POGODA

Reklama

Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.10.2018, 22:28:38] • Świnoujście

Mały kotek bawi się ze strażakami w chowanego

Mały kotek bawi się ze strażakami w chowanego

fot. Sławomir Ryfczyński

Świnoujscy strażacy w tej sprawie interweniowali już dwa razy. Mały kotek przy hotelu chowa się pod samochodem i nikomu nie pozwala wyciągnąć.

Dwa i trzy dni temu, świnoujscy strażacy otrzymali zgłoszenie, że przy hotelu Trzy Wyspy przy ul. Słowackiego pod jednym z zaparkowanych aut, utknął kotek. Jego miauczenie rozczuliło ludzkie serca.

Mały kotek bawi się ze strażakami w chowanego

fot. Sławomir Ryfczyński

Świadkowie okolicznego hotelu nie mogli wydostać go spod auta. Właściciel bał się włączyć silnik, by maleństwo nie ucierpiało, a z pomocą i to na sygnale, przybyli strażacy! W pełnym umundurowaniu ratowali kotka.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 39, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 39

Gość • Sobota [13.10.2018, 12:25:40] • [IP: 62.69.253.**]

czy to jest normalne... kotek ok... ale czy od tego nie są inne służby, jak np pracownicy schroniska... rozumiem że strażacy mieli rozciąć auto żeby wydostać kotka... im mniej podatków płacę w tym kraju tym większą mam satysfakcję że staram się robić dobrze... te podatki to jak dawanie złotówki żebrakowi... nie pomaga się, wręcz doprowadza do patologii

Gość • Piątek [12.10.2018, 19:57:30] • [IP: 80.187.120.**]

Chory kraj. Do pchlarza przyjada dwa wozy, a na karetke trzeba czekac pol godziny...

Gość • Piątek [12.10.2018, 08:40:08] • [IP: 77.65.106.***]

22.47 jestes ofiara ideologii gender ! ChłopakOM i tak" płacom" i" siedzom".

Gość • Czwartek [11.10.2018, 23:07:10] • [IP: 83.20.245.***]

Wolałbym uratować kotka niż takiego Świnoujskiego przeciętnego bóldupiącego Janusza czy Grażynkę nie lubiącego kotków. Koty>narzekające buractwo

Gość • Czwartek [11.10.2018, 22:47:09] • [IP: 31.0.67.**]

Koszt tej akcji to tylko paliwo spalone aby dojechać do miejsca zdarzenia. Chlopaką i tak płacą czy siedzą w jednostce czy są na działaniach jeśli by było na innym zdarzeniu zapewne by nie pojechali. To to jest ich dobra wola

Gość • Czwartek [11.10.2018, 20:20:49] • [IP: 178.235.177.***]

do14, 40, 23 kazda taka akcja to dodatek do emeryturki lepiej zawolac mysliwego lub dobrego psa

Gość • Czwartek [11.10.2018, 15:36:32] • [IP: 62.69.203.***]

De...lu a jak nas kroi car w tenisa to dobrze?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 14:42:06] • [IP: 62.69.203.***]

Jak bym ci p...ał to sam debilu byś zakrętu nie wyrobił.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 14:40:23] • [IP: 178.235.188.***]

Kto zezwala strażakom wyjeżdżać na takie akcje typu kotek lub jeszcze gorzej mewy.!dlaczego nikt za to nie odpowiada!

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:50:17] • [IP: 62.69.203.***]

A moja była EX wcale nie pamięta o kotach.Jak ją nazwać?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:20:12] • [IP: 188.146.33.***]

Kotek wczoraj został podjęty przez Fundację Animals Przystań. Jest zdrowy i znalazł domek.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:45:55] • [IP: 93.94.185.***]

To jest traktowane jako wyjazd bojowy, a za to dodatkowe pieniądze, jasne?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 11:05:40] • [IP: 77.65.106.***]

Stworzyć fundusz z tego, co płacimy podatek za psa. Niech TOZ kwestuje (wciągnąć młodzież) publicznie zbiera datki. Jakas firma od prac na wysokościach itp. przedsięwzięć niech odpłatnie zdejmuje ludziom pogubione psy i koty z dachów i drzew, (a sytuacje nietypowe opłacić z funduszu TOZ i podatków), to ludzie się naucza pilnować swych pupili, czipować i ponosić koszty szkód i kłopotów przez nie wyrządzanych. Szczotka do zębów, strażacy - do pożarów !

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:59:39] • [IP: 157.25.141.**]

SENSACJA DNIA!

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:02:01] • [IP: 176.221.123.***]

u nas we wsi kotek wszedł na drzewo Straż Pożarna musiała po drabinie wejść po niego bo nie chciał zejść z drzewa

Gość • Czwartek [11.10.2018, 09:25:10] • [IP: 80.245.178.***]

jak mi w domu zacznie przeciekac kran to tez moge dzwonic na straz pozarna?

Anonymous • Czwartek [11.10.2018, 09:10:38] • [IP: 37.248.208.**]

Jaki koszt akcji ??

Gość • Czwartek [11.10.2018, 09:04:58] • [IP: 5.173.32.**]

To my mamy schronisko dla zwierząt? Czy ktośtos wie co oni tam robią ? To właśnie schronisko powinni zajmować się sprawami ochrony zwierząt a dopiero jak nie dają rady to oni powinni wzywać straż. Miast wydaje spore pieniądze a czy rozlicza schronisko?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:56:41] • [IP: 85.232.245.***]

Trochę to jednka przesada, angażować tak duże środki w takiej sprawie.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:42:44] • [IP: 80.245.182.***]

Ratowali, ale czy uratowali??

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:35:25] • [IP: 5.173.224.***]

Fajnie, że przybyli strażacy z pomocą, tylko czy wyciągnęli tego kotka?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:23:05] • [IP: 176.221.123.***]

Powinien byc zakaz wykazdow do kotkow mew itp. Co to ma byc??!!

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:20:27] • [IP: 5.173.200.**]

O ku*wa ale wzruszające. Rozczuliło ludzkie serca. Pogonić sierściucha

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:02:15] • [IP: 83.20.255.***]

1 Wrzucić petardę. 2 Spuścić psa ze smyczy i głupi kot zakrętu nie wyrobi.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 07:55:01] • [IP: 80.245.178.***]

wolno zyjace koty takie pozyteczne

Oglądasz 1-25 z 39
■ Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu ma przyjemność zaprosić na spotkanie autorskie z wybitnym twórcą – aktorem, satyrykiem, autorem – Panem Jackiem Fedorowiczem, który odwiedzi nas w dniu 18 lutego b.r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Spotkanie poprowadzi warszawski dziennikarz – Pan Marcin Michrowski. Panowie porozmawiają m.in. o dwóch książkach Autora: „W zasadzie tak”(z 1975r.) i premierowej „Chamo Sapiens” (z 2018r.) Wszystkich miłośników Pana Jacka Fedorowicza zapraszamy do Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny! ■
■ Konsultacje zostaną przeprowadzone w dniu 18 lutego 2019 roku w formie spotkania Prezydenta Miasta Świnoujście z mieszkańcami Miasta w siedzibie Urzędu Miasta ul. Wojska Polskiego 1/5, sala nr 1 w godz. 14:00 -15:30 ■ W wyniku otwartego i konkurencyjnego naboru na stanowisko – Kierownik portu jachtowego, nie wpłynęła żadna oferta spełniająca wymagania formalne. Na powyższe stanowisko zostanie ogłoszony kolejny nabór ■ W związku z żałobą narodową, Gala Nagrody Prezydenta Miasta Świnoujście TRYTON 2018 odbędzie się w sobotę o godzinie 19.00. Miejsce pozostaje bez zmian – hotel Radisson Blu ■ „14” pensja dla wybranych, czyli Prezydent przyznał nagrody, bo… chciał? Cztery nagrody uznaniowe dostali w grudniu ubiegłego roku zastępcy prezydenta Świnoujścia, skarbnik miasta i sekretarz. Łącznie na kwotę ponad 27 tysięcy złotych. Odpowiedź Hanny Lachowskiej w sprawie uzasadnienia dla tak hojnych wyróżnień to… Najlepiej sami zobaczcie! W grudniu ubiegłego roku prezydent Janusz Żmurkiewicz przyznał nagrody uznaniowe czworgu pracowników Urzędu Miasta. Najwięcej, bo 7813 złotych dostała I zastępca prezydenta Barbara Michalska, II zastępca prezydenta Paweł Sujka – 6511 złotych. Skarbnik miasta Iwona Górecka-Sęczek – 7162 złotych, a sekretarz miasta Iwona Szkopińska – 5860 złotych ■ 15-letni wrocławianin został zaatakowany i pobity na ulicy. Zdarzenie rozegrało się na ulicy Grunwaldzkiej, na odcinku między PEC-em a C.H.Uznam. Kilkuosobowa grupa nastolatków najpierw zaczepiała, potem pobiła 15-latka. W piątek przed godziną 19.00 policja została wezwana do ulicznego pobicia. Radiowóz przyjechał na sygnale. Na miejscu policjanci zastali 15-latka pochodzącego z Wrocławia, który zgłosił, że został uderzony przez agresywnego nastolatka. Przyjechała również karetka, która odwiozła poszkodowanego chłopaka do szpitala. Tak jednak okazało się, że nie odniósł on poważniejszych obrażeń ■ Od 6 lutego do końca miesiąca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na ulicy Barlickiego, na odcinku od przejazdu kolejowego przy straży pożarnej do wiaduktu OT Port. Ruch pojazdów będzie odbywał się tam wahadłowo, odcinkami, które będą przesuwane w miarę postępu robót. Zmiana organizacji ruchu jest związana z przygotowaniami do przebudowy ulicy Barlickiego i budowy wzdłuż niej ścieżki rowerowej. To zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo ■ Czy autobusy UBB wjadą na polską część wyspy Uznam? Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Czy tę historię mogły wywołać zdarzenia ze Świnoujścia z 2017 roku? ■ Pracownicy żeglugi martwią się o prom „Karsibór IV” ■ Gminny Program Wspierania Rodziny na lata 2019-2021 został, bez dyskusji na sesji przyjęty przez radnych. Projekt był wcześniej szeroko omawiany podczas posiedzeń stałych komisji Rady przez Gabrielę Poniedziałek-Petruk dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie ■