawsze był moim psem.I choć nie przepadam za psami to ten sobie mnie wybrał za swego Pana i co z nim zrobić?Chyba czegoś mu w tym jego żywocie brakuje i dlatego ciągle wędruje.Sympatyczny z niego psiak.

Gość • Środa [05.12.2018, 06:46:29] • [IP: 5.173.40.***]

Nie potrafisz zadbać o psa kup sobie lalkę qwa co za ludzie wszystko im ginie jak przyslowiowej blondynce, smycz qwa smycz a nie samopas banda idiotow

Gość • Wtorek [04.12.2018, 23:29:21] • [IP: 83.23.242.***]

To jakas żenada!! Ten pies ciągle im się gubi!!niby przez furtkę niedomkniętą ostatnim razem przenocował u mnie oby teraz tez ktos sie nad nim zlitowal

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:30:35] • [IP: 83.23.248.***]

Ludzie to świnoujście to same słoiki którym nigdy pies nie uciekł bo był przywiązany na krótkim łańcuchu przy budzie.

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:26:10] • [IP: 176.221.123.***]

BARDZO DOBRZE!! NIE WYSTARCZY TYLKO KUPIC PSA!! NALEŻY SIĘ NIM ODPOWIEDNIO ZAJMOWAĆ!! ARTYKUŁ DLA POLICJI I STRAŻY MIEJSKIEJ 5 TYS MANDATU!! TYLKO WYSOKIE KARY NAUCZA ROZUMU WŁAŚCICIELI PSÓW!! SMYCZ TO PODSTAWA!!

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:22:22] • [IP: 95.129.224.**]

Niechcący to zmielili na sajgonki w barze ups

magda • Wtorek [04.12.2018, 22:09:18] • [IP: 178.238.247.***]

Co za ludzie ile jadu w nich ! pomozcie poszukac a nie glupio komentujecie !!

Gość • Wtorek [04.12.2018, 22:07:22] • [IP: 178.238.253.***]

Ta jest

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:58:50] • [IP: 87.78.227.**]

Do 251...? Inteligenciku szpagatowy, Daj kundlowi buzi z jezyczkiem a wieczorem piesek sru do slubnej pod kolderke.

Właściciel • Wtorek [04.12.2018, 21:38:12] • [IP: 178.235.191.***]

Drodzy Czytelnicy. Została niedomknięta furtka, wyszedł. Ten kto ma przy sobie czworonoga, wie jaki to ból. Zawsze chodzi na smyczy : (

:) • Wtorek [04.12.2018, 21:18:18] • [IP: 92.42.116.**]

..jaki pulpecik ;***

Gość • Wtorek [04.12.2018, 21:12:35] • [IP: 188.123.208.***]

Powinien mieć kaganiec założony. Smycz też obowiązuje.

Oglądasz 1-25 z 29
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■