░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.10.2018, 19:43:47] • Świnoujście

Czytelnik prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzenia jego samochodu

Czytelnik prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzenia jego samochodu

fot. Czytelnik

- Zwracam się z prośbą do państwa o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzenia mojego pojazdu Vw B6 kolor złoty. Bowiem każdego z państwa może spotkać podobna sytuacja- mówi Czytelnik w rozmowie z redakcją.

- Dziś rano około godziny 8.00 zostawiłem auto na parkingu Warszów naprzeciwko sklepu Żabka. Gdy wróciłem o godzinie 13.00, ujrzałem zniszczone auto oraz brak jakiejkolwiek informacji, choćby numeru telefonu za wycieraczką. Sprawca niewiele sobie zrobił z zaistniałej sytuacji i odjechał. Po śladach na drzwiach mógł być to pojazd koloru czarnego. Może sprawca czyta artykuł i ma na tyle godności, że sam się zgłosi.Tel kontaktowy 601826007.

Czytelnik prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy uszkodzenia jego samochodu

fot. Czytelnik

Korzystając z okazji włodarze miasta mogliby zadbać o bezpieczeństwo na największym parkingu przy Bielikach. Choćby jedna kamera.Tam każdy może wejść i bez żadnych obaw zniszczyć wszystko, co się znajduje na tym parkingu.

Na osobę, która znacząco przyczyni się do odnalezienia sprawcy, czeka nagroda pieniężna.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [11.10.2018, 20:33:55] • [IP: 79.186.207.***]

Odpowiedz do: Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:53:52] • [IP: 212.14.7.***] Chłopie, co Ty za farmazony pleciesz. Nie wiem czy wiesz, ale wiekszosc ludzi w tym kraju wtych akurat godzinach siedzi w pracy i zapierdala.. Szkoda tylko ze w tym przypadku kierowca bedzie musial w najblizszym czasie zapiepszac na nowe drzwi, bo niestety uczciwych ludzi juz nie ma..

Gość • Czwartek [11.10.2018, 20:08:28] • [IP: 178.238.250.**]

widać wyraźnie ze wlasciciel walil zdrowaśki do samochodu wyraźne wgniecenia na drzwiach.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:44:19] • [IP: 77.252.46.**]

Ja bym się tej sprawie przyjrzał bliżej, bo ta sprawa może mieć drugie dno.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:32:26] • [IP: 79.186.200.***]

Mi tak samochód załatwili na parkingu CH Kaskada w Szczecinie. Wezwałem policję bo jest monitoring ale ochrona tylko policji może go udostępnić. Po 2 m-cach dostałem pismo że sprawa umorzona, sprawca nie wykryty, na monitoringu nic nie widać.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:53:52] • [IP: 212.14.7.***]

A gdzie kierowca był przez 5 godzin między 8 a 13. Pewnie chlał a wracając do auta pi*rdoln*ł głową o drzwi. Kiedy się obudził to pomyślał że to ktoś mu zrobił. Heh typowy janusz.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:01:02] • [IP: 188.146.98.**]

Frajerstwo...

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:44:14] • [IP: 88.79.100.**]

Do : Gość • Czwartek [11.10.2018, 09:18:45] • [IP: 80.245.186.**] Jak widać" znawco" na zdjęciu uszkodzenie jest po środku drzwi, wiec trudno aby kierowca sam przetrał te drzwi, bo slad przetarcia byłby na całej długości drzwi, jest to punktowa wgniotka, wiec ktoś wjechał w drzwi. No ale cóz taki z ciebie kierowca jak ze mnie Jarosław Kaczyński, wiec zanim zaczniesz komentować to sam kup sobie auto z swój obecny jedyny pojazd czyli wóz drabiniasty z jednym wycieńczonym koniem zostaw w stodole.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 09:20:06] • [IP: 88.79.100.**]

Do : Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:28:07] • [IP: 88.79.100.**], skoro tak nas wszystkich obrażasz wyzywając od lemingów czy komuchów, to spojrzy na Ciebie, nie byłes i chyba nie zamierzasz iśc na film" Kler" i teraz wnioskuję ze bola Cie tam przedstawione fakty i bronisz pedofilów.Więc wnioskuje ze skoro ich bronisz to jest ku temu jakis powód, jaki to wszyscy wiemy, pewnie sam wolisz młodych. i teraz napewno zamiast na film Kler, chodzisz na filmy dla małych dzieci, no wiesz wkoło duzo młodych ludzi, w sali ciemno, nie widać co sam robisz ze sobą, ??, hmmm, mam rację koleżko ?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 09:18:45] • [IP: 80.245.186.**]

Panie kierowco sam żeś kogoś przytarl a teraz szukasz jelenia do OC.Jak nie masz świadkow to spadaj na drzewo i dalej poleruj szrota.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:28:07] • [IP: 88.79.100.**]

do : Gość • Środa [10.10.2018, 23:37:14] • [IP: 176.221.113.**], skoro tak ubliżasz nam mieszkańcom miasta (wszystkim) za to że ktoś (jeden) uszkodził komuś innemu auto, to ty jesteś własnie nawet nie leming czy komuch, i skąd wiesz pacanie, że to nie ktos spoza świnoujścia, weż sie palnij w ten swój głupi łeb zanim zaczniesz obrażać ludzi, którzy w wielu przypadkach postępują uczciwie. A skoro tak ci przeszkadza film kler i obrażasz tych co go obejrzeli, to moze na zasadzie" uderz w stól a nozyce się odezwą", może i ty lubisz małe dzieci ?? co ??, no przyznaj się, skoro tak cię boli prawda o pedofilii w kosciele to moze sam masz pewne potrzeby, których dorosła kobieta nie spełnia, a potrzebujesz młodszego, hmmm ? no przyznaj się

Gość • Czwartek [11.10.2018, 07:56:09] • [IP: 5.173.176.**]

Bite.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 00:03:03] • [IP: 93.205.235.**]

W Niemczech jak ktos uszkodzil auto, to policja tylko spisuje. trzeba rzeczoznawce a dokumenty daje sie do adwokata(niemieckiego).wszystkie szkody, leki oplate szpitala i fizioterapie beda pokryte z ubezpieczenia.mozna odzyskac kase nawet do 3 lat, po 3 latach przedawnia się.

Gość • Środa [10.10.2018, 23:44:31] • [IP: 50.100.187.**]

Zobaczycie jak powstanie tunel, to dopiero nie poznacie swoich aut.

LOB • Środa [10.10.2018, 23:39:27] • [IP: 188.147.68.**]

Większość nawet nie zauważa że wgniecenie jest również na progu A to już interwencja blacharza na sto procent.

Gość • Środa [10.10.2018, 23:37:14] • [IP: 176.221.113.**]

Nie ma VW B6. Zniszczone auto? To nie nadaje się już do użytkowania? Czy chodzi o to, że uszkodzone? Chamstwo i tchórzostwo uszkodzić komuś auto i uciec jak tchórz. Powinni za to bardzo srogo karać. Ale jak się domagać honoru od ludzi w Świnoujściu jak tu komuchy i lemingi same. Jak może mieć honor ktoś kto chodzi do kina na" Kler"?

Pazdzioch • Środa [10.10.2018, 23:09:42] • [IP: 83.23.255.***]

Komar nie wyhamowal

Gość • Środa [10.10.2018, 22:14:44] • [IP: 5.173.112.**]

To jest pikuś przy tym jak mi w Niemczech rozwalil auto, policja nic nie pomogła. Takie wgniecenie to bym chciał mieć.

Gość • Środa [10.10.2018, 21:06:44] • [IP: 88.156.234.***]

tylko morde obic bo to co sie dzieje w naszym durnym miescie to przechodzi ludzkie pojecie! nie wspominajac o szwabach juz

Gość • Środa [10.10.2018, 20:53:07] • [IP: 176.221.123.**]

mi to na złoty kolor nie wygląda niestety

Gość • Środa [10.10.2018, 20:37:36] • [IP: 31.0.32.*]

Kamerkę sobie zamontuj czytelnik.

Gość • Środa [10.10.2018, 20:20:18] • [IP: 88.156.234.***]

Proponuję zamiast nagrody pieniężnej dla pomocnika, dołożyć parę zł i kupić całe drzwi ze szrotu. Bo jak dasz do malowania to będziesz miał tęcze na aucie i fale dunaju.

Gość • Środa [10.10.2018, 19:52:09] • [IP: 83.8.25.***]

bezczelny zalatwil mu auto i odjechal a i tak by z OC poszlo przy 1 zdarzeniu nawet zniżki nie ściągają

Oglądasz 1-22 z 22
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■