POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.12.2018, 20:37:45] • Świnoujście

Nadwyżki sadzonek znalazły swoje miejsce

Nadwyżki sadzonek znalazły swoje miejsce

fot. iswinoujscie.pl

We wtorek każdy przechodzący lub przejeżdżający ulicą 11 Listopada, mógł zauważyć, że przybyło tam drzewek. Rano posadzono nowe rośliny. Zapytaliśmy o ich nazwę.

- Są to trzy śliwowiśnie, które pozostały z nasadzeń z terenu „Świat Zabaw, Sportu i Rekreacji dla Każdego” przy ulicy Grunwaldzkiej.- poinformowała Hanna Lachowska Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

fororak 🐲 • Czwartek [06.12.2018, 17:37:16] • [IP: 77.111.245.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Czwartek [06.12.2018, 16:24:06] • [IP: 92.42.118.***]

A kto jest taki mądry i przesadza drzewa w grudniu?!!

Gość • Czwartek [06.12.2018, 13:53:46] • [IP: 37.47.175.***]

Prosiliśmy o nasadzenie drzewek przy ul.Witosa i nic a jednak były drzewka i można było, szkoda to budzi brak zaufania do Urzędników. .

Gość • Czwartek [06.12.2018, 12:58:02] • [IP: 37.47.166.**]

Chciałbym zapytać glowno dowodzącego armia zurzedu miastankiedy podejmie decyzjie o ulicy Barlickiego jak zyje ipamietam ta kostka jest już ponat 67lat na której jak się jedzie sa gorki ipagorki motorem się jedzie trzeba uwarzac żeby siennie gibnąć nic dowodzący nie pamięta oWarszowie zabrać kase zLNG irobic wszystko na War wie warszow zaniedbany jak scianna Wschodnia

Gość • Czwartek [06.12.2018, 12:19:42] • [IP: 5.173.136.**]

Następne okazy do wyschnięcia, bo nie ingerujemy w naturę.Szkoda tych drzew bo później nikt o nie nie dba.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 09:58:34] • [IP: 37.248.19.***]

Cudownie. Ani jednego pozytywnego postu. Uwielbiam wasze gorzkie żale, dalej kochani, co tak mało komentarzy ?

Gość • Czwartek [06.12.2018, 09:32:06] • [IP: 178.235.178.**]

Wyjaśniam niewiedzącym, że dopóki ziemia nie zamarznie to można nasadzenia spokojnie czynić. Wystarczy przykryć jakąś ściółką. A idea nasadzeń piękna.Brawo władze miasta.

Gość • Czwartek [06.12.2018, 09:21:30] • [IP: 178.238.252.**]

TYLKO NIE TOPOLE LUB TAKIE KTÓRE UCZULAJĄ. BO LUDZI Z ALERGIĄ BĘDZIE CORAZ WIĘCEJ ITD...

Gość • Czwartek [06.12.2018, 08:14:29] • [IP: 195.181.136.***]

A kto sadzi drzewa w grudniu ? To nie ma sensu zaraz przyjdzie mróz i po drzewkach... Trzeba stuknac się w głowę, może coś w niej zaświeci...

Gość • Czwartek [06.12.2018, 07:22:53] • [IP: 23.226.237.*]

៶៶៶ Nie ważne,że za kilka miesięcy te sadzonki uschną. Ważne,żeby teraz mówili,jaki,to ten ❝GumolA
349;p❞ i jego świta jest Ooh! Aah!,że jacy,to z nich wielcy miłośnicy przyrody… Tutaj niby sadzą jakieś wiechcie,a kilkaset metrów dalej pod piłę spalinową pójdzie kilkaset dorodnych leciwych drzew. ……… ・・・៶៶៶・
;・・

Gość • Czwartek [06.12.2018, 07:08:49] • [IP: 62.69.253.***]

tam już drzewo na drzewie. .. byle gdzieś wcisnąć - ktoś nad tym panuje ?

Gość • Środa [05.12.2018, 22:38:03] • [IP: 80.245.189.***]

Gość • Środa [05.12.2018, 22:04:10] • [IP: 178.238.250.**] I znowu sadzenia pod dużymi drzewami, jak ostatnio na tej ulicy. Te sadzonki nie mają szans się rozwinąć. Marudzisz - duże drzewa wiosną się po prostu WYTNIE :-))

Gość • Środa [05.12.2018, 22:13:09] • [IP: 178.235.179.***]

A na Gdańskiej ktoś kradnie świeże nasadzenia traw.

Gość • Środa [05.12.2018, 22:05:50] • [IP: 37.47.130.***]

No i dobrze. A jakby tak swoje miejsce znalazła sobie staruszka ? A to mogła być przecież wasza matka ! Albo gdyby tak swoje miejsce znalazła sobie procesja ?

Gość • Środa [05.12.2018, 22:04:10] • [IP: 178.238.250.**]

I znowu sadzenia pod dużymi drzewami, jak ostatnio na tej ulicy. Te sadzonki nie mają szans się rozwinąć.

Gość • Środa [05.12.2018, 21:17:39] • [IP: 37.47.176.**]

Ma Warszowie obok zedka też sadzili

Gość • Środa [05.12.2018, 20:53:29] • [IP: 178.238.245.***]

Ale olbrzymy hehe

dendrolog Lady Betonki • Środa [05.12.2018, 20:51:51] • [IP: 109.243.178.***]

To musza byc gatunki, które będą SCHNĄĆ z godnością, estetycznie, stylowo - lepiej niż tego lata. No, to tyle o strategii nasadzeń. Tyle na razie - do najbliższej, całkiem bliskiej w dobie ocieplania się klimatu, suszy!

Oglądasz 1-18 z 18
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje 2 kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■