░ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydatów do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub u Kierownika Inspektoratu pod nr telefonu 91-382-38-02 ░

POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [10.10.2018, 18:42:52] • Świnoujście

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

fot. Czytelnik

Zdjęte stare płyty chodnikowe, stos gruzu - takie pamiątki pozostały w lesie po wymianie chodników na Warszowie. Nowe chodniki zostały położone dość dawno temu, inwestycji patronował Urząd Miasta w Świnoujściu. Szkoda tylko, że nikt nie zadbał o usunięcie pozostałości, bo wywiezienie do lasu sprawy nie załatwia. O tej sprawie poinformował Czytelnik.

"Las w rejonie ul Modrzejewskiej i Norweskiej po realizacji nowych chodników pod patronatem Urzędu Miasta w Świnoujściu. Stan taki trwa od miesięcy. Żadne prace aktualnie nie są prowadzone" - opisuje Czytelnik.

Stare do lasu, nowym niech się cieszą? Obraz po wymianie chodników na Warszowie

fot. Czytelnik

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 18, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-18 z 18

Gość • Poniedziałek [15.10.2018, 20:12:13] • [IP: 178.238.252.***]

Macie swoj samorzad , czego sie czepiacie pana Prezydenta co robi ten wasz samorzad , Prezydent wam oczysci plac po waszym syfie , sami robcie , nikt po was nie bedzie sprzatal. ..

Gość • Piątek [12.10.2018, 10:08:11] • [IP: 93.94.190.***]

21:07 - Jakie" Bsio"? Literke" B" w cyrylicy czyta się jak" w", czyli ma byc" wsio". Ech, to pokolenie ekranu i myszki, nadal nic nie wie, choć dostanie od klikania zadyszki...

Gość • Czwartek [11.10.2018, 15:33:56] • [IP: 62.69.203.***]

Odłączyć się od lewobrzeża.Bolszewiki kroją nas cały czas.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 13:01:28] • [IP: 5.173.153.**]

Do mieszkańca Świnoujścia, mianującego się wyższą" rasą" /IP:31.0.64.../ Dech mi zaparło, czytając Twoje wypociny!.DO ELITY SIĘ NIE ZALICZASZ !!Bowiem elita Świnoujścia, posiada kulturę i dobre wychowanie.Do jakiej kategori Ty się zaliczasz? Uwłacza Ci to, że Warszów to" kanalie"?! TY JESTEŚ NAJWIĘKSZYM KANALIĄ, która zamieszkuje Świnoujście.Jesteś niedouczonym i wyzbytym rozumem"kanalią".Nie dajesz szacunek mieszkańcom Warszowa, a zapomniałeś, że to dzielnica Świnoujścia, więc nie opluwaj mieszkańców Warszowa, tylko zabierz się za edukacje, i swój rozum nabij właściwimi wiadomościami.Zauważyłeś, że nie użyto wobec Ciebie żadnych wulgaryzmów -, chociaż cisną się na usta!- Bowiem elita Warszowa posiada kulturę, której Tobie życzę.! A mieszkańców Warszowa serdecznie pozdrawiam-mieszkanka Warszowa

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:27:22] • [IP: 91.188.7.***]

I bardzo dobrze jak za tonę gruzu trzeba płacić 300 zł to oni poglupieli

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:14:49] • [IP: 194.181.28.***]

Wiadomo kto robił MANDAT i posprzątać.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 12:00:03] • [IP: 37.47.177.**]

Mieszkańcy Uznamu traktują Warszow jako kategorię B, to wina prezydenta. Przyzwolenie dał im na to, nie robiąc na Warszowie nic.

Gość • Czwartek [11.10.2018, 10:21:28] • [IP: 78.133.244.**]

Gość • Środa [10.10.2018, 23:21:44] • [IP: 31.0.64.***] Porównaj sobie wpływy do miasta z lewobrzeża i prawobrzeża pasożycie. Lepiej idż Niemcom dupę myj za Euro !

Gość • Czwartek [11.10.2018, 08:11:01] • [IP: 5.173.248.***]

Wystarczy posprzątać i po problemie. Ktoś zgłosił ochronie środowiska w urzędzie miasta?

Gość • Czwartek [11.10.2018, 06:41:49] • [IP: 37.47.154.***]

A gdzie służby burmistrza 16 lat to takie proste tematy powinny być załatwiane błyskawicznie, a tu widać brak doświadczenia!

Gość • Środa [10.10.2018, 23:21:44] • [IP: 31.0.64.***]

Warszow to w wiekszosci sciek kanalie dla naszych elit ze Świnoujścia przestańcie patusy pisać że warszow to Świnoujście bo nam to uwlacza nie nie jesteście że Świnoujścia

Gość • Środa [10.10.2018, 22:36:31] • [IP: 92.42.112.***]

Kogo dziwi bajzel jak za komuny? Tak komuna tu rządzi.

Gość • Środa [10.10.2018, 21:07:00] • [IP: 92.42.118.**]

Bsio charaszo , brosaj w ziemliu !

Gość • Środa [10.10.2018, 20:40:07] • [IP: 178.235.183.**]

jak tak można zasmiecać

Gość • Środa [10.10.2018, 20:35:08] • [IP: 31.0.32.*]

Zgłosić do ochrony środowiska to wywiozą.

Gość • Środa [10.10.2018, 20:18:58] • [IP: 87.78.226.***]

Tylko wysokie kary dla takiego buractwa odstrasza innych od takiego postepowania. Dziady i syfiarze w srodku Europy.

Gość • Środa [10.10.2018, 19:28:28] • [IP: 93.94.190.***]

BRAWA DLA PATRONATU !!

Gość • Środa [10.10.2018, 18:51:37] • [IP: 83.30.245.**]

Oto polska właśnie.Czy po, czy pis, jest bz.

Oglądasz 1-18 z 18
■ To miało być tylko legitymowanie, a skończyło się ujawnieniem przez policjantów narkotyków. Pod zarzutem posiadania i handlu zakazanych ustawą środków odurzających zatrzymany został 34-letni mężczyzna. Zgodnie z obowiązującą ustawą może mu grozić kara pozbawienia wolności do 10 lat ■ 19 marca, w godzinach wieczornych były przeprowadzane zajęcia taktyczne w lesie na terenie obiektu wojskowego Karsibór. Podczas zajęć stosowano środki pozoracji. Użyte zostały świece dymne, które generują dym nietoksyczny i nieszkodliwy, a ich użycie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Ćwiczenia tego typu prowadzone są cyklicznie, kilka razy w ciągu roku. Wzięło w nich udział ponad dwudziestu żołnierzy. Żaden z nich nie zgłaszał po zajęciach problemów ani dolegliwości - tłumaczy kmdr ppor. Grzegorz Lewandowski Rzecznik Prasowy 8. Flotylla Obrony Wybrzeża ■ Prom Karsibór uciekł z przeprawy! Nad wodą unosił się trujący opar! Zobacz film! ■ Niemiecki wymiar sprawiedliwości łaskawy dla sprawców napadu na taksówkarza ze Świnoujścia? ■ Córki odebrały testament matki zapisany na kartkach romansu. Ta książką niczym list w butelce po latach, wędrówki po falach życia trafiła w końcu do adresata. Mówi się, że takie historie zdarzają się tylko w hollywoodzkich produkcjach, jednak jedna z nich zdarzyła się w Świnoujściu. Tuż po naszej publikacji, w której opisaliśmy wzruszający temat testamentu anonimowej kobiety, która na kartkach książki kieruje ostatnie słowa do sowich najbliższy ma swój ciąg dalszy ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ To Świnoujście rozpętało aferę międzynarodową. Komisja Europejska uruchomiła wobec Polski procedurę naruszenia unijnego prawa. Uruchomiona wobec Polski procedura naruszenia unijnego prawa dotyczy konfliktu z 2017 roku, kiedy świnoujski strażnik miejski spektakularnie zatrzymał niemieckie autobusy UBB na granicy. Chodzi o dostęp do międzynarodowego rynku usług autokarowych i autobusowych. Rąbka tajemnicy uchyliła nam Komisja Europejska ■ Trwają prace nad uchwałą krajobrazową, zwaną też kodeksem reklamowym. Będzie to dokument porządkujący przestrzeń publiczną miasta. Wprowadzi zasady i warunki umieszczania reklam, urządzeń reklamowych oraz małej architektury i ogrodzeń na terenie całego Świnoujścia ■